PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش درایوهای هارد اکسترنال Seagate

حمید1367
19-08-2012, 14:28
سلام
من امروز وقتی هاردم رو به کامپیوتر وصل کردم دیدم که از مجموع سه درایوی که در هارد داشتم دوتا رو نمایش نمیده
به قسمت Disk Managment هم که رفتم درایوها رو اونجا دیدم ولی فقط وجود داره و قابل استفاده نیست
لطفا کمکم کنین

ali2424
19-08-2012, 14:40
سلام
من امروز وقتی هاردم رو به کامپیوتر وصل کردم دیدم که از مجموع سه درایوی که در هارد داشتم دوتا رو نمایش نمیده
به قسمت Disk Managment هم که رفتم درایوها رو اونجا دیدم ولی فقط وجود داره و قابل استفاده نیست
لطفا کمکم کنین
این مشکل معمولا بخاطر این بوجود میاد که دوتا درایو بخوان از یک اسم مشترک استفاده کنن شما داخل همون Disk Managment روی درایو مورد نظر راست کلیک کن و بهش یک حرف دیگه بده ببین چی میشه

EXTREME
19-08-2012, 15:18
سلام
لطفا کمکم کنین

یک عکس از disk managment بزار اینجا

حمید1367
19-08-2012, 16:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی هم که می خوام تغییر نام بدم یه پیغام خطا می ده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
19-08-2012, 17:07
اون دوتا پارتیشن primarty برچسب ندارین اگه برای اونها نمتونی برچسب بزاری و همش ارور میده تنها راه اینه که با نرم افزار paragon partion یا eases data recovety اطلاعات اون پارتیشن رو ریکاوری کنی بعد اون دو تا درایو رو فرمت کنی تا درست بشه برای اینکار نیاز به یک حجم اضافه داری

حمید1367
19-08-2012, 17:16
ممنون از راهنماییتون