PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید یک لبتاب = گیم+اتوکد(کار های نقشه کشی عمرانی)+ور رفتن+مدت طولانی داشتن

leon scott kendy
18-08-2012, 05:16
سلام به همه دوستان رفقا من می خواستم مدل های جدید لب تاب رو به من معرفی کنید که ببنم کدوم خفن تر هست البته من لب تاب مورد نظرم رو انتخاب کردم در همین جا تاپیک هم زده بودم ولی اون در مورد اون لب تاب
ASUS N56VZ رو انتخاب کرده بودمم که ما هرچی واا می ستیم این بیاد انگا رنم یخواد وارد بازار بشه
البته منظورم گارانتی دارش بید
نه این متفرقه ها
نتیجه گرفتم تا اومدنش رو لب تاب های دیگه فکر کنم ببنم شاید اصلا نظرم عوض شد
حالا از شما دوستان کمک می خوام که یک لب تاب خفن بهم معرفی کنید قیمتش باسه ی سری میدل باشه دیگه نهایت 3 باشه البته باز کمتر خووو اگه بیاارزه آدم پولش رو می ده
سر قیمت بحث نکینم زیر 3 باشه دیگه نه 20 اینا 100 تومن اینا زیر 3 باشه
ممنون می شوم راهنماییم کنید
من الان در مورد این لب تابی که گفتم مشخصاتش رو فولم ممنون می شوم لب تاب های جدید رو که در همین قدرت یا قوی تر هستن رو بهم بگید
در ضمن من وقتی بگیرم دیگه حال ندارم یک سال دیگه برم یک چیزی دیگه بگیرم یک چیزی م یخوام که راحت باشم فعلا ها نرم یک چیز دیگه بگیر
ممنون رفقا :27:

bahman30
18-08-2012, 05:32
لنوو y580 گرافیکش از n56 قویتره و کیفیت ساخت بالایی داره ولی full hd نیست!hp dv6 t7000 هم هست که مشخصاتش شبیه n56 هستش!

biostar
18-08-2012, 11:42
همون n56 خوبه
با این وضع دلار باید بیخیال نوت بوک های GAME شد.

1DL0VeB0Y
18-08-2012, 11:52
dv6 7000 هم عالی تر از هر دو اینا که گفتن ...

arsalantottijadid
18-08-2012, 12:02
VAIO SE2 EFX اینم یه نگا بهش بنداز قیمتم 2،770

leon scott kendy
18-08-2012, 19:01
لنوو y580 گرافیکش از n56 قویتره و کیفیت ساخت بالایی داره ولی full hd نیست!hp dv6 t7000 هم هست که مشخصاتش شبیه n56 هستش!

اره گرافیکش 660هست عالی هست
می شه گفت قیافه ی بدکی هم نداره فقط همون فول اچ دی می مونه که یک کاریش می شه کرد
خوبب می گم من مشخصات دقیق cpu ایناش رو نتونستم پیدا کنم دمه افطاره وقت نیست
اگه شد برام بزار دمت گرم

این سونی رو VAIO SE2 EFX سرچ کردم یک لبتاب core i5 اومد
یا من اشتب سرچ کردم یا اشتباه یاومد ممنون می شوم یکم در مورد اینا توضیح بدید
ممنون
راستی کسی خبر نداره n56vz کی میاد ؟؟

1DL0VeB0Y
18-08-2012, 19:14
وای باورم نمیشه هنوز نخریدی 8ماهه دنبال لپ تاپی ...:D خیلی اشتباه کردی قشنگ 400T رو باید بیشتر بدی ...7000 بهتره چون ssd جدا می خوره و خیلی چیزهای دیگه ...660M هم اختلاف کمی با 650M داره که نمی تونه ملاک قرار بگیره ...

metallover
18-08-2012, 19:20
دیگه بهتره صبر کنین asus n76vz بیاد که صفحه نمایش بزرگ 17.3 اینچی داره و غیر از این بیشتر مشخصاتش شبیه به n56vz هست ولی ارزش خریدش بیشتره بخاطر صفحه نمایش بزرگترش.اینو سازگار بیاره فکر نکنم کمتر از 2700 بده به بازار.قیمت اونور آبش از 1200 وخورده ای دلار شروع میشه.در ضمن اگه لنوو ssd دار بخرید خیلی از n56vz بهتره چون ویندوز و نرم افزارها رو میریزی تو ssd و ایکی ثانیه ویندوز و نرم افزار ها میان بالا.

leon scott kendy
18-08-2012, 19:52
وای باورم نمیشه هنوز نخریدی 8ماهه دنبال لپ تاپی ...:D خیلی اشتباه کردی قشنگ 400T رو باید بیشتر بدی ...7000 بهتره چون ssd جدا می خوره و خیلی چیزهای دیگه ...660M هم اختلاف کمی با 650M داره که نمی تونه ملاک قرار بگیره ...
واوووووووووووووو
8 ماه رو از کجا آوردی من خودم خبر نداشتم این همه مدت دنبالش بودم من تازه وقتی به فکر افتادم که تاپیک رو زده بودم یعنی اون موقع پولش اومد تو جیبم منظورم اون یکی تاپیک هست فکر کنم تازه شده یک ماه
دلیلش هم نیمودن n56vz بود حتی یکی از همون هفته های اول رفتم بدون گارانتیش رو بگیرم وضعیت رو دیدم بی خیال شدم اومدم
وا استادم تا بیاد
خووووب من از اون 7000 خوشم نمیاد قیافش به نظرم جالب نیست

leon scott kendy
18-08-2012, 19:55
دیگه بهتره صبر کنین asus n76vz بیاد که صفحه نمایش بزرگ 17.3 اینچی داره و غیر از این بیشتر مشخصاتش شبیه به n56vz هست ولی ارزش خریدش بیشتره بخاطر صفحه نمایش بزرگترش.اینو سازگار بیاره فکر نکنم کمتر از 2700 بده به بازار.قیمت اونور آبش از 1200 وخورده ای دلار شروع میشه.در ضمن اگه لنوو ssd دار بخرید خیلی از n56vz بهتره چون ویندوز و نرم افزارها رو میریزی تو ssd و ایکی ثانیه ویندوز و نرم افزار ها میان بالا.

رفیق asus n56vz این قدر صفحه اش بزرگ نیست 15.6 بیشتر نیست
اگه اونقدر گنده بود من خودکشی می کردم :))
می تونم فواید ssd چیه
د رموردش قبلا تحقیق کردم ولی خوب اصلا n56vz نمی شه ssd گذاشت ؟؟؟

metallover
18-08-2012, 20:39
رفیق asus n56vz این قدر صفحه اش بزرگ نیست 15.6 بیشتر نیست
اگه اونقدر گنده بود من خودکشی می کردم :))
می تونم فواید ssd چیه
د رموردش قبلا تحقیق کردم ولی خوب اصلا n56vz نمی شه ssd گذاشت ؟؟؟

من n76vz رو نوشتم که صفحه اش 17.3 اینچه نه n56vz.این n76vz مدل بهینه شده همون n56vz هست که گرافیک و سی پی یو ورمش با اون یکیه ولی صفحه نمایشش بزرگه و بلوری رایتر داره الان داره تو خارج خوب فروش میکنه.در مورد ssd هم گفتم که لنوو y580 با دو کانفیگه با ssd و بدون ssd که کانفیگ ssd دارش صد تومن از n56vz ارزونتره و میارزه خریدش.منظورم این بود که اگر صبر کنی n76vz بیاد خرید بهتریه نسبت به n56vz که الان با گارانتیش گیر نمیاد یا اگه نمیخوای صبر کنی لنوو y580 با ssd رو بخر که اینم نسبت به n56vz خرید مناسبتریه.

leon scott kendy
18-08-2012, 23:19
من n76vz رو نوشتم که صفحه اش 17.3 اینچه نه n56vz.این n76vz مدل بهینه شده همون n56vz هست که گرافیک و سی پی یو ورمش با اون یکیه ولی صفحه نمایشش بزرگه و بلوری رایتر داره الان داره تو خارج خوب فروش میکنه.در مورد ssd هم گفتم که لنوو y580 با دو کانفیگه با ssd و بدون ssd که کانفیگ ssd دارش صد تومن از n56vz ارزونتره و میارزه خریدش.منظورم این بود که اگر صبر کنی n76vz بیاد خرید بهتریه نسبت به n56vz که الان با گارانتیش گیر نمیاد یا اگه نمیخوای صبر کنی لنوو y580 با ssd رو بخر که اینم نسبت به n56vz خرید مناسبتریه.

