PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادغام قالب html با جوملا

sokote mordab
17-08-2012, 19:01
سلام

من یک قالب html دارم

میشه اون را در root اصلی سایت بذارم وقتی آدرس سایت را بزنم قالب را نشان میدهد؟

و جوملا را در یک پوشه دیگه نصب کنم

لینک یک ماژول مثلا ارسال نظرات را به منوی ارسال نظرات در قالب بذارم و وقتی روی ارسال نظرات کلیک می کنیم در همان قالب html فیلدهای ارسال نظرات بیاد و زمانی که ارسال را می زنم نظر را بشه در مدیریت جوملا دید.

من همین کار را کردم قالب html را در روت
و جوملا را در یک پوشه جدا نصب کردم

وقتی آدرس اصلی سایت را می زنم قالب html را نشان می دهد
وقتی ادرس اصلی سایت / نام پوشه جوملا / جوملا را نشان می دهد

الان روی منوهای قالبhtml کلیک می کنم در کادری پایین صفحه نمایش می دهد رفتم و لینک یکی از صفحه جوملا را میارم و لینک می کنم روی منو باز میشه ولی در یک صفحه جدا با یک قالب دیگه چه کدی اضافه کنم که در همان کادر نشوم بده؟

ممنون

am2
17-08-2012, 22:25
فکر نکنم همچین چیزی امکان پذیر باشه..شما نهایتا میتونید از ifream استفاده کنید که همون صفحه ارسال نظر جوملا (با قالب جوملا) رو داخل صفحه html بیارین..

البته دوستان به نظرم بهتر بتونن کمک کنن

alex winson
17-08-2012, 22:44
سلام

من یک قالب html دارم

میشه اون را در root اصلی سایت بذارم وقتی آدرس سایت را بزنم قالب را نشان میدهد؟

و جوملا را در یک پوشه دیگه نصب کنم

لینک یک ماژول مثلا ارسال نظرات را به منوی ارسال نظرات در قالب بذارم و وقتی روی ارسال نظرات کلیک می کنیم در همان قالب html فیلدهای ارسال نظرات بیاد و زمانی که ارسال را می زنم نظر را بشه در مدیریت جوملا دید.

من همین کار را کردم قالب html را در روت
و جوملا را در یک پوشه جدا نصب کردم

وقتی آدرس اصلی سایت را می زنم قالب html را نشان می دهد
وقتی ادرس اصلی سایت / نام پوشه جوملا / جوملا را نشان می دهد

الان روی منوهای قالبhtml کلیک می کنم در کادری پایین صفحه نمایش می دهد رفتم و لینک یکی از صفحه جوملا را میارم و لینک می کنم روی منو باز میشه ولی در یک صفحه جدا با یک قالب دیگه چه کدی اضافه کنم که در همان کادر نشوم بده؟

ممنون

تا زمانی که ارتباط با دیتابیس و هسته ی جوملا نباشه چطور میخوای با هم در ارتباط باشند؟!!
باید اول html رو در قالب جوملا در بیاری بعد داخل فولدر قالب تعریف کنی تا جوملا اونرو شناسایی کنی!
ضمنا! فایل قالب باید زیر مجموعه ی هسته باشه
لینکهای زیر کمکت میکنه. مطمئنا باید اطلاعات خوبی از php و html و css داشته باشید.

لینک 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A8_%D8%AF%D8%B1_%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7)