PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای جستجو فابل های پاک شده

Mr_100_dolari
17-08-2012, 12:52
با سلام

میشه یه نرافزاری معرفی کنید که اگر یه نفر دیگه پای pc نشستش و اطلاعاتی از هارد شما پاک کردش حالا هر چی باشه فیلم عکس فایل متنی و ... شما متوجه بشید که چه چیزی پاک شده از کدوم درایو و با چه حجمی بوده (باز گردانده فایل ها مهم نیستش)

اگر نرم افزاری هم هستش که نشون بده شخصی که قبل از شما پای pc بوده تو کدوم فایل ها و درایو ها رفته و چه کارهایی انجام داده لطفا معرفی کنید

با تشکر

jafarian
18-08-2012, 07:16
برای این مورد ازیک برنامه keylogger استفاده کنید که هراتفاقی داخل سیستم بیفته این برنامه گزارش تهیه میکنه یا که ازبرنامه AutoScreenShot هم میتونید استفاده کنید تو فواصل زمانی که شما تایین میکنید این برنامه بطور اتومات ازدسکتاپ عکس میگیره پیشنهاد من بجای این موارد اینه که یک برنامه فریزروی درایو خودتون نصب کنید به وسیله اون درایو خودتون فریزکنید که اگر اطلاعات اون درایوم پاک شدبعد از ریست اطلاعات شما هم برگرده مثل برنامه Faronics Deep Freeze یا Toolwiz Time Freeze یا که Wondershare Time Freeze :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr_100_dolari
19-08-2012, 02:33
برای این مورد ازیک برنامه keylogger استفاده کنید که هراتفاقی داخل سیستم بیفته این برنامه گزارش تهیه میکنه یا که ازبرنامه AutoScreenShot هم میتونید استفاده کنید تو فواصل زمانی که شما تایین میکنید این برنامه بطور اتومات ازدسکتاپ عکس میگیره پیشنهاد من بجای این موارد اینه که یک برنامه فریزروی درایو خودتون نصب کنید به وسیله اون درایو خودتون فریزکنید که اگر اطلاعات اون درایوم پاک شدبعد از ریست اطلاعات شما هم برگرده مثل برنامه Faronics Deep Freeze یا Toolwiz Time Freeze یا که Wondershare Time Freeze :20:

یه سوالی وقتی مثلا یه فیلم پاک بشه توسط فرد دیگه ای چطوری بعدم بر میگرده چون اگر قرار پاک نشه که بعدم برگرده که اون شخصی که پای pc هستش میفهمه که چرا چیزی که میخواد پاکش کنه پاک
نمیشه ؟

salim_a
19-08-2012, 03:08
برنامه ی Faronics Deep Freeze

بعد از نصب روی سیستم شما . تمام تغییراتی روی سیستم شما انجام میشه حالا فایل اضافه کنی حدف کنی .بعد از ریست سیستم این تغییرات هیج تاثیری نداره .
مثال : یا فوادر داری با نام ویدو - ترانه داری شادمهر

برنامه رو که نصب کردی . ترانه رو که باکش کردی . اندی ریختی بجاش .....کامپیوتر ریست شه . شادمهر برمی کرده . اندی هم رفته باد هوا :31::31::31::31:

جه مثال باحالی بود

jafarian
19-08-2012, 07:28
یه سوالی وقتی مثلا یه فیلم پاک بشه توسط فرد دیگه ای چطوری بعدم بر میگرده چون اگر قرار پاک نشه که بعدم برگرده که اون شخصی که پای pc هستش میفهمه که چرا چیزی که میخواد پاکش کنه پاک
نمیشه ؟

خب گفتم که کار این برنامه ای فریز به این صورته که وقتی که شما نصبش کردین درایو خودتون فریز میکنید وقتی که فایل داخل اون درایو فریز بشه بعد از عمل ریست سیستم باز از نوع فایل پاکسازی شده به حالت اول بر میگرده اگر بخواین فایل روی سیستم شما پاک بشه کلا توسط طرف مقابل از همون برنامه keylogger که گفتم استفاده کنید.