واوووواخه N76VZ خیلی برام بزرگه م یک دانشجو هستم که خونم تهرانه و می روم شاهرود وزنشم باسم زیاده
هر چی بزرگتر باشه امکان ترکیدنش باسم بیشتر
باسه ی همین نم یتونم سایز بزرگ رو انتخاب کنم :))

1DL0VeB0Y
19-08-2012, 12:40
واوووووووووووووو
8 ماه رو از کجا آوردی من خودم خبر نداشتم این همه مدت دنبالش بودم من تازه وقتی به فکر افتادم که تاپیک رو زده بودم یعنی اون موقع پولش اومد تو جیبم منظورم اون یکی تاپیک هست فکر کنم تازه شده یک ماه
دلیلش هم نیمودن n56vz بود حتی یکی از همون هفته های اول رفتم بدون گارانتیش رو بگیرم وضعیت رو دیدم بی خیال شدم اومدم
وا استادم تا بیاد
خووووب من از اون 7000 خوشم نمیاد قیافش به نظرم جالب نیست

7000 خیلی طراحی عالی داره مثل macbook میمونه ...
اگر 7000 بد باشه انگار مک بوک بده چون خیلی شبیه به همه فقط مک بوک یکم ساده تر طراحی شده ...
انحنای کنارشو دیدی چقدر قشنگ و هنری کار شده ...
البته بحث سلیقه هم هست که ربطی به بد و خوب نداره ...!

leon scott kendy
19-08-2012, 15:18
7000 خیلی طراحی عالی داره مثل macbook میمونه ...
اگر 7000 بد باشه انگار مک بوک بده چون خیلی شبیه به همه فقط مک بوک یکم ساده تر طراحی شده ...
انحنای کنارشو دیدی چقدر قشنگ و هنری کار شده ...
البته بحث سلیقه هم هست که ربطی به بد و خوب نداره ...!

HP Pavilion dv6-7000

System features

Operating system

Windows® 7 Home Premium 64

Processors

Intel® Core™ i7-3610QM
• 2.3 GHz

Chipset

Intel HM77 Express

Memory

Memory, standard

dv6-7019tx: 4 GB 1600 MHz DDR3 (1 x 4 GB)
dv6-7020tx: 8 GB 1600 MHz DDR3 (2 x 4 GB)

Memory slots

2 user accessible

Storage

Hard drive description

dv6-7020tx: 1 TB SATA (5400 rpm)
dv6-7019tx: 750 GB SATA (5400 rpm)

Optical drive

SuperMulti DVD Burner

Graphics

Graphics

NVIDIA GeForce GT 630M (2 GB DDR3 dedicated)

Expansion features

Ports

3 SuperSpeed USB 3.0
1 USB 2.0
1 HDMI
1 VGA
1 RJ45
1 Microphone-in
1 Headphone-out (Stereo)

Slots

Multi-Format Digital Media Card Reader for Secure Digital cards & Multimedia cards

Media devices

Webcam

HP TrueVision HD Webcam with integrated dual array digital microphone (High Definition low-light)

Audio features

4 x Beats Audio™ Internal speakers; Beats Audio™ Audio playback; HP Triple Bass Reflex Subwoofer

Input devices

Pointing device

TouchPad with on/off button and support for multitouch gestures

Keyboard

Full-sized island-style keyboard with integrated numeric keypad

Communications

Network interface

Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN (RJ-45 connector)

Wireless

Intel 802.11b/g/n
Bluetooth

Dimensions and Weight

Weight

Starting at 2.57 kg

Minimum dimensions (W x D x H)

37.8 x 24.7 x 3.25 cm

Power

Power supply type

120W slim AC Power Adapter

Energy efficiency

ENERGY STAR® qualified; EPEAT® Silver

Security management

Security management

HP SimplePass Fingerprint Reader; Kensington® MicroSaver lock slot; Power-on password; Accepts 3rd party security lock devices

What's included

Warranty

1 year, parts and labour

Software included

Multimedia and Entertainment (Software may vary in different countries.):
Cyberlink Youcam
Rara Music (Available in certain countries.)
Adobe Flash Player
Adobe Shockwave Player
Product Support (Software may vary in different countries.):
HP Setup Manager
HP Support Assistant
HP Security Assistant
HP Power Manager
User Guide Documentation
Recovery Manager
Symantec™ Norton Internet Security™ 2012 (60-day trial)
Productivity and Lifestyle (Software may vary in different countries.):
Adobe® Reader®
Evernote
Skype (Available in certain countries.)
Windows® Live™ Essentials
Microsoft Office 2010 (Purchase a Product Key to activate a full Microsoft Office 2010 suite.)
HP Launch Box
HP CoolSense

Product color

Midnight black, metal

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه da6-7000 این هست این که کارت گرافیکش 630 هست برابر با asus n56vm هست من برای اهمیت گرافیکش دنبال asus n56vz هستم
چون 630 با 650 فرقش یه عالمه هست
ممنون ولی hp این لب تابش بد نیستا خوشگله
ولی باز من asus n56vz رو ترجیح می دم

1DL0VeB0Y
19-08-2012, 15:32
دوست عزیز لپ تاپ های پارت خاورمیانه گرافیک 630 دارن الان تو همین تهران مدل های سفارشی رو آوردن با mssd و کیبرد بک لیت و ...که گرافیک 650M داره و کاملا کاستوم هست ...
اونی که شما میگی کانفیگ خود اچ پی هست نه اونی که به صورت سفارشی کانفیگ شده ...
یکی ازهمین بچه ها دیروز گرفته بود 2280T ...
asus رو می بلعه .

leon scott kendy
19-08-2012, 16:28
دوست عزیز لپ تاپ های پارت خاورمیانه گرافیک 630 دارن الان تو همین تهران مدل های سفارشی رو آوردن با mssd و کیبرد بک لیت و ...که گرافیک 650M داره و کاملا کاستوم هست ...
اونی که شما میگی کانفیگ خود اچ پی هست نه اونی که به صورت سفارشی کانفیگ شده ...
یکی ازهمین بچه ها دیروز گرفته بود 2280T ...
asus رو می بلعه .

البته چه جوری می خواد ببلعه وقتی هم گرافیک هستن
قطعاتشون که یکی هستن خوب حالا اگه سفارشی هست خوب بهتر هست ولی خوب من دنبال گارانتی دار هستم نه جنسی که به صورت سفارش و بدون گارانتی وارد شده
اگه سر ای موضوع بود من این لبتاب رو همون موقع اول که اومده بود می گرفتم
البته من هیچ وقت با hp کاز نکردم و قدرتش رو نمی تونم بیان کنم
ولی ممنون می شوم تجربیاتون رو با من تقسیم کنید

1DL0VeB0Y
19-08-2012, 16:43
دوست من لپ تاپ فقط کانفیگ نیست ...
اگه این طور بود نباید یکی پرفروش میشد یکی تو قعر جدول فروش دست و پا میزد ...
خیلی فاکتورهای مهم تری وجود داره ...
هنر یه کمپانی لپ تاپ ساز فقط به کانفیگ قطعاتی نیست که اینتل و AMD و ...میسازن ...
طراحی بدنه / طراحی مدار / تکنولوژی های جانبی مثل Cooling و ...خیلی مهم هست که اچ پی همه رو با هم داره استفاده می کنه ...
نظر من و خیلی های دیگه اینه که خیلی سرتره از اسوس تو طراحی و کیفیت و تاچ و کیبرد و ...
دیگه خودت میدونی ...

1DL0VeB0Y
19-08-2012, 16:47
ضمنا اسوس دیزاین کم ابهتی داره جلو اچ پی ...
دوستم یه مدل اسوس سری X داشت مال دوسال پیشه طراحیش عین همینه که 2 میلیون پولشه ...

leon scott kendy
19-08-2012, 18:20
ضمنا اسوس دیزاین کم ابهتی داره جلو اچ پی ...
دوستم یه مدل اسوس سری X داشت مال دوسال پیشه طراحیش عین همینه که 2 میلیون پولشه ...

دوست عزیز ممنون
به نظر شما از 7000 که گفتین کیفیت صفحه اش بهتر هست یا n56vz که من دنبالش هستم
من اولین باری هست که دارم باسه ی خودم لب تاب می گیرم دنبال یک چیز درست و حسابی هستم
ومنون هستم که کمکم می کنید که چیز بهتر رو پیدا کنم
:)

1DL0VeB0Y
19-08-2012, 19:54
یه طور میگی گارانتی که انگار مثلا اچ پی آشغال سازه بخری 2 روز دیگه میسوزه از این جهت نگرانی بعد اسوس که زیر اچ پی هست بهترین کیفیت رو داره ...
دوست عزیز برادر اچ پی کمپانی هست که معروفه به طراحی و ساختن محصولات با حد اعلای کیفیت ...
از هر کی که می دونه بپرس نه اونایی که الکی چرت میگن ...
همه محصولاتشم تو هرجای ایران بری هست اعم از پرینتر / اسکنر / لپ تاپ و ...
الانم به جزء دنیا باز که اول بوده تو غرب اروپا هم دوباره بهترین شده ...
این یعنی چی ؟ واضحه دیگه چون بهترین کیفیت و ساپورت رو داره و مردم سخت پسند اروپا به خصوص غرب اروپا این رو گفتن ...
اینارو میگم با سند و مدرک که الکی نگی گارانتی نداره ممکن ال شه بل شه ...
مطمئن باش واسه من سودی نداره که تو اچ پی بخری یا اسوس اینارو بهت میگم که بدونی فرق خوب با عالی چیه ...
اسوس صفحه نمایش خیلی خوبی داره حتی مدل های معمولیش ولی یکم زیادی روشنه ولی کنتراست اچ پی رونداره چون خودم قیاس کردم میگما رو هوا نمیگم ...
اچ پی brightview داره و خیلی رنگ ها رو عالی نشون میده ...
نگران نباش چیز خوبی می خری آخرش ...( فکر کن یه درصد با این شاخه به شاخه پریدن :31: ) ...
اینم سایت گارتنر نمی خواد انگلیسی رو بخونی فقط رتبه اول جدول رو نگاه کن اونم تو غرب اروپا بهتربن نقطه دنیا ...

leon scott kendy
19-08-2012, 23:06
یه طور میگی گارانتی که انگار مثلا اچ پی آشغال سازه بخری 2 روز دیگه میسوزه از این جهت نگرانی بعد اسوس که زیر اچ پی هست بهترین کیفیت رو داره ...
دوست عزیز برادر اچ پی کمپانی هست که معروفه به طراحی و ساختن محصولات با حد اعلای کیفیت ...
از هر کی که می دونه بپرس نه اونایی که الکی چرت میگن ...
همه محصولاتشم تو هرجای ایران بری هست اعم از پرینتر / اسکنر / لپ تاپ و ...
الانم به جزء دنیا باز که اول بوده تو غرب اروپا هم دوباره بهترین شده ...
این یعنی چی ؟ واضحه دیگه چون بهترین کیفیت و ساپورت رو داره و مردم سخت پسند اروپا به خصوص غرب اروپا این رو گفتن ...
اینارو میگم با سند و مدرک که الکی نگی گارانتی نداره ممکن ال شه بل شه ...
مطمئن باش واسه من سودی نداره که تو اچ پی بخری یا اسوس اینارو بهت میگم که بدونی فرق خوب با عالی چیه ...
اسوس صفحه نمایش خیلی خوبی داره حتی مدل های معمولیش ولی یکم زیادی روشنه ولی کنتراست اچ پی رونداره چون خودم قیاس کردم میگما رو هوا نمیگم ...
اچ پی brightview داره و خیلی رنگ ها رو عالی نشون میده ...
نگران نباش چیز خوبی می خری آخرش ...( فکر کن یه درصد با این شاخه به شاخه پریدن :31: ) ...
اینم سایت گارتنر نمی خواد انگلیسی رو بخونی فقط رتبه اول جدول رو نگاه کن اونم تو غرب اروپا بهتربن نقطه دنیا ...

خوب رفیق منم باسه ی همین دارم بحث می کنم که دنبال یک چیز درست و حسابی هستم
نه منظور من از گارانتی سوختن نیست منظورم کارایی هست که انجام م یدن
مثلا تعویض نمایشگر و بعضی چیزای دیگه فقط همین ها برام مهمه
نه اینکه کدوم زود تر می سوزه
اگه بتونی متقاعد بشم که مدل رو عوض می کنم همین الان می روم می گیرم ولی کم کم نظرم عوض شده ولی هنوز زیاد نه
ولی باحاله

1DL0VeB0Y
19-08-2012, 23:28
من نمی تونم نظر شما رو عوض کنم مگه من visitor یا advisor اچ پی هستم ...
من فقط گفتم بدون می خوای چی بخری ...
چیزی رو بخر که عالیه نه این که خوبه ...
اچ پی mssd می خوره اما اسوس و لنوو بد ترکیب نمی خوره ...
این یعنی آینده نگری چون mssd داره فراگیر میشه ...
دوران HDD داره به سر میاد ...
خودت متقاعد باش چون تشخیصش راحته که کدوم خیلی بهتره ...

leon scott kendy
20-08-2012, 00:36
من نمی تونم نظر شما رو عوض کنم مگه من visitor یا advisor اچ پی هستم ...
من فقط گفتم بدون می خوای چی بخری ...
چیزی رو بخر که عالیه نه این که خوبه ...
اچ پی mssd می خوره اما اسوس و لنوو بد ترکیب نمی خوره ...
این یعنی آینده نگری چون mssd داره فراگیر میشه ...
دوران HDD داره به سر میاد ...
خودت متقاعد باش چون تشخیصش راحته که کدوم خیلی بهتره ...

منظورت از mssd همون هارد ش هست دیگه ؟؟؟
درست این کلمه رو درک نکردم
اره نظرت رو قبول دارم
از لحاظ بعد یک سوال دیگه بدنه این 7000 از چی ساخته شده ؟؟

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 01:13
از فلز آلومینیم که دورش با کرم جلا خورده که زیبایی فوق العاده ای هم داره ...
اینجا رو بخون بحث 7000 :

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 01:36
آره همون هارد جامد مینی ...

leon scott kendy
20-08-2012, 02:03
آره همون هارد جامد مینی ...

