PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در اثر ضربه خوردن به کیبورد لپ تاب دیگه روشن نمیشه...

AMD-31
16-08-2012, 09:17
در اثر ضربه خوردن به کیبورد لپ تاب دیگه روشن نمیشه... :23:وقتی پاور رو مي زنم چراغ هاي num lock و caps lock و scroll lock روشن مي شه و چراغ num lock چشمك مي زنه و سيستم بالا نمياد و همين طوري صفحه سياه است و فقط یک لحظه فن cpu کار میکنه و dvdrw کار میکنه و دیگر هیچ... مدلشم دل 1310هست

راهنمایی کنید ممنون میشم....:12:

Farshid72
16-08-2012, 09:20
منظرتون از ضربه چي و چجوري هستش ؟
شكستگي يا مشكل فيزيكي بوجود اومده ؟
اگه مياونيد نوت بوك رو باز و چك كنيد در غير اينصورت توصيه من اينه به نمايندگي مجاز اونو نشون بديد

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk

AMD-31
16-08-2012, 09:31
منظرتون از ضربه چي و چجوري هستش ؟
شكستگي يا مشكل فيزيكي بوجود اومده ؟
اگه مياونيد نوت بوك رو باز و چك كنيد در غير اينصورت توصيه من اينه به نمايندگي مجاز اونو نشون بديد

---

نه دوست عزیز فقط دوتا از دکمه های کیبورد کنده شد ... در ضمن لب تاب باز کردم اثاری از شکستگی وجود ندارد و در اثر پا گذاشتن یک بچه بیشعور اینطوری شد
با تشکر

AMD-31
16-08-2012, 19:55
دوستان دیگر نظری ندارند............

Farshid72
17-08-2012, 12:21
آها پس كاره بچه بوده !!!
عيب نداره فك ميكنم مشكل از سيستم انتقال حرارت پردازنده يا يه همچين مشكلي باشه
بهتره لپ تