PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وبکم لپتاب سونی

moh123654
16-08-2012, 17:22
سلام دوستان عزیزم
من تازه عضو اینجا شدم و به کمکتون احتیاج دارم
ویندوز لپتابم رو عوض کردم و توی ویندوز جدید دیگه وبکمم کار نمیکنه
به سایت خود سونی هم مراجعه کردم و دانلود کردم لینکشو متاسفانه درست نمیشد
از این لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته ویندوز قبلی هم همینطور شده بود که با نصب کلی چیز قاطی پاتی و کمک دوستانم بالاخره درست شد،ولی الان دیگه هرکار میکنم راه نمی افته
مدل لپ تابم:vaio-vgn-sz640
توی قسمتdevice manager که رفتم در قسمتimagin deviceفقط گزینه usb video devideبود که من خودم با رفتن بهrunو نوشتن hdwwizیه درایورهایی پیدا شد انگار
و بعد در همونdevice managerدوتا گزینه اومدد به نامهای: lexmark x422 , exereo phaser 3635 mfpخواهش میکنم کمکم کنید هر چه سریعتر.مرسی.نمیدونم اصلا نصب هست داریور وبکمم یا نه،باید چکار کنم الان؟

elyas1212
22-08-2012, 14:41
با درود دوست عزیز

منم لپ تاپم سونی هستشهمین مشکل رو هم داشتم و فکر کنم درایورش نصب شده فقط شما نیاز به نرم افزاری داری که از وب کمت استفاده کنی.اسم نرم افزارش الان یادم نیست.مثلا اگه skype رو نصب کنی می تونی باهاش از وب کمت استفاده کنی.
فقط اینو بگم که درایورش نصبه چون اگه نصب نباشه تو Device Manager زرد نشونش می ده و فقط به یه نرم افزار احتیاج داری.
موفق باشی.

moh123654
23-08-2012, 22:07
با درود دوست عزیز

منم لپ تاپم سونی هستشهمین مشکل رو هم داشتم و فکر کنم درایورش نصب شده فقط شما نیاز به نرم افزاری داری که از وب کمت استفاده کنی.اسم نرم افزارش الان یادم نیست.مثلا اگه skype رو نصب کنی می تونی باهاش از وب کمت استفاده کنی.
فقط اینو بگم که درایورش نصبه چون اگه نصب نباشه تو Device Manager زرد نشونش می ده و فقط به یه نرم افزار احتیاج داری.
موفق باشی.

مرسی دوست عزیزم از جوابت*
نه الان که device managerرو نگه میکنم با علامت اخطار و زرد رنگ نوشته lexmark x422نمیدونم چه کار باید بکنم؟شما چطور نصبش کردید؟کمکم کنید خواهشا.مرررررسی

ssiinnaarad
24-08-2012, 08:58
به اینترنت وصل شو و راست کلیک کن روش و گزینه آپدیت رو بزن و دوباره اولین گزینه رو بزن تا نصب شه

moh123654
24-08-2012, 14:55
به اینترنت وصل شو و راست کلیک کن روش و گزینه آپدیت رو بزن و دوباره اولین گزینه رو بزن تا نصب شه

آپدیت رو میزنم ولی باز همین مشکل رو دارم ،اولین گزینه میشه کدوم که نصب بشه؟

The king hang
24-01-2013, 08:53
سلام دوستان
من يه مشكل با وب كم لب تابم (سوني) دارم و اون اينه كه الان تصوير و بر عكس، وضوح بسيار پايين و به رنگ سبز تيره ( يه حالتي مثل نگاتيو يا دوربين هاي ديد در شب) نشون ميده...!!!!!:n04:
با هر برنامه اي هم كه باز ميكنم هميجوريه...!!!!!Skype - yahoo - mycam , .....
لطفاً‌راهنماييم كنيد:n12:

ssiinnaarad
24-01-2013, 10:29
dustan az barname slim drivers estefade konan baraye webcam mitoonin az webcam centeral estefade konin