رفیق منو انداختی تو بحث و اینا
خوب سیستم خنک کننده اش چه جوری هست
قدرت تحمل کار مدت زمان طولانی رو داره ؟؟؟
چون تا به حال باهاش کار نکردم می پرسم

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 09:29
سیستم خنک کنندگی عالیه مثل همیشه ضمنا چون هم معماری intel و nVidia بهتر شده بازم به مراتب از سری های پارسال خنک تره چون معماری خیلی عالی و مصرف بهینه ای داره ...
یه مساله ای شاید کسی مثل شما فکر کنه این لپ تاپ ها جون خیلی خوشگله ممکن به همون اندازه هم کم دوام و نازک نارنجی باشه و زیر کار کم بیاره که باید بگم اصلا این طور نی چون شما هر چقدر هم کار سنگین کنی بازم مثل من نمی تونی از لپ تاپ کار بکشی من اچ پی خودم رو همه کسو کارشو آوردم جلو چشش اما آخ نگفت ...
خود اچ پی میگه ما قبل از Release این لپ تاپ ها بالای 150 تست روشون انجام میدیم که بیش از 90000 ساعت تایم رو مصرف می کنه ...
اینو دقیقا توی DateSheet نوشته و کاملا عدد درست هست نه این که ممکن اشتباه تایپی بوده باشه !
خیلی چیزای دیگه هست که جای گفتن نداره تو این تاپیک ها و از حوصله خارجه ...
ضمنا نمی خوام تصور بشه زیاد از اچ پی تعریف شد / متعصبانه بود و ... از این حرفا که آدمای اینجا خوب می تونن از خودشون در بیارن ...
دیگه گفتنی هارو ما گفتیم بقیش با هر کسی که می خونه تاپیک رو و سلیقه ای که داره ...

leon scott kendy
20-08-2012, 11:29
سیستم خنک کنندگی عالیه مثل همیشه ضمنا چون هم معماری intel و nVidia بهتر شده بازم به مراتب از سری های پارسال خنک تره چون معماری خیلی عالی و مصرف بهینه ای داره ...
یه مساله ای شاید کسی مثل شما فکر کنه این لپ تاپ ها جون خیلی خوشگله ممکن به همون اندازه هم کم دوام و نازک نارنجی باشه و زیر کار کم بیاره که باید بگم اصلا این طور نی چون شما هر چقدر هم کار سنگین کنی بازم مثل من نمی تونی از لپ تاپ کار بکشی من اچ پی خودم رو همه کسو کارشو آوردم جلو چشش اما آخ نگفت ...
خود اچ پی میگه ما قبل از Release این لپ تاپ ها بالای 150 تست روشون انجام میدیم که بیش از 90000 ساعت تایم رو مصرف می کنه ...
اینو دقیقا توی DateSheet نوشته و کاملا عدد درست هست نه این که ممکن اشتباه تایپی بوده باشه !
خیلی چیزای دیگه هست که جای گفتن نداره تو این تاپیک ها و از حوصله خارجه ...
ضمنا نمی خوام تصور بشه زیاد از اچ پی تعریف شد / متعصبانه بود و ... از این حرفا که آدمای اینجا خوب می تونن از خودشون در بیارن ...
دیگه گفتنی هارو ما گفتیم بقیش با هر کسی که می خونه تاپیک رو و سلیقه ای که داره ...

حاجی دستت درد نکنه ترم تابستون یداشتم بروم امتحانات رو بدم بیام توی این مدت فکر می کنم
یکم دیگه می تونی توضیح بدی ؟؟؟ منظورم توضیح های تکمیلی هست
که کامل این مدلی رو که می گی درک کنم مدلش رو میگی همین که می گی گرافیک 650 داره رو !!!!!
بروم یک نگاهی شد از نزدیک بهش بندازم ببینم

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 12:34
خو می خوای داستان من و اچ پی برات بگم ...
ببین لپ تاپ زیاده واسه خریدن اما هیچ چی این مدل نمیشه یعنی فقط مخصوص آدمای سخت پسند و های طراحی شده خوووووووووووووووووببببببب بببببب ...
گرافیکش همه جزء گرافیک های Class 1هست یعنی بالاترین رده تو دسته بندی گرافیک های Mobility ....
خود اچ پی هم میگه اینا تست های سنگینی روش انجام شده و نیروی هوایی امریکا Rely on یعنی تکیه خیلی شدیدی روی این نوع لپ تاپ ها داره ...
به خاطر کیفیت و امنیت خیلی بالایی که دارن ...
تو DataSheet هم نوشته مخصوص non - stop action هست یعنی کارهای بدون وقفه ...
این نیست که مثلا 5 ساعت کار کنی بعد از ترس داغ کردنو سوختن خاموش کنی ...
انقدر خنک و عالیه که حد نداره ...

hamid_maxpayne
20-08-2012, 18:29
فول اچ دی 7000 تو ایران گیر میاد؟با گارانتی؟

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 18:55
بستگی داره که وارد کرده باشن یا نه ...
چون کاستوم هست و تعداد کسانی هم که ممکن دنبال FHD باشن کمه سخت گیر میاد اما میاد ...
یاش لپ تاپ فقط اچ پی کاره از اون بپرس ...

rahimi m
20-08-2012, 19:43
سلام خسته نباشید
یه لپ تاپ میخوام بردارم تا قیمت 1 ملیون و 300 هزار تومان بیشتر هم نشه

حالا شما تو این قیمت یه مارک خوب و یه چیز خوب و اینکه ساختش هم جدید باشه خوش قیافه و شیک باشه و همه امکاناتی هم داشته باشه مثل وایرلس بلوتوس Cam - HDMI و چیزهای واجب دیگه

بازی نمیخوام باهاش بکنم ولی برای بازی هم کم نیاره
CPU آن core i5 باشه
رمش 4 باشه
گرافیکش هم خوب باشه
هاردش هم 500 باشه
بلوری رایتر داشته باشه
چیزی نباشه که بعد از خریدنش پشیمون بشم
مشکل باطری هم نداشته باشه
وزنش هر چی کمتر باشه بهتره مثلا 2 کیلو باشه
چند مدل مثل fujitsu- msi - lenovo - acer- پیدا کردم ولی نمیدونم کدوم رو باید بخرم که هم کارم رو راه بیاندازه و هم اذیت نکنه
میشه راهنماییم کنید؟

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 20:04
من تو بحث لپ تاپ گزینه اول رو همیشه میدم به اچ پی چون شما هرچی برند و مدل ببینین باز اچ پی نمیشه و خیلی سرتره ...
اما با این بودجه بهتره اچ پی نخری و acer v3 بگیری ...
لپ تاپ خوبیه و پردازنده و گرافیک جدید داره و کیفیتش هم از سری های قبل بهتره و اون تصور بدی که در مورد acer میره داره کمرنگ میشه ...
البته hp pavilion و probook هم هستن ولی خوب گرون ترن به خصوص pavilion ...
هیچ بلوری writer نیست و همه Rom هستن ...
اینم مدل رو یا با گرافیک 630 بخرین یا 640 ...
البته شما 630 هم برات زیاده پس اهمیتی نداره ...

