PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در مورد مشکل با دو کارت گرافیک در لپتاپ

mig!mig!
16-08-2012, 14:20
سلام به همه دوستان
من به تازگی یه لپتاپ asus n55sf خریدم.این لپتاپ دوتا کارت گرافیک داره و هنگام بازی باید روی گرافیک قویتر سویچ کنه کنه که در مورد بیشتر بازی ها این اتفاق می افته ولی در مورد بازی pes نه.یعنی وقتی setting بازی رو باز میکنی توی آخرین تب که مشخصات سخت افزاری رو نشون میده تو قسمت GPU نوشته NVIDIA GeForce GT 555M (PS3.0/VS3.0) که گرافیک اصلی لپتاپ هستش و تو قسمت VRAM هم نوشته 64MB.رم این گراقیک یک گیگ هستش.هر دو مورد هم جلوشون نوشته unable و کیفیت تصویر از روی حالت low تکون نمیخوره وغیر قابل تغییره.روش های مختلفی از تو اینترنت امتحان کرم ولی جواب نگرفتم.
لطفا دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند.

EXTREME
16-08-2012, 19:33
باید در nvidia control panel دستی سودیچ کنید رو اون گرافیک یا با نرم افزار مخصوص خود لپ تاب اینکارو بکنید بعضی لپ تاب ها این نرم افزار رو دارند که از سایت خود لپ تاب باید بکنید اینکارو
درایور گرافیک هم آخرین ورژن باشه

mig!mig!
16-08-2012, 21:35
باید در nvidia control panel دستی سودیچ کنید رو اون گرافیک یا با نرم افزار مخصوص خود لپ تاب اینکارو بکنید بعضی لپ تاب ها این نرم افزار رو دارند که از سایت خود لپ تاب باید بکنید اینکارو
درایور گرافیک هم آخرین ورژن باشه
دستی این کارو کردم ولی بی نتیجه بود.درایو گرافیک آخرین ورژن هستش.این نرم افزار چی هست و چطور کار میکنه؟

EXTREME
16-08-2012, 22:26
اگه دستی سوئیچ کردی که هیچی
فقط با همین بازی مشکل اینچنین دارین با بازی های دیگه درسته؟

mig!mig!
17-08-2012, 13:44
بابازی های دیگه مشکل ندارم فقط این بازی این طوریه

ali2424
18-08-2012, 20:30
بابازی های دیگه مشکل ندارم فقط این بازی این طوریه ببین دوست عزیز این مشکل توی لپتاپهای جدید که هم از گرافیک داخلی و هم از گرافیک اصلی شیر میکنند زیاد گزارش شده من خودم هم با بازی شبیه ساز اسکانیا روی لپ تاپ ایسر 571 v3 که از گرافیک خوبی هم بر خوردار هست این مشکل رو داشتم که با کرک دیگه حل شد من دو تا پیشنهاد میکنم یا برو بایاس لپتاپ و قسمت تنظیمات گرافیک در قسمت تنظیمات چیپست کلا گرافیک داخلی اینتل رو غیر فعال کن که با این کار مصرف انرزی لپ تاپ بیشتر میشه یا هم طبق گفته دوستومن از تنظیمات داخلی گرافیک اینتل در ویندوز حتما نرم افزار داره اون رو غیر فعال کنید در ضمن کرک بازی هم عوض کنید

mig!mig!
20-08-2012, 14:02
دستی این کارو کردم ولی بی نتیجه بود.درایو گرافیک آخرین ورژن هستش.این نرم افزار چی هست و چطور کار میکنه؟
سلام
گفته بودم که درایو کارت گرافیک آخرین ورژن بوده ولی این طور نبود.من آخرین ورژن گرتفیک رو از لینک زیر دانلود و نصب کردم مشکلم حل شد ممنون که راهنمایی کردید.
کسایی که مشکل من رو دارن می تونند از لینک زبر آخرین ورژن گرافیک های nvidia رو دانلود ونصب کنند انشاالله مشکل رفع میشه.

به جای نقطه چین بذارید: S o F t G o Z a r
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamadreza85
07-09-2012, 13:37
سلام
گفته بودم که درایو کارت گرافیک آخرین ورژن بوده ولی این طور نبود.من آخرین ورژن گرتفیک رو از لینک زیر دانلود و نصب کردم مشکلم حل شد ممنون که راهنمایی کردید.
کسایی که مشکل من رو دارن می تونند از لینک زبر آخرین ورژن گرافیک های nvidia رو دانلود ونصب کنند انشاالله مشکل رفع میشه.

به جای نقطه چین بذارید: S o F t G o Z a r
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته همینطوری هم روی ستینگ پس راست کلیک میکردی و با کارت گرافیک انویدیا اجراش میکردی کارت گرافیک قویتر را میشناخت و میتونستی high و medium را هم انتخاب کنی

A.Hunter
11-09-2012, 00:05
من یه sony sa3afx دارم دو گرافیکه

ولی دکمه داره ! یعنی اون توی این مورد بهتره؟

alisajadi86
10-01-2013, 20:33
دوستان یه راه حل خیلی ساده که من روی 3تا لپ تاپ تست کردم اینه که تو ویندوز7 بیاید و وضعیت باتری رو روی high performance بذارید
به سادگی مشکلتون حل میشه نیاز به این همه بگیرو ببند هم نداره!!!!