PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با گرافیگ Intel Graphic لب تاپ

alexjojo
19-08-2012, 12:06
ما یه مشکل داریم اینه که لب تاپ ما دو تا گرفیک داره که یکی اینتل اونکی نویدیا GT540M حالا مشکل اینجاست وقتی دارم بازی Gta iv رو بازی می کنم باید اونو از راکستار Social Club بالا بیارم همین روش باعث می شه که کن نتونم بازی رو به Nvidia از روش Manage معرفی کنم یا ادش کنم بازی رو تو Nvidia Control Panel چون بازی gta با دوبار کلیک کردن تو لانچرش بالا نمی یاد و باید حتما با راکستار Social Club بالاش بیارم وقتی هم تو بازی میرم و بنچ مارک می گیرم تو آدپتور ویدیو بازی نوشه شده Intel Graphic Famliy HD یعنی داره از گرافیک ضعیفم استفاده می کنه که باعث می بازی با نهایت کیفت اجرا نشه

حالا می خوام بدونم راهی هست که با Nvida بازی بیاد بالا یا نه؟

لازم به ذکر که درایور گرفیک آپدیت شده است

ali2424
19-08-2012, 13:20
ما یه مشکل داریم اینه که لب تاپ ما دو تا گرفیک داره که یکی اینتل اونکی نویدیا GT540M حالا مشکل اینجاست وقتی دارم بازی Gta iv رو بازی می کنم باید اونو از راکستار Social Club بالا بیارم همین روش باعث می شه که کن نتونم بازی رو به Nvidia از روش Manage معرفی کنم یا ادش کنم بازی رو تو Nvidia Control Panel چون بازی gta با دوبار کلیک کردن تو لانچرش بالا نمی یاد و باید حتما با راکستار Social Club بالاش بیارم وقتی هم تو بازی میرم و بنچ مارک می گیرم تو آدپتور ویدیو بازی نوشه شده Intel Graphic Famliy HD یعنی داره از گرافیک ضعیفم استفاده می کنه که باعث می بازی با نهایت کیفت اجرا نشه

حالا می خوام بدونم راهی هست که با Nvida بازی بیاد بالا یا نه؟

لازم به ذکر که درایور گرفیک آپدیت شده است

بهترین کار اینه که شما بری بایاس لپ تاپ و گزینه مریوط به گرافیک داخلی رو غیر فعال کنی این مشکلو خودم هم داشتم

alexjojo
19-08-2012, 14:10
می شه یکم بیشتر توضیح بدی مثلا برای رفتن به بایاس چی کار کنم ؟کدوم گزنیه رو غیر فعال کنم؟

ممنون میشم خیلی درگیرش هستم

Farshid72
21-08-2012, 18:52
دوسته عزیز شما تو بازی با چه تنظیماتی بای میکنی ؟ high ?
بنچ مارک که گرفتی چه FPS ی به شما داد ؟

ssiinnaarad
24-08-2012, 09:02
روی آیکون بازیت راست کلیک کن بعد هم گزینه run with grafic procesor رو بزن گرافیکتو انتخا کن

lordsystem72
09-09-2012, 00:45
سلام مشکل شما با خوندن این صفحه مطمئنن حل میشه شک نکن!!!1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]