rahimi m
20-08-2012, 20:09
در مورد fujitsu نظری دارید؟ چجور برندیه؟

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 20:16
ببینید دوست عزیز شما دارین یک گجتی رو خریداری می کنین که کاملا انتظارات از پیش تعیین شده ای واسش داری ...
واسه همین نمی تونی از هر برندی انتخاب کنی متوجه میشی منظورمو ...
Fujitsu برندی نیست که بشه بهش اطمینان کرد هرچقدر هم که برفرض ادعا بشه خوبه / دووم بالا داره و ...
ممکن چند نفر خریده باشن و راضی هم باشن اما به این مه=عنی نیست همه می تونن اعتماد کنن بهش ...
پس بهتره از کمپانی های تخصصی لپ تاپ خرید کنینی خیلی خیلی بهتر هست ...
ضمنا من بارها گفتم لپ تاپ فقط کانفیگ نیست واین که شما تصور کنی یه کمپانی قطعات رو بزاره رو شاسی و لپ تاپ بزنه درست نیست ...
خیلی مسائل مهم هست مثل طراحی بیرونی و داخلی / کیفیت بدنه و نوع متریال استفاده شده / اسپیکر / امکانات و پتنت های اون شرکت که حق استفاده شون رو روی محصولات خودش داره مثل تکنولوژی های انحصاری و ...

leon scott kendy
20-08-2012, 21:28
ببینید دوست عزیز شما دارین یک گجتی رو خریداری می کنین که کاملا انتظارات از پیش تعیین شده ای واسش داری ...
واسه همین نمی تونی از هر برندی انتخاب کنی متوجه میشی منظورمو ...
Fujitsu برندی نیست که بشه بهش اطمینان کرد هرچقدر هم که برفرض ادعا بشه خوبه / دووم بالا داره و ...
ممکن چند نفر خریده باشن و راضی هم باشن اما به این مه=عنی نیست همه می تونن اعتماد کنن بهش ...
پس بهتره از کمپانی های تخصصی لپ تاپ خرید کنینی خیلی خیلی بهتر هست ...
ضمنا من بارها گفتم لپ تاپ فقط کانفیگ نیست واین که شما تصور کنی یه کمپانی قطعات رو بزاره رو شاسی و لپ تاپ بزنه درست نیست ...
خیلی مسائل مهم هست مثل طراحی بیرونی و داخلی / کیفیت بدنه و نوع متریال استفاده شده / اسپیکر / امکانات و پتنت های اون شرکت که حق استفاده شون رو روی محصولات خودش داره مثل تکنولوژی های انحصاری و ...

رفیقمون می تونه از مدل های sony vaio انتخاب کنه
تو این رنج قیمت سونی چیز های زیادی داره
من یکی از دلایلی که سونی رو انتخاب نکردم این بود که قطعات که من می خوام رو نداره
ولی از نظر قیافه و کارایی من به شخصه ازش خوشم میاد

رفیق می گم این اچ پی رو که گفتی مدلش چی بود ؟؟؟؟
7000 چی چه نوع کانفیگ هست ؟

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 21:31
نه سونی خوب نیست ...
لپ تاپ های 2500T گرافیک 540M دارن که واسه 2010 اونقت 1300T دیگه چی می خواد باشه ...
acer v3 خیلی بهتره ...

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 21:31
CPU: INTEL Core i7-3610QM - 2.3 GHz / CACHE: 6.0 MB / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 1 TERA SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD±R/RW Double Layer / VGA: GEFORCE 650 - 2GB / PORTS: LAN 1000 + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI + USB3 / 2.8 Kg / Windows 7 Home Premium 64 - Blu-ray

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 22:12
واسه این که خیالت قشنگ راحت شه چه هیولایی هست 7000 این تاپیکر بخون مخصوص 7000 زده شده ...

leon scott kendy
20-08-2012, 22:35
CPU: INTEL Core i7-3610QM - 2.3 GHz / CACHE: 6.0 MB / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 1 TERA SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD±R/RW Double Layer / VGA: GEFORCE 650 - 2GB / PORTS: LAN 1000 + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI + USB3 / 2.8 Kg / Windows 7 Home Premium 64 - Blu-ray

دوست عزیز از قطعات سر در میارم
من قبل از اینکه بروم دانشگاه تو پاساز ایران و رضا یکم کار می کردم ولی مدتش کم بود
ولی چیز های زیادی یاد گرفتمپ
الان این ایسوسی که انتخاب کردم هم همین قطعات رو داره با سه ی همین هست که من دارم انتخاب می کنم این یا اون
چون جفتشون یک نوع تکنولوژی رو دارن فقط دو برند مختلف هستن
درسته جفتشون غول هایی باسه ی خودشون هستن
تنها چیز خوبی که تو دو تاشون می بینم وزن خوبشون و اندازه صفحه ی خوبشون هست
یک سوال اون مدلی که گفتید فول اچ دی هست با همین 15.6 هست دیگه ؟؟

1DL0VeB0Y
20-08-2012, 22:45
نه HD هست ...
هر کرومو خواستی بگیر جفتش عالیه اما بهتره کسی که می خواد اسوس بگیره هیچ وقت اچ پی 7000 رو ندیده باشه چون غیر ممکن بتونی از فکرش بیای بیرونی ...
دیزاین تو مخی شنیدی به 7000 میگن ...
ازمن گفتن بود ...

leon scott kendy
21-08-2012, 03:15
نه HD هست ...
هر کرومو خواستی بگیر جفتش عالیه اما بهتره کسی که می خواد اسوس بگیره هیچ وقت اچ پی 7000 رو ندیده باشه چون غیر ممکن بتونی از فکرش بیای بیرونی ...
دیزاین تو مخی شنیدی به 7000 میگن ...
ازمن گفتن بود ...

خوب منم الان دارم سر اینا بحث می کنم می خوام برم این اچ پی رو از نزدیک ببنم
ولی دوست عزیز ممنون هستم ازت که راهنماییم کردی

1DL0VeB0Y
21-08-2012, 10:20
می خوای ببینی برو یاش لپ تاپ بعد از پاساژ ایران ...
البته یاس کاستوم نداره و نمی تونی ازش بخری شایدم آورده نمی دونم ...

leon scott kendy
26-08-2012, 01:27
سلام به همه ی دوستان گلم
رفقا کسی خبر نداره داستان این ایسوس ما چی شد کی میاد آخر نیومده هنوز چرا اینقدر کنده
asus n56vz

hamid_maxpayne
26-08-2012, 09:05
سلام به همه ی دوستان گلم
رفقا کسی خبر نداره داستان این ایسوس ما چی شد کی میاد آخر نیومده هنوز چرا اینقدر کنده
asus n56vz

n56 مطمئنا توسط گارانتیها وارد شده اما نمیدونم چرا وارد بازار نمیشه.شاید میخوان نهایت استفاده رو از قیمت دلار ببرن و کلی سود نصیبشون بشه.الان تو سایت دیجی آنلاین 4تا فروشگاه n56 دارن که با گارانتیهای متفرقه عرضه میشه.البته چون n56 vm واسه من بهتره منتظر موندم شاید سازگار ارقام یا الماس بیارنش.

راستی مگه اینا نمایندگی رسمی ایسوس تو ایران نیستن؟نمیشه با شرکت ایسوس تماس بگیریم و بگیم اینا هنوز این مدل رو علیرغم علاقه مشتریها عمدا وارد بازار نمیکنن؟

leon scott kendy
26-08-2012, 12:59
n56 مطمئنا توسط گارانتیها وارد شده اما نمیدونم چرا وارد بازار نمیشه.شاید میخوان نهایت استفاده رو از قیمت دلار ببرن و کلی سود نصیبشون بشه.الان تو سایت دیجی آنلاین 4تا فروشگاه n56 دارن که با گارانتیهای متفرقه عرضه میشه.البته چون n56 vm واسه من بهتره منتظر موندم شاید سازگار ارقام یا الماس بیارنش.

