PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوق بوق هارد اکسترنال وسترن دیجیتال...

minimaler
18-08-2012, 10:19
سلام هارد اکسترنال 500 gig وسترن دیجیتالم وقتی هدفون میزنم به دستگاه تو هدفون با صدای ممتد و آرومی بوق بوق میکنه
وقتی هم که میرم تو فولدرای هارد یهو دیسکش انگار سریع میشه صدای چرخش دیسک میاد تو هدفون.
:8:

توضیح این که هاردم همیشه وصله به دستگاه

و مشکل دیگم باهاش اینه همیشه برا سیفلی ریموو کردنش اررور میده میگه در حال انجام کاره ولی چه کاری معلوم نیست!

EXTREME
18-08-2012, 10:41
الان در حالت معمولی با هاردتون مشکلی ندارین ؟
سیف ریمو نشدن علت های زیادی داره مثل ویروس - باز بودن یک برنامه از داخل هارد - یا میتونه به علت یک پروسس باشه که مانع از این کار میشه و شما باید اون پروسس رو ببنیدید که این کار رو میتونید با نرم افزار safly remover انجام بدین که اون پروسس رو میبنده تا عمل سیف ریمو انجام بشه
برای تست وقتی هارد وصله explorer رو ریست کنید از تسک مینیجر با اینکار انگار سیستم ریست میشه ولی اطلاعات رم پاک نمیشه یا وقتی هارد وصل است log off کنید ببینید هارد سیف ریمو میشه یا نه
یک عکس هم از تب health نرم افزار hd tune از هاردتون بزارید اینجا

minimaler
18-08-2012, 11:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره احتمال زیاد مشکلش همون پروسس فعاله که بی مورد فعاله!!!

صداهاشو چه کنم؟
اصن اینکه همیشه وصله به کامپیوتر و همیشه با شات داون ویندوز اونم قطع میشه با روشن کردن دستگاه اونم روشن میشه خرابش نمیکنه؟
اینم عکس سلامتی هارد داخلیم بد سکتور داره انگار!!!:41:

EXTREME
18-08-2012, 11:31
نرم افزار hdd regenerator رو نصب کنید و یک سی دی بوتیبل بسازین و از طریق داس هارد رو اسکن کنید بیبینید بدسکتور یا سکتور delay چیزی پیدا میکنه یا نه خبرشو بدید تست رو رو scan and repair انجام بدین که اگه چیزی بود تعمیر بشه

minimaler
18-08-2012, 11:42
هاردم پاک نشه اطلاعاتش؟!
..................................
{اکسترنال: صداهاشو چه کنم؟
اصن اینکه همیشه وصله به کامپیوتر و همیشه با شات داون ویندوز اونم قطع میشه با روشن کردن دستگاه اونم روشن میشه خرابش نمیکنه؟}

EXTREME
18-08-2012, 18:34
هاردم پاک نشه اطلاعاتش؟!
..................................
{اکسترنال: صداهاشو چه کنم؟
اصن اینکه همیشه وصله به کامپیوتر و همیشه با شات داون ویندوز اونم قطع میشه با روشن کردن دستگاه اونم روشن میشه خرابش نمیکنه؟}

نه بدسکتور گیری آسیبی به اطلاعات وارد نمیکنه ولی خود بدسکتور میتونه به اطلاعات آسیب وارد میکنه که خود بدسکتور ناشی از ویروس - گردو خاک - نوسان برق - ضربه - تکان دادن هارد در موقع فعالیت و ....

minimaler
28-08-2012, 00:31
سلام دوباره

من تواین مدت یه سری همه درایو هامو دیفرگمنت کردم
بعدشم از طریق خود ویندوز همه درایو هامو ارور چکینگ کردم(تیک ریپیر رو هم زدم که اگه مشکل پیدا کرد شاید بتونه خودش حل کنه)

این وسطا ویندوز دوتا پیغام داد : اول دو سه روز پیش گفت هاردت (هارد داخلی) مشکل داره و هشدار بکاپ داد.

دوم اینکه امشب گفت برای بررسی و تعمیر هاردت ریاستارت کن منم ری استارت کردم ولی بعدش بد تر شد.

تا قبل ازون نرم افزار "تیون پرو" وارنینگ زرد می داد حالا قرمز شده میگه فیلد! اینم عکسش:

خیلی نگرانشم.

minimaler
28-08-2012, 00:33
سلام دوباره

بعدشم از طریق خود ویندوز همه درایو هامو ارور چکینگ کردم(تیک ریپیر رو هم زدم که اگه مشکل پیدا کرد شاید بتونه خودش حل کنه)

این وسطا ویندوز دوتا پیغام داد : اول دو سه روز پیش گفت هاردت (هارد داخلی) مشکل داره و هشدار بکاپ داد.

دوم اینکه امشب گفت برای بررسی و تعمیر هاردت ریاستارت کن منم ری استارت کردم ولی بعدش بد تر شد.

تا قبل ازون نرم افزار "تیون پرو" وارنینگ زرد می داد حالا قرمز شده میگه فیلد! اینم عکسش:

خیلی نگرانشم.

minimaler
28-08-2012, 05:26
سلام دوباره

خیلی نگرانشم.

minimaler
28-08-2012, 05:30
سلام دوباره

خیلی نگرانشم.

minimaler
28-08-2012, 05:49
نرم افزار hdd regenerator رو نصب کنید و یک سی دی بوتیبل بسازین و از طریق داس هارد رو اسکن کنید بیبینید بدسکتور یا سکتور delay چیزی پیدا میکنه یا نه خبرشو بدید تست رو رو scan and repair انجام بدین که اگه چیزی بود تعمیر بشه

سلام دوباره

من تواین مدت چون بلد نبودم از طریق داس اسکن کنم اول از طریق خود ویندوز همه درایو هامو ارور چکینگ (پروپرتیز - تولز - ارور چکینگ) کردم(تیک ریپیر رو هم زدم که اگه مشکل پیدا کرد شاید بتونه خودش حل کنه)
بعدشم یه سری همه درایو هامو دیفرگمنت کردم

دوم اینکه دیشب گفت برای بررسی و تعمیر هاردت ری استارت کن منم ری استارت کردم ولی بعدش بد تر شد.

تا قبل ازون نرم افزار "اچ دی تیون" وارنینگ زرد می داد (عکساش بالا هست) حالا قرمز شده میگه فیلد! اینم عکسش:

خیلی نگرانشم.

EXTREME
28-08-2012, 12:52
از طریق داس کاری نداره
با همون نرم افزار hdd regenerator یک سی دی بوتیبل بسازین و با اون سی دی سیستم رو بوت کنید و بزارید رو scan and repair
low level format راه بعدی
اگه درست نشد باید پلاتر هارد تعویض بشه

LightningII
28-08-2012, 13:53
سلام دوباره

من تواین مدت چون بلد نبودم از طریق داس اسکن کنم اول از طریق خود ویندوز همه درایو هامو ارور چکینگ (پروپرتیز - تولز - ارور چکینگ) کردم(تیک ریپیر رو هم زدم که اگه مشکل پیدا کرد شاید بتونه خودش حل کنه)
بعدشم یه سری همه درایو هامو دیفرگمنت کردم

دوم اینکه دیشب گفت برای بررسی و تعمیر هاردت ری استارت کن منم ری استارت کردم ولی بعدش بد تر شد.

تا قبل ازون نرم افزار "اچ دی تیون" وارنینگ زرد می داد (عکساش بالا هست) حالا قرمز شده میگه فیلد! اینم عکسش:

خیلی نگرانشم.
نگرانی نداره . از اطلاعات مهم پشتیبان بگیرید . تمام . تازه هارد شما که وضعش خیلی خوبه !
هارد زیر فقط 3.5 ساله کار کرده ولی 1 ساله گهگاه که بیکاره و زیر لود نیست صدای تیغه های ماشین چمن زنی قیچ قیچ های عجیب غریب هر چند دقیقه ازش درمیاد که تا دو تا اتاق اونورتر صداش میرسه !
ولی هنوز مثل جت داره کار میکنه . بعضی روزها هم که انگار نه انگار . کاملاً بیصدا کار میکنه .
هارد 2.5 اینچی اینترنال و داخل لپتاپه . فکر کنم 2 سال قبل که خدمتگذار شرکت موقع جابجا کردن میز،لپتاپ داخل کیف رو سهواً انداخت زمین باعث این مشکل شده .
یا از حد هست یا موتورش و یا از بین رفتن وکیوم ولی مشکل حادی نداره و سرعتش هم قابل قبوله . جالبه که همه ی موارد قرمز رو زده ok !
شما هم خیلی نگران نباش .

minimaler
01-09-2012, 15:04
از طریق داس کاری نداره
با همون نرم افزار hdd regenerator یک سی دی بوتیبل بسازین و با اون سی دی سیستم رو بوت کنید و بزارید رو scan and repair
low level format راه بعدی
اگه درست نشد باید پلاتر هارد تعویض بشه

سلام دوباره
من با hdd regenerator بدسکتور گیری کردم ولی تنها چیزی که شناسایی کرد 70 تا Delay بود.

حالا هم هنوز HD Tune Pro قرمزه و مشکلش انگار برطرف نشده.

اصلا این Delays Detected چی هست؟ خطرناکه؟

عکساش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
01-09-2012, 20:47
سلام دوباره
من با hdd regenerator بدسکتور گیری کردم ولی تنها چیزی که شناسایی کرد 70 تا Delay بود.

حالا هم هنوز HD Tune Pro قرمزه و مشکلش انگار برطرف نشده.

اصلا این Delays Detected چی هست؟ خطرناکه؟

عکساش:

شما رو scan and repair تست هارو انجام دادین ؟

minimaler
06-09-2012, 01:09
شما رو scan and repair تست هارو انجام دادین ؟

بله مطمئنم که رو اسکن و ریپیر بود

EXTREME
06-09-2012, 11:00
بله مطمئنم که رو اسکن و ریپیر بود

شما دوباره برید رو اسکن hdd regenerator رو اسکن و ریپیر ببینید باز سکتور delay یا بدسکتور پیدا میکنه یا نه ؟