PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای بک آپ گیری از برنامه نصب شده روی ویندوز؟

aref10
17-08-2012, 20:12
سلام ببخشید یه برنامه روی ویندوزم دارم که نصب شده،الان setup این برنامه رو برای نصب مجدد ندارم . میخوام ویندوز جدید نصب کنم و به این برنامم احتیاج دارم حالا ی برنامه میخوام که بوسیله اون بتونم روی ویندوز جدید که نصب میکنم هم بتونم این برنامم رو داشته باشم ممنون میشم کمکم کنید

zahra.hosseiny
17-08-2012, 23:06
دوستم فکر کنم اگه اون فایلتو به درایو دی یا اف ببری بعد درایو سی رو فرمتش کنی و ویندوز جدید نصب کنی بعد از نصب ویندوز میتونی از اطلاعاتت ریکاوری بگیری و برشون گردونی چون هیچ اتفاقی برای فایلت نمیفته.

adch1415
18-08-2012, 02:21
نورتون گاست تست كنيد ببينيد چطوره

jafarian
18-08-2012, 07:06
شما اگر اون برنامه رو میخواستین روی یک سیستم دیگه انتقال بدین بدونی که بخواین نصبش کنید از برنامه Windows Easy Transfer که از خود ویندوز میتونستین استفاده کنید یا که Pc Move اما اینکه اون برنامه رو بخواین ازش بک آپ بگیرین روی سیستم دیگه این بک آپ اعمال کنید نشدنی بنظر من اما شما برنامه Backup4all Professional 4 رو تست کنید به وسیله این برنامه از محتویات فلدر خودتون بک آپ بگیرین با این برنامه کلا بعدش یک برنامه مجازی سازی روی سیستم نصب کنید بطور مثال VMware Workstation بعد این فایلی که با این برنامه بک آپش گرفتین داخل این محیط ویندوز مجازی درگ کنید باموس بعد اونجا اجراش کنید ببینید اجرا میشه یا که نه اینو فقط برای تست گفتم البته این برنامه Backup4all Professional 4 داخل همین محیط مجازی نصب کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]