راستی مگه اینا نمایندگی رسمی ایسوس تو ایران نیستن؟نمیشه با شرکت ایسوس تماس بگیریم و بگیم اینا هنوز این مدل رو علیرغم علاقه مشتریها عمدا وارد بازار نمیکنن؟

اخه نمی دونم از دست اینا باید چی کار کردچرا حالا شما دنبال vm هستی که دارای کارت گرافیک 630 هست ؟؟؟
تا اونجایی که من می دونم خود ایسوس تو ایران هست ولی گارانتیش رو خودش نمی گیره شرکت های دیگه می گیرن
اگه تونستی تمامس بگیر خبر به ما هم بده
vz رو به نظرت گارانتی میاره ؟؟؟؟؟
یا متفرقه بگیرم ؟؟؟

hamid_maxpayne
26-08-2012, 13:40
اخه نمی دونم از دست اینا باید چی کار کردچرا حالا شما دنبال vm هستی که دارای کارت گرافیک 630 هست ؟؟؟
تا اونجایی که من می دونم خود ایسوس تو ایران هست ولی گارانتیش رو خودش نمی گیره شرکت های دیگه می گیرن
اگه تونستی تمامس بگیر خبر به ما هم بده
vz رو به نظرت گارانتی میاره ؟؟؟؟؟
یا متفرقه بگیرم ؟؟؟

کاربری من تقریبا مثل کاربری خود شماست البته منهای گیم.نهایت بخوام PES بازی کنم.البته کارهای طراحی و محاسبات و همچنین تماشای فیلم هم هست.رو این حساب VZ به کار من نمیاد همون VM کافیه.
آره منم شنیدم که ایسوس تو ایران دفتر داره.شماره تماسش رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
VZ رو که حتما میاره،منتها زمانش مهمه که کی بخواد بیاره.اینجور که پیش میره تا آخر تابستون به 3 تومن میرسه.
متفرقه رو واقعا نمیدونم چی بگم.تجربه ای هم نداشتم.

leon scott kendy
26-08-2012, 14:30
کاربری من تقریبا مثل کاربری خود شماست البته منهای گیم.نهایت بخوام PES بازی کنم.البته کارهای طراحی و محاسبات و همچنین تماشای فیلم هم هست.رو این حساب VZ به کار من نمیاد همون VM کافیه.
آره منم شنیدم که ایسوس تو ایران دفتر داره.شماره تماسش رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
VZ رو که حتما میاره،منتها زمانش مهمه که کی بخواد بیاره.اینجور که پیش میره تا آخر تابستون به 3 تومن میرسه.
متفرقه رو واقعا نمیدونم چی بگم.تجربه ای هم نداشتم.

منم خودم دقیق نمی دونم ولی فک نکنم به 3 برسه الان که می بینی قیمتش بالا هست بخاطره اینه که هر کی داره قیمت خودش رو می ده بیاد از این قیمت پایین تر میاد
بعضی جاها 2600 زدن که خیلی زیاده یک لب تاب هم تراز خود این قرار بده قیمتش با همین میره بالا نه این از بقیه بیشتر
خوب اگه کارایی گرافیکی نداری می تونی خوب vm رو که دوست داری بگیری ارزون تر هم هست البته رو این لب تاب هاردش هم هست که گرونه هااا با هارد 1t قیمت بالاست ولی 500gb بگیریم حتی خیلی ارزون تر هم می شه مثلا نزدیک 100 به بالا باید دید

leon scott kendy
28-08-2012, 19:09
منم خودم دقیق نمی دونم ولی فک نکنم به 3 برسه الان که می بینی قیمتش بالا هست بخاطره اینه که هر کی داره قیمت خودش رو می ده بیاد از این قیمت پایین تر میاد
بعضی جاها 2600 زدن که خیلی زیاده یک لب تاب هم تراز خود این قرار بده قیمتش با همین میره بالا نه این از بقیه بیشتر
خوب اگه کارایی گرافیکی نداری می تونی خوب vm رو که دوست داری بگیری ارزون تر هم هست البته رو این لب تاب هاردش هم هست که گرونه هااا با هارد 1t قیمت بالاست ولی 500gb بگیریم حتی خیلی ارزون تر هم می شه مثلا نزدیک 100 به بالا باید دید

کسی خبر نداره که این لب تاب ایسوس ما کی میاد به بازار
چرا پس نمیاد بریم بگیریم مگه می خوان چی کارش کنن
:(

hamid_maxpayne
28-08-2012, 20:36
کسی خبر نداره که این لب تاب ایسوس ما کی میاد به بازار
چرا پس نمیاد بریم بگیریم مگه می خوان چی کارش کنن
:(

من به دفتر ایسوس در ایران ایمیل دادم(شماره تماسشون رو پیدا نکردم)،هنوز هیچ جوابی ندادن.

leon scott kendy
28-08-2012, 20:54
من به دفتر ایسوس در ایران ایمیل دادم(شماره تماسشون رو پیدا نکردم)،هنوز هیچ جوابی ندادن.

اینا اخرش ما رو به کشتن می دن
خوب بیا همینجوری الکی بحث کنیم
آقا چرا از این لب تاب خوشگل خوشت اومده ؟؟

hamid_maxpayne
28-08-2012, 23:50
فردا زنگ میزنم به سازگار .اگه باز جواب سر بالا داد میرم گارانتی متفرقه میگیرم.
خداییش چیز توپیه.آدم نمیتونه خوشش نیاد.تنها عیبش ساپورت نکردن ssd در کنار هارده که اگه میشد معرکه بود.

leon scott kendy
29-08-2012, 00:07
فردا زنگ میزنم به سازگار .اگه باز جواب سر بالا داد میرم گارانتی متفرقه میگیرم.
خداییش چیز توپیه.آدم نمیتونه خوشش نیاد.تنها عیبش ساپورت نکردن ssd در کنار هارده که اگه میشد معرکه بود.

اره خوب بود اگه می شد
ببین به نظر من متفرقهنگیر من یکی از دوستانم تو ایسوس بود که وارد می کرد
متاسفانه الان رابطم باهاش یکم بد شده
تا اونجایی که شنیدم اومده ولی گارانتی تو بازار عرضه نمی کنه تو انبار هست
بدون گارانتی هم خیلی بده یک جاش عیب کونه هزینش زیاد می شه

leon scott kendy
29-08-2012, 21:21
اره خوب بود اگه می شد
ببین به نظر من متفرقهنگیر من یکی از دوستانم تو ایسوس بود که وارد می کرد
متاسفانه الان رابطم باهاش یکم بد شده
تا اونجایی که شنیدم اومده ولی گارانتی تو بازار عرضه نمی کنه تو انبار هست
بدون گارانتی هم خیلی بده یک جاش عیب کونه هزینش زیاد می شه

سلام تا اونجایی که به گوش من رسید تا هفته ی دیگه میاد
منظورم یک هفته یا دو هفته ی دیگه

hamid_maxpayne
12-09-2012, 18:08
بالاخره چهارشنبه هفته قبل خریدمش.به قیمت 2570 با گارانتی سریر.لعنت به سازگار دروغگو که منو یه ماه منتظر گذاشت و آخرش هم گفت نمیاریم.

hani-khan
12-09-2012, 21:30
سلام.
این لپ تاپ ها آیوی هستند؟بعد ارزیابی کنید ک چطوره؟ از همه نظر.مخصوصا گرافیک
قرار بود f23efx بگیرم.ولی اومدم آیوی سرچ کردم اینارو دیدم.

