PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شدید در هارد

Malloc
18-08-2012, 22:42
سلام دوستان.

یه مشکل اساسی دارم و اون اینه که هاردم (هارد لپ تاپ) خرخر میکنه و ویندوزو لود نمیکنه و بد سکتور داره و...

نمیشه فرمتش کرد یا دیلیت پارتیشنش کرد یا wipe کرد.

کسی هست نرم افزار تحت داس مدیریت هارد داشته باشه که قدرت زیادی داشته باشه.

خیلی نرم افزار تست کردم هیچکدوم جواب ندادن

کمک...

mb1372
18-08-2012, 23:25
سلام
منم يه مشكلي با هارد داشتم (البته نه به اين شدتي كه شما گفتين) و نرم افزار هاي زيادي براش جواب نمي داد كه آخرش با سي دي Hirens Boot مشكلم حل شد.دقت كن كه همه نرم افزاراش رو امتحان كني.

EXTREME
18-08-2012, 23:29
سلام دوستان.

یه مشکل اساسی دارم و اون اینه که هاردم (هارد لپ تاپ) خرخر میکنه و ویندوزو لود نمیکنه و بد سکتور داره و...

نمیشه فرمتش کرد یا دیلیت پارتیشنش کرد یا wipe کرد.

کسی هست نرم افزار تحت داس مدیریت هارد داشته باشه که قدرت زیادی داشته باشه.

خیلی نرم افزار تست کردم هیچکدوم جواب ندادن

کمک...

یک عکس از تب health نرم افزار hd tune میتونی اینجا بزاری؟
خر خر کردن هارد علت های زیاد ی داره یعنی هارد درگریه این میتونه از ویروس - برنامه های باز زیاد - ویندوز - نرسیدن ولتاژ کافی به هارد - بدسکتور - فریم ویر و هد هارد باشه البته به شرطی که در ویندوز مشکل داشته باشین و افت سرعت و مشکل در بوت و لود ویندوز داشته باشین که شما این مشکل رو دارین
برای بدسکتور گیری و رفع آنها بهترین نرم افزار نرم افزار hdd regenerator میباشد که میتونید باهاش یک سی دی بوتبل درست کنید و از طریق داس عملیات اسکن رو انجام بدین

Malloc
21-08-2012, 23:02
والا ریجنریتور رو هم از طریق بوت آوردم اما هاردمو کلا نشناخت

الان ورژن جدید هایرن (15.1) رو دانلود کردم و گذاشتم درایو رزرو ویندوز که معمولا صد مگابایته رو وایپ کنه الان 12 ساعته کار میکنه تازه 80 درصد وایپ کرده.خیلی کنده . با این شدت فکر نمیکنم بتونم از طریق Hd tune سلامتیشو تست کنم. چون خیلی خیلی خیلی طول میکشه