PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل خیلی خفن!! تو رو خدا کمک کنید!!! کمکککککککککک

Mool Tee
19-08-2012, 03:10
سلام من یه مشکل خیلی خفن دارم!!! بعضی وقتا که کامپیوتر رو روشن می کنم قبل از اینکه چیزی تو مانیتور نشون داده بشه دوباره (یعنی بعد از 5 6 سانیه که روشن شده) دوباره خاموش میشه و بعد خودش دوباره روشن میشه و بعد دوباره خاموش میشه!! بعد دوباره روشن میشه و خاموش ... این کار حدود 5 یا 6 بار تکرار میشه!!! و بعد دفعه اخر روشن میشه و سیستم بالا میاد! در اون موقعی که داره خاموش روشن میشه یه چراغ قرمز تو کیس روشن میشه و بعد اخرین بار که بالا میاد اون چراغه خاموش میشه!! چیکار کنم؟؟؟؟ کمـــــــــــــــــــک
بعضی وقت ها هم که مثلا دانلود میزارم و pc رو ول میکنم می رم بیرون!!! بعد که میام خونه میبینم صفحه قفل شده و هیچ کاری جز ریست کرد وجود نداره!!! بعد که ریست می کنم دوباره همون اتفاق بالا یعنی خاموش روشن شدن میوفته..

MR.CART
19-08-2012, 05:47
شما یکبار اون کیس رو دربیار ببین وقتی چراغ قرمز میاد از کدوم قسمته

LightningII
19-08-2012, 09:01
پاور بنظر من ضعیفه و نمیکشه .
پاور + مشخصات دقیق سخت افزارتون چیه ؟؟

EXTREME
19-08-2012, 11:50
اول از همه باید بایوس مین رو دیفالت کنید با برداشتن باتری مین باتری مین رو هم تست کنید
بهتره بایوس مین آپدیت بشه
درست نشد ببرید رو نصب ویندوز ویندوز رو عوض کنید و سیستم رو اسکن ویروس بکنید
اگه با اینکارها هم درست نشد باید پاور و رم و هارد سیستم رو چک کنید چون مشکل هنگ کردن هم دارین
درست نشد مشکل میتونه از مین باشه و باید مین بررسی بشه چک کنید مین با بدنه کیس اتصال بدنه نداشته باشه
مشکل فکر نکنم از دما باشه چون بعد از 6 بار سیستم بالا میاد و میتونید کار کنید

Mool Tee
19-08-2012, 12:20
الان کیسو باز کردن یکم تمیزش کردم بعد cpu یکم شل شده بود فشارش دادم سفت شد حالا که فعلا درسته!!! تا ببینیم چی میشه!! ممنون دوستان!