Sony Vaio SVS-15113FXB

HP Pavilion DV6-T7000

ASUS - N56VZ / NEW

Acer Aspire V3-571 / Ivy Bridge / i7

دلیل گرونتر بودن وایو چیه آخه؟سخت افزارش ک ضعیفتره
کدوم بهتره؟توضیح بدین!همین کاربردهایی ک موضوع تاپیک هستش،رو مدنظر قرار بدین
ممنون

MichealDobrev
12-09-2012, 23:14
سلام دوست گرامی
در بین مدل های گفته شده برنده این قسمت HP Pavilion Dv6t-7000 میباشد که این لپتاپ فوق حرفه ای میتونه به راحتی جوابگویه تمامی نیازهای شما باشد
البته مشکلاتی از جمله داغی هم داره که به دلیل استفاده از پردازنده فوق قوی و کارت گرافیک فوق العاده امری طبیعیست
سونی بیشتر پول مارک میخوره مثل اپل کله ایسر رو از لیستت حذف کن
در کل مدل اچ پی کارت گرافیک 650 داره و 4 هسته ای هستش سی پی یو فوق العاده هم داره core i7 با فناوری lvy Bridge که کمک شایانی میکنه
در کارهای سنگین رندر و انیمیشنی cpu حرف اول رو میزنه بعد vga در بازی هم همینطور برای بازی کارت های گرافیک Intel و AMD میتونه سرعت بیشتری رو داشته باشه در کل نیازتون رو به طور واضح بگین تا کمک بیشتری کنم ولی در کل بهتریمن لپتاپ این بخش همون مدل اچ پی هست که عرض کردم در تمامی سایت ها شماره یک کارایی شده
با تشکر از شما دوست عزیز

hani-khan
13-09-2012, 00:22
دوباره سلام.ممنون از راهنماییت.
ایسوس پس چی شد؟
بعد گفتی hp ، رزولوشن صفحش نسبت ب سونی پایین تر نیست؟بعد بحث خرابی کمتر یا بیشتر و عمر لپ تاپ و بازدهی و فناوریهاش و اینا چی؟درنظر گرفتید؟!
ممنون میشم دقیق بگید با دلیل اگه تونستید
ببخشید زیاد میپرسم ولی باید ی چیز خوب بخرم ک بعدا پشیمون نشم 2تومن تا 2و500 پول هدر رفت.خانواده فرهنگی پول ندارن ک چندبار خرج کنن :37:

MichealDobrev
13-09-2012, 15:00
دوباره سلام.ممنون از راهنماییت.
ایسوس پس چی شد؟
بعد گفتی hp ، رزولوشن صفحش نسبت ب سونی پایین تر نیست؟بعد بحث خرابی کمتر یا بیشتر و عمر لپ تاپ و بازدهی و فناوریهاش و اینا چی؟درنظر گرفتید؟!
ممنون میشم دقیق بگید با دلیل اگه تونستید
ببخشید زیاد میپرسم ولی باید ی چیز خوب بخرم ک بعدا پشیمون نشم 2تومن تا 2و500 پول هدر رفت.خانواده فرهنگی پول ندارن ک چندبار خرج کنن :37:

با سلام
برای اینکه خیالتون را راحت کنم به بررسی نکات مثبت و منفی لپتاپ ها میپردازیم سپس بهترین گزینه رو انتخاب میکنیم
Hp Dv6t-7000
این مدل با نسل سوم پردازنده های اینتل و ظاهری فوق العاده به راحتی در صدر پرفروش ترین لپتاپ سال اچ پی رسید استفاده از گرافیک 650M هم چنین هارد خوب از نکات مثبت این لپتاپ هستش
ام نکات منفی 1- گرمای بیش از حد در ناحیه چپ 2- نبود کانفیگ فول اچ دی در ایران 3- نبود کیبورد island یا backlit
4- نبود امکانات اپگرید فراوان

Asus N56VZ
نکات مثبت
1- گرافیک خیره کننده 650 2 - نسل سوم پردازنده های اینتل ای سون 3- هار خوب 4- کانفیگ های متعدد
5- ظاهر زیبا و خوش دست
6- داشتن نمایش فول و کیبورد بک لایت
نکات منفی
1- طول عمر باطری در هنگام بازی کردن فقط 1.5 ساعت است
2- طول عمر باطری ظعیف
3- نداشتن اس اس دی

بقیه مدل ها هم از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار نیستند
در کل ایسوس صفحه نمایش و کیبوردی رو داره که اچ پی نداره همچنین گرمای خیلی کمی داره
اچ پی هم باطری داره که ایسوس نداره البته میشه با یه کم هزینه یه باطری خوب جایگزین کرد

در کل کیفیت ساخت ایسوس بهتر از اچ پی اگه با باطری ایسوس مشکلی دارین همون اچ پی رو بخرین

ایسوس محصولی رو داده که تا چندین سال نیاز شما رو برطرف میکنه دوست عزیز

hani-khan
13-09-2012, 15:30
خوب ی باطری بگیرم برا ایسوس ساعتشو بیشتر میکنه؟
ترغیب شدم برا خرید ایسوس.بعد گارانتی و اینا ایسوس قوی تره؟درسته؟
رزولوشن ک گفتین تو خود سایت ایسوس 1920x1080 هست اما جاهای دیگه میگردم 1366x768 پیدا میکنم.میتونم سفارش بدم 1920x1080 بیارن؟
ممنون.
اس اس دی چیه راستی؟
دعا کنین ی چیز خوب بخرم ک دیگه ولتون کنم؟! نه؟!:31:

hamid_maxpayne
13-09-2012, 18:38
خوب ی باطری بگیرم برا ایسوس ساعتشو بیشتر میکنه؟
ترغیب شدم برا خرید ایسوس.بعد گارانتی و اینا ایسوس قوی تره؟درسته؟
رزولوشن ک گفتین تو خود سایت ایسوس 1920x1080 هست اما جاهای دیگه میگردم 1366x768 پیدا میکنم.میتونم سفارش بدم 1920x1080 بیارن؟
ممنون.
اس اس دی چیه راستی؟
دعا کنین ی چیز خوب بخرم ک دیگه ولتون کنم؟! نه؟!:31:

گارانتی هر دو در یه حده چون N56 رو گارانتیهای معتبر ندارن.

فول اچ دی چیزی در حدود 2700 قیمت داره و اچ دی حدود 2400.(البته من اچ دی تو بازار ندیدم هر چی بول فول اچ دی بود).

SSDیه نوع هارد جدیده که سرعتش نسبت به هاردهای معمولی بالاتره.مثلا ویندوز رو تو 6 ثانیه بالا میاره و میتونی سیستم عامل و برنامه های کاربردی رو روش نصب کنی که سریع بالا بیان.قیمتشون در حال حاضر خیلی بالاست مثلا 500 گیگش حدود 1400 قیمت داره.به نظر من بزرگترین عیب N56 ساپورت نکردن ssd در کنار هارده.(البته فکر کنم میشه هارد رو کلا درآورد و به جاش ssd گذاشت).

من از اواسط تیرماه منتظر این مدل بودم.فکر میکردم سازگار و ویستا(گارانتیهای معتبر) قصد ارائه ش رو دارن(البته همه فکر میکردیم چون در تماس بودیم و گفته بودن تا یه ماه دیگه به بازار میدن)،اما تا اواسط شهریور خبری از N56 نشد.تو آخرین تماس هم گفتن که اصلا مشخص نیست کی وارد بازار کنیم.این طور شد که هفته قبل رفتم و خریدمش به قیمت 2570.در صورتیکه اگه همون اول میگرفتم درمیومد 2360.حالا باز خدا رو شکر که 2700 پاش پول ندادم.

تو این چند روزه که باهاش کار کردم متوجه این چیزا شدم:
1.کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه.
2.کیفیت صداش عالیه.Bang & Olufsen
3.تغییر بدنه که نسبت به سریهای قبلی بهتر شده.
4.کیبردش نسبت به سریهای قبلی خیلی بهتر شده.

