PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برتری WD HD Media player نسبت به گیرنده های دیجیتال چیست؟

sajjadgameactor
17-08-2012, 17:16
سلام
من قصد خرید یک پخش کننده رو داشتم که بتونه تمام فرمت های روز رو با بالاترین کیفیت پخش کنه ( به نظر من هیچی آخرش لپتاب نمیشه و اگر یه لپتاب ارزون جای این وسایل وصل کنیم به تلویزیون بهتره:21:) ولی خوب بگذریم توی گشتنم رسیدم به wd HD Media Player ها که این قابلیت رو دارن اما به طور اتفاقی گیرنده های دیجیتال هم توجهم رو جلب کردن و وقتی توی مباحث تخصصی نگا کردم همه جا نوشته شده که قدرت پردازش قوی تری دارن
اکثر فرمت ها رو هم ساپورت میکنن و آپدیت هم میشن پس سوال اینجاست چرا به جای wd HD Media Player یه گیرنده دیجیتال نگیرم؟؟؟

sajjadgameactor
19-08-2012, 21:06
کسی نبود جواب ما رو بده؟:37:

حداقل نظرتون رو بگید!

alireza20202003
20-08-2012, 01:06
من خودم الان WD TV Live‌ دارم و می‌خوام يك گيرنده ديجيتال هم بگيرم كه تا حد زيادی جای اين پلير رو هم بگيره به دليل كمبود پورت خالی hdmi ولی خوب نكته اينجاست كه تا حالا من فهميدم همه گيرنده‌ها به جز سما نميتونن صدای DTS رو پخش كنن كه منم 80 درصد فيلمام فرمت صداشون اينه ! و نكته بعدی هم اينه كه مثلا گيرنده دنای نتونسته فايل مورد نظر در اين پست رو اجرا كنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درحاليكه داغون ترين پخش كننده hd‌ چينی رو هم كه الان از بازار بخرين ديگه در اين حد رو می‌تونه پخش كنه.

نكته بعدی ايميج بلوری هست كه بازهم تا اونجا كه من فهميدم هيچ گيرنده ای اجراش نميكنه در ضمن همين بعد از ظهر هم تو خونه يكی از اقوام فيلم آواتار 1080 با حجم 20 گيگ رو گيرنده Lumexy LE-1009 تست كردم و اجرا نشد (صفحه سياه می‌موند).

در كل نظرم اينه كه اگه فقط فيلم‌های 1080 و 720 با حجم پايين (مثل اين 700 مگی‌ها كه تو اكثر سايتا برای دانلود هست) نگاه می‌كنين اين گيرنده سما جوابگو هست اگر كه كيفيت بالاتر (حجم بالاتر) می‌بينين ديگه اين گيرنده‌ها جوابگو نيستن. همين گيرنده لومكسی 1009 يك فايل 5 گيگی رو هم صداش رو با تاخير پخش می‌كرد.

amir_t6262
20-08-2012, 11:09
اگر فقط به دنبال پخش فیلم و ... هستی، قید گیرنده های دیجیتال را بگیر.

بهترین کار همان وصل کردن لپ تاپ به تلویزیون است!

چون اکثرا دستگاه های گیرنده دیجیتال ، دستگاه های ضعیفی هستند و بالاخره هر کدامشان یک ایرادی دارند، مهمترین ایراد هم پشتیبانی نکردن از صدای DTS است که واقعا معضلی است برای افرادی که فیلم حجم بالا میبینند.
ظاهرا فقط سما AT200 میتونه صدای DTS را پشتیبانی کنه. ( که البته باید تست کرد که در فایلهای حجیم، صدا و تصویر هماهنگی شان از بین نره)

sajjadgameactor
29-08-2012, 23:08
با این اوصاف به نظرم یه گیرنده ی دیجیتال بیشتر از WD می ارزه حتی اگه هم قیمت باشن. ولی آخرش هیچی کامپیوتر نمیشه هر روز یه فرمت جدید میاد و میبینی هر دستگاهی خریدی باید بندازی دور جدیدش رو بخری در حالی که کامپیوتر 5 سال پیش هم الان یه فیلم HD رو راحت پخش میکنه