PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان ترو خدا كمك كنيد. برنامه در مورد ياهو مسنجر

mersadalipoor
17-08-2012, 12:54
سلام.
من id و رمز ياهو مسنجر نامزدمو دارم وقتي با من چت ميكنه احساس ميكنم با يكي ديگه هم چت ميكنه خودش ميگه كه با داييش چت ميكنه.
حالا ميخوام بدونم برنامه اي هست كه بتونم با استفاده از اون بتونم گفتگوهاشونو مشاهده كنم. با تشكر

hamedre81
17-08-2012, 19:47
با سلام
شما که می گید آی دی و رمزش رو دارید پس وارد حسابش بشید و در قسمت recent contacts ببینید با کی به جز شما چت می کنه.
برای فهمیدن گفتوگو : روی اسم یا ای دی اون فرد کلیک کنید بعد روی فلش سمت راست کلیک کنید بعد گزینه conversation history انتخاب کنید تا گفتوگو هایشان بیاد.
موفق باشید.

jafarian
17-08-2012, 22:08
شما میتونید یک برنامه keylogger روی سیستم نصب کنید بعدش هر چیزی که تو یاهو مسنجر تایپ بشه یا که عکسی ارسال باشه توسط این برنامه خیلی راحت میتونید متوجه بشین :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mersadalipoor
18-08-2012, 12:18
salam aghaye jafarian rastesh man be pc namzadam dastresi nadaram faghat id ba ramzesho daram mishe in barname ro roo pc khodam nasb konam .mc dooste aziz

sasha199098
18-08-2012, 14:08
salam aghaye jafarian rastesh man be pc namzadam dastresi nadaram faghat id ba ramzesho daram mishe in barname ro roo pc khodam nasb konam .mc dooste aziz

دوست عزیز
پینگیلیش ممنوعه
لطفا پینگیلیش تایپ نکن
ضمنا باید کیلاگر روی سیستم نامزدتون نصب شه که اونم توی مبحث ویروس فرستادن و این چیزاست که برای شما سخته
با توجه به اینکه یوزر و پس رو دارید با اکانت ایشون لاگین شید و در قسمت conversation یاهو میل کل تاریخچه چت ایشون رو ببینید و اینکه با کی و چه متنی ردو بدل شده

mersadalipoor
18-08-2012, 15:53
مرسي از همه دوستان
خدا خيرتوون بده
اگه ميشه اين سوالمم جواب بدين
عكس فيلم كلا فايلايي كه ردوبدل شده و حذف شده رو ميتونم كجا ببينم( هم تو مسنجر هم تو ميل)
مرررررررررررررررررررررررر رررررررررررررسي

jafarian
19-08-2012, 07:35
مرسي از همه دوستان
خدا خيرتوون بده
اگه ميشه اين سوالمم جواب بدين
عكس فيلم كلا فايلايي كه ردوبدل شده و حذف شده رو ميتونم كجا ببينم( هم تو مسنجر هم تو ميل)
مرررررررررررررررررررررررر رررررررررررررسي

اونو که قادر به انجامش نیستین مگر از قبل یک برنامه برای اینکار روی سیستم نصب کرده باشین تو هر 1 ثاینه از سیستم شما بطور اتومات عکس بگیره تا متوجه بشین فایلی که حذف شده مربوط به چی بوده بطور مثال AutoScreenShot .