PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بسیار خاص با مودم TP-LINK

bankggs
17-08-2012, 00:20
سلام
وقتی با لپتاپم به وایرلس مودم tp-link وصل میشم، بعد از چند لحظه وایرلس مودم خاموش میشه.دو مدل مختلف مودم tp-link رو امتحان کردم-هردوتا همینطور شد.با یه مودم مارک متفرقه امتحان کردم،مشکلی نداشت.در ضمن وقتی با کابل وصل میشم به مودم هیچ مشکلی پیش نمیاد.با دیسک لینوکس لایو هم وصل که میشم همون مشکل هستش.
لپتاپ ASUS cori7
اینترنت شاتل با سرعت 128

EXTREME
17-08-2012, 00:36
در مودم در تنظیمات وایرلس acess point فعاله ؟
مودم رو ریست کنیدو مجددا کانفیگ کنید و فریم ویر مودم رو آپدیت کنید
آنتن رو چک کنید که وخوب سرجاش باشه
درست نشد مشکل از طرف مودم میتونه باشه

bankggs
17-08-2012, 17:02
سلام.من تمام کارهایی رو که گفتی انجام داده بودم.خودم تو کار سخت افزار هستم.فایده نداشت.
مدل مودم ها
tp-link 8901g
tp-link 8951nd

EXTREME
17-08-2012, 17:06
مشکل یا از تنظیمات مودمتون هست که مربوط به تنظیمات وایرلس میشه یا از خود مودم است که باید ببرید گارانتی
این مورد رو هم چک کنید کانال وایرلس تون رو عوض کنید

ali2424
17-08-2012, 18:26
مشکل یا از تنظیمات مودمتون هست که مربوط به تنظیمات وایرلس میشه یا از خود مودم است که باید ببرید گارانتی
این مورد رو هم چک کنید کانال وایرلس تون رو عوض کنید
تایید میشه شما حتما کانال رو از حالت اوتو خارج و دستی ست کنید

bankggs
17-08-2012, 18:42
یعنی میشه دو تا مودم که یه هفتس گرفتم،یه اشکال مشترک داشته باشن؟.کانال مودم رو هم عوض کردم فایده نداشت.کانفیگ هردو مودم رو زیرو رو کردم.جواب نمیده.
یه چیز جالب،الان دیگه وقتی کابل رو هم میزنم اینترنت قطع میشه به طور کامل
:19:جالبتر وقتی مودم هارو با adsl مخابرات امتحان میکنم هیچ مشکلی ندارم

EXTREME
17-08-2012, 18:54
شاید اون مودم ها با اون isp سازگارنیست وقتی با مخابرات خوب کار میکتنه یعنی مودم سالمه
شما که فریم ویر مودم رو که آپدیت کردین زنگ بزنید به isp بگین مک آدرستونو براتون ریست کنن ببینید درست میشه یا اینکار

aslani112
19-08-2012, 19:39
منم tp link دارم ای ذی اس مخابراتم دارم و همین مشکلو داره وقتی دو تا لب تاب همزمان وصلن نت قظع میشه یا وقتی نت لن وصله و میخام با وایرلسم وصل شه قطع میشه اینجور بگم ک هر کاری کردم نتونستم با دو تا کامبتر همزمان از نت استفاده کنم