PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای ساخت دی وی دی و وی سی دی با امکان گذاشتن زیرنویس آماده و پشتیبانی از فرمتهای مختلف زیرنویس

FOURTH RETURN
18-08-2012, 15:37
من چند تا فیلم با فرمت MKV و سایر فرمتها دانلود کردم حالا میخوام اونها رو به دی وی دی قابل پخش روی دستگاه خانگی تبدیل کنم اما مشکل اینه که فایل زیرنویسشون جداس و وقتی دی وی دی درست میکنم بدون زیرنویسه یه برنامه میخوام ک بتونه زیرنویسهای جدا و آماده با فرمتهای ُSRT و IDX و SUB رو همراه با دی وی دی ساخته شده درون اون قرار بده جهت رایت کردن روی دی وی دی و پخش با پلیرهای خانگی

jafarian
19-08-2012, 07:49
ازبرنامه Womble Easysub یا که خود KMPlayer هم میتونید استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FOURTH RETURN
21-08-2012, 18:06
ازبرنامه Womble Easysub یا که خود KMPlayer هم میتونید استفاده کنید:20:

این برنامه چیه؟

jafarian
21-08-2012, 22:03
این برنامه چیه؟

همون برنامه ای که شما میخواستین یعنی ادغام زیرنویس به فیلم.

FOURTH RETURN
22-08-2012, 11:53
این که دی دی دی درست نمیکنه یه برنامه بهتر معرفی کنید

jafarian
22-08-2012, 13:08
این برنامه ها که معرفی کردم برای اتصال زیر نویس به فیلم بود دیگه از برنامه MKV Merge Subtitles Tools که لینکش پایین گذاشتم ببینید بکارتون میاد لینک دوم رو هم ببینید مطمئنا بکارتون میاد.

FOURTH RETURN
22-08-2012, 13:15
این لینک چیه من گفتم برنامه میخوام اگه بلد نیستید جواب ندید

jafarian
22-08-2012, 13:56
من عذرمیخوام دوست عزیز حالا چرا اعصابتون بهم ریخته ! شما از برنامه ConvertXtoDVD استفاده کنید امیدوارم بکارتون بیاد.

FOURTH RETURN
22-08-2012, 14:00
من این برنامه رو دارم اما اشکالش اینه که سریع دی وی دی درست نمیکنه به اندازه زمان خود فیلم طول میکشه و توی صداش هم یه ویزی میوقته

jafarian
22-08-2012, 15:11
بهترین برنامه همونی که بالا معرفی کردم شمام خودتون استفاده کردین برنامه imtoo dvd creator رو تست کنید که داخل هم سایت شرکت سازندش تو ضیح داده شده برای همین کار .

FOURTH RETURN
22-08-2012, 18:26
بهترین برنامه همونی که بالا معرفی کردم شمام خودتون استفاده کردین برنامه imtoo dvd creator رو تست کنید که داخل هم سایت شرکت سازندش تو ضیح داده شده برای همین کار . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این برنامه سایز دی وی دی ساخته شدش خیلی بالاس بدرد نمیخوره