PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای بک اپ از سیو بازی

jasmine rocker
17-08-2012, 21:40
سلام. من میخوام ویندوزم رو عوض کنم اگر میشه یه برنامه که بتونم باهاش از سیو بازی هام بک اپ بگیرم بهم معرفی کنید. ممنون میشم اگر کمکم کنید

jafarian
17-08-2012, 21:53
ازبرنامه لینک پایین استفاده کنید ببینید بکارتون میاد:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jasmine rocker
17-08-2012, 22:41
خیلی ممنون عالی بود. فقط یه سوال. فایل های بک اپ رو ذخیره کردم وقتی که ویندوزم عوض شد اون فایل ها رو کجا باید کپی کنم؟

jafarian
18-08-2012, 07:00
شما برای استفاده از بک آپهای گرفته شده باید وقتی برنامه رو اجرا کردین به سربرگ دوم که restore باشه برین مسیر فایل آپ خودتون بدین .

jasmine rocker
19-08-2012, 16:10
سلام دوباره. من قبل از اینکه ویندوزم رو عوض کنم این برنامه راحت کار میکرد و مشکلی نبود اما الان که ویندوزم عوض شد میخوم بک اپ هارو ریستور کنم این برنامه ارور میده و باز نمیشه. این ارورشه: the application failed to intialize properly. click on ok to terminate the application. شاید با عوض کردن ویندوز برنامه ی درخواستی این نرم افزار هم پاک شده از رو سیستمم. ممنون میشم کمکم کنید

jafarian
19-08-2012, 21:53
شما روی برنامه کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید ببینید به همون صورته یا که نه برنامه net farmwork رو هم ورژن فینالش روی سیستم نصب داشته باشین حتما اگر بازم نشد ازاین یکی برنامه که داخل لینک پایین گذاشتم استفاده اینم برای همون مورد شماکاربرد داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]