مزیتهای دیگه رو هم که دوست عزیزمون گفتن.

7000هم لپتاپ محشریه.اگه فول اچ دی و کیبرد با نور پس زمینه ش رو پیدا میکردم واسه خریدش اقرام میکردم که متاسفانه نیافتم.

ما هم مثل شما فرهنگی هستیم.با کلی سختی و دردسر این پولو جور کردم.سخت گیری و مشکل پسندیتون رو درک میکنم.

hani-khan
14-09-2012, 11:12
اول ممنون بابت راهنماییتون.خیلی کمک کرد/
اولش خواستم سونی بگیرم،بعد ی سری تحقیقات دیدم پول مارکشو میگیره و با همین مقدار پول میشه ی کانفیگ قویتر از ی شرکت دیگه گرفت.از سونی یکم بیزار شدم
فعلا هم ک بین hp و asus موندم،اما الان مطمئن شدم ایسوس.
پیسی خودمم ک دیگه آخراشه کی همراهی نکنه مارو خدا میدونه :31:.برا همین میخوام ی چیزی بگیرم چندسال واسم بمونه
عالیه داداش

hamid_maxpayne
14-09-2012, 12:03
خواهش میکنم.

بد نیست یه نگاهی به این سه تاپیک بندازی.این سه تا لپتاپ تقریبا لپتاپهای تاپ بین 2 تا 3 تومن هستن.هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن.در نهایت سلیقه خودتونه که کدوم رو انتخاب کنید:

fk_u
14-09-2012, 12:32
سلام
عیب های اسوس نگفتید؟ هیچی نیست
تو یک تابیکی یکی از بچه ها گفت طراحی کیبوردش بده و باید عادت کنی دکمه هاش هم سطح نیست و رنگ تاچ بد هم میره براق میشه و کلا تاچبدش به بای بقیه نمیرسه
خود منم دنبال سونی بودم سونی کیفیت وسایلش خیلی خوبه. کیفیت lcd که حرف نداره سری f یا قدیم fw بود یادم نیس به اشنا ها مشاوره دادیم راضی هستند ولی الان خودم موندم دیدم مدل باحال نداره . گرون نیست ریال ارزش نداره و گارانتی که بدرد نمیخوره کلی روش بول میخوره
گرافیکش le هست گیم نمیشه زد یجایی هم دیدم میگن Svs عالیه فقط صدای فنش زیاده یکم
ولی هر چی تو نت سرچ کنیم بیشتر سردرگم میشیم اول اکثرا مارکی که گرفتن میگن خوبه یا چون با برند های دیگه کار نکرده و بعد چیز بد از خط تولید شرکت های بزرگ سونی اچ بی و .... بیرون نمیاد اشکال ما اینه همه چیز تو یکی میخواهیم اینم بخاطر اینه اینجا گرونی هست زود نمیشه یکی دیگه خرید
اگه اسوس ssd میخورد و تاچش روان بود و کیبوردش خوب بود میگرفتم

hamid_maxpayne
14-09-2012, 13:36
سلام
عیب های اسوس نگفتید؟ هیچی نیست
تو یک تابیکی یکی از بچه ها گفت طراحی کیبوردش بده و باید عادت کنی دکمه هاش هم سطح نیست و رنگ تاچ بد هم میره براق میشه و کلا تاچبدش به بای بقیه نمیرسه
خود منم دنبال سونی بودم سونی کیفیت وسایلش خیلی خوبه. کیفیت lcd که حرف نداره سری f یا قدیم fw بود یادم نیس به اشنا ها مشاوره دادیم راضی هستند ولی الان خودم موندم دیدم مدل باحال نداره . گرون نیست ریال ارزش نداره و گارانتی که بدرد نمیخوره کلی روش بول میخوره
گرافیکش le هست گیم نمیشه زد یجایی هم دیدم میگن Svs عالیه فقط صدای فنش زیاده یکم
ولی هر چی تو نت سرچ کنیم بیشتر سردرگم میشیم اول اکثرا مارکی که گرفتن میگن خوبه یا چون با برند های دیگه کار نکرده و بعد چیز بد از خط تولید شرکت های بزرگ سونی اچ بی و .... بیرون نمیاد اشکال ما اینه همه چیز تو یکی میخواهیم اینم بخاطر اینه اینجا گرونی هست زود نمیشه یکی دیگه خرید
اگه اسوس ssd میخورد و تاچش روان بود و کیبوردش خوب بود میگرفتم

بله کیبورد مشکل داشت ولی در سریهای قبلی مثل N55,N53.اما تو N56 کیبورد خیلی بهتر شده.از این لینکها میتونید ببینید کیبوردش چقدر بهتر شده.به نمره ای که در آخر صفحه به کیبورد داده دقت کنید.

اینا سریهای قبلی N بودند.واین هم N56:

تاچ پد رو اونطوری که از بچه ها شنیدم مثل اینکه خوبه اما میتونست بهتر باشه.من تو این چند روز با تاچ پد کار نکردم و نمیتونم در موردش نظر بدم.

در مورد وایو هم چیز زیادی نمیدونم.فقط اینو شنیدم که سری SVS خوبه که فکر میکنم میره بالای 3 تومن و همچنین سری Z که اونم شنیدم پیدا نمیشه.

fk_u
14-09-2012, 17:20
با این سایت اشنا هستم و قبلا دیدم بازم دوباره نمره ها دیدم یادم رفته بود
نیاز به مقایسه نیست مدل های قبلی داغونه کیبردش هم جدا نیست دکمه ها چیکلت نیست درست گفتم
این 56 خوبه ولی هر مدل یچیزش خوبه نمره تاچ بد قبلیا بهتر بود ولی کیبرد 56 نمرش بهتره
تازه گرفتید؟ چند تومن ؟ ارزش داره به قیمتش؟ زیادی بالا رفته. کیبردش خوبه؟ میگن رنگ تاچش میره 56 هم همینطوره؟ ظاهرش که تو عکس جالب نیست از نزدیک ظاهرش خوبه؟ زاویه دیدش چطوره؟
تو ریویو چنگی به دل نمیزد تصویرش ips که نیست . از نو ع مات هست؟

hamid_maxpayne
14-09-2012, 18:08
ده روز قبل گرفتم 2570.تو هفته ای که گذشت به 2700 رسید.اگه بخوایم اینطوری حساب کنیم هیچ لپتاپی در حال حاضر ارزش خریدن نداره.کی فکرشو میکرد لپتاپ 1200 دلاری بشه2700.

کیبردش خوبه.هر کی که با سریهای قبلی کار کرده اینو گفته.

عرض کردم زیاد با تاچش کار نکردم.تو ده روز هم گمون نکنم رنگش بره.بهتره اینو تو تاپیک N56 از دوستانی که زودتر خریدن سوال کنید چون هستن دوستانی که یه ماهه با این لپتاپ کار میکنن.

آره از نظر ظاهر به پای dv6t7000 نمیرسه ، اما از نزدیک خوشگلتره نسبت به عکس.(البته این نظر منه).اگه از لحاظ ظاهری واستون مهمه بهتره یه سری به بازار بزنید و از نزدیک ببینیدش.

زاویه دیدش خوبه.دوستام که وایو دارن از زاویه دیدش تعریف میکردن.رو خود محصول زده: 150゚viewing angles

ips هم نمیدونم چیه.

hani-khan
26-10-2012, 10:52
سلام دوستان.دوباره مزاحم شدم. ببخشید

دوستان ی مدل سامسونگ دیدم خواستم بدنوم
1 - در مقایسه با n56vz چجوریه؟!
2 - full hd هم وارد میکنن؟
Samsung 550P5C-S02