PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزارپاورپوينت

nazary2009
17-08-2012, 13:59
باسلام خدمت دوستان مي خواستم اگه امكانش هست فقط نرم افزارپاورپوينت2007روبه تنهايي يعني بدون اكسس واكسل و...به صورت پرتابل قراربديد باتشكر

jafarian
18-08-2012, 07:10
تو لینک اول که گذاشتم یک ورژن هست که حجمش 32 مگ ببنید همونی که میخواین برای دانلودشم ازبرنامه µTorrent که داخل لینک دوم قراردادم استفاده کنید برنامه رو که نصب کردین روی برنامه لینک اول که دانلود کردین بعدش دبل کلیک کنید فقط تا دانلود آغاز بشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazary2009
18-08-2012, 15:45
سلام من برنامه تورنت رو دانلود كردم ولي وقتي ادرس فايل پاورپوينت روميدم دانلودنميشه اگه امكان داره لينك رو واسه دانلود منيجر قراربدين ممنون

jafarian
19-08-2012, 07:44
فایل تورنتی که قراردادم هیچ مشکلی نداره همونی که شما میخواین یک عکسم از فایلی که داره دانلود میشه پایین قراردادم که ببینید درسته.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nazary2009
20-08-2012, 18:48
باسلام من با gprsايرانسل وصل ميشم بادانلودمنيجر سرعت دانلودم11kbبود ولي بااين نرم افزارتورنت(4kb)اونم هي بالا پايين ميشد خلاصه بعداز 3ساعت دانلود كردم ووقتي فايل زيپ روبازكردم دراوج ناباوري با يه فايل pdfاموزش پاورپوينت روبه روشدم اونم انگليسي بود آخه دوست عزيزقبلش يه اشاره ميكردي كه فايلي كه پيوست كردي pdfاست تا اين قدر دردسرنمي كشيدم من درپست اول گفتم نرم افزارپاورپوينت روبه تنهايي مي خوام آخه مجموعه افيس حجمش بالاست وپرتابلش هم حدود500مگابايته
بازم دوستان اگه نرم افزارپاورپوينت روبه تنهايي پيداكردن يه لينك بدن ممنون بازم ميگم فقط نرم افزار نه آموزش

jafarian
20-08-2012, 22:48
بصورت تک من پیدا نکردم اما این ورژن پرتابلش هست حجمشم 143 مگ که ازلینک پایین میتونید دانلود کنید تو تا از برنامه های آفیسم داخل همون لینک یکی Microsoft Office Excel 2007 اون یکی هم Microsoft Office Word 2007 :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]