PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیدن محتویات فایل RAR

mehran_pqqp
19-08-2012, 12:50
سلام
ببخشید من میخوام از چند تا سایت که فایلهاشون رو RAR می کنن فایلها رو کپی و تو هاست خودم قرار بدم ولی مشکل اینجاست که این سایتها تبلیغات سایت خودشون رو داخل فایلهای RAR قرار میدن و چون حجم فایلها بالای 100MB هست امکان این که فایلها رو دانلود و مجدد آپلود کنم وجود نداره ، میخوام فایلها رو از طریق Remote Upload منتقل کنم ، یعنی لینک فایلها رو اول مستقیم کنم و بعد از طریق Remote Upload منتقل کنم
ممنون

Binary
19-08-2012, 13:04
تیتر موضوع یه چیزه توضیحاتش یه چیز دیگه!
الان دقیقا مشکلتون کدوم قسمتشه و میخاید چکار کنید؟!
میخاید داخل فایل های فشرده رو ببینید؟
میتونید فقط فایل مورد نظر رو از داخل فایل فشرده دانلود کنید

mehran_pqqp
19-08-2012, 13:36
تیتر موضوع یه چیزه توضیحاتش یه چیز دیگه!
الان دقیقا مشکلتون کدوم قسمتشه و میخاید چکار کنید؟!
میخاید داخل فایل های فشرده رو ببینید؟
میتونید فقط فایل مورد نظر رو از داخل فایل فشرده دانلود کنید

تو پست اول کامل توضیح دادم ، میخوام فایلهایی با پسوند RAR که حجمشون بالای 100MB هست رو از چند سایت بگیرم و تو سایت مورد نظر خودم قرار بدم
این که شما گفتید برای من امکان پذیر نیست چون باید فایل 100MB رو دانلود کنم و مجددا آپلود کنم!!

مثال: یه فایل 200MB ی مثلا از سرور Rapidshare با پسوند RAR هست که داخل فایل RAR ، فایل اصلی + تبلیغ سایت وجود داره من میخوام این فایل رو به سایت مورد نظر خودم انتقال بدم ولی مشکل اینجاست که تبلیغ سایت هم داخل فایل RAR وجود داره من میخوام اون تبلیغ وجود نداشته باشه

Binary
19-08-2012, 14:32
هاست خودت منظورت چیه؟! سایت داری؟ با VPS میشه این کارو کرد دیگه، مشکلش چیه؟ با VPS فایل رو میگیری هر بلایی میخای سرش در میاری و میفرستی توی هاست

mehran_pqqp
19-08-2012, 20:34
هاست خودت منظورت چیه؟! سایت داری؟ با VPS میشه این کارو کرد دیگه، مشکلش چیه؟ با VPS فایل رو میگیری هر بلایی میخای سرش در میاری و میفرستی توی هاست
فقط با vps میشه این کارو کرد؟ بدون vps نمیشه؟

Binary
19-08-2012, 21:36
خب بدون اینکه فایل رو باز کنی که نمیتونی چیزی از داخلش برداری! حالا یا باید توی کامپیوتر خودت دانلود/اکسترکتش کنی یا روی VPS
با این برنامه هم میتونی فقط فایل مورد نظر رو از داخل فایل فشرده بگیری البته حتما باید لینکت مستقیم باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه کار دیگه هم اینه که فایل مورد نظرت رو از یه جای دیگه گیر بیاری چون معمولا سایتای ایرانی اسم سایت رو تو فایل میزارن! که خودشون هم از جاهای دیگه مثل تورنت و یوزنت و... میگیرن، بگردی حتما پیدا میشه
بعد هم باید یا اشتراک VPS تهیه کنی یا لیچرهایی که فایل رو نگه میدارن
باز اگه نمونه سایت و فایلی که میخای دانلود کنی و جایی که میخای بفرستی روش رو میزاشتی بهتر میشد کمک کرد

behnmah66
19-08-2012, 22:11
با vps راحت دانلود میکنی و بازش میکنی فقط فایلی که میخوایی قرار میدی مشکلی نداره

mehran_pqqp
20-08-2012, 05:02
پارسال با Hipfile.com فکر می کنم بعضی از دوستان گفتن میشه فایلها رو از داخل فایل RAR اکسترکت کرد الان هم همین طوره؟ قیمت 1ماهش 7500 تومن شده
من تا حالا VPS نداشتم یعنی هیچی ازش نمیدونم به نظرتون VPS بگیرم؟ بعد قیمتش چنده؟ میشه راهنمایی کنید برای من چه نوع VPS ی خوبه؟ مثلا یه فایل 700مگ رو با VPS بخوام بگیرم (rapidshare ) باید اکانت پریمیوم رپیدشیر داشته باشم؟ اینطوری باشه باید اکانت چند تا سرور رو داشته باشم؟ مثلا letitbit , rapidgator, filepost و ... ؟

ممنون

Binary
20-08-2012, 15:04
ببینید راه های خیلی زیادی هست شما باید ببینید نیاز و استفادتون چیه، کیفیت کار میخاید در چه حدی باشه، چقدر میخاید خرج کنید و... که بعد از در نظر گرفتم همه اینها یکی رو انتخاب میکنید
اگه اطلاع کاملی ندارید حتما قبلش تحقیق کنید
معمولا وبلاگ ها از سایت هایی مثل همون که گفتید استفاده میکنن هم لیچ میکنه هم فایل رو نگه میداره ولی اعتباری بهشون نیست! اون سایت هم دیگه فایل اکسترکت نمیکنه
بخای حرفه ای تر، بزرگتر و راحت تر کار کنی باید بری سراغ VPS که قیمتهاش با هم خیلی فرق دارن و باید ببینی نیازتون چیه ولی قیمت مناسب هم زیاد هست، در این مورد باید فضا و یک لیچر هم تهیه کنید

mehran_pqqp
22-08-2012, 08:16
ممنون
در کنار VPS باید یک لیچر هم تهیه کنم؟ مثلا رپیدباز یا فایل گیر یا ...
الان من اکانت فایل گیر دارم ، لینک رپیدشیر یا ... رو مستقیم می کنم و بعد به Letitbit یا Rapidgator منتقل می کنم البته فایلهایی رو که مطمئن هستم تبلیغ داخلشون نیست ، برنامه ای که معرفی کردید خیلی بدردم خورد الان لینک مستقیم رو میزارم داخل برنامه ای که دادین و نگاه می کنم اگر تبلیغ داخلش باشه بیخیالش میشم

میشه بگید VPS چه کاری رو انجام میده؟ یعنی باید فایل رو مستقیم کنیم با لیچر بعد بدیم به VPS بعد تبلیغات رو بوسیله VPS حذف کنیم و دوباره آپلود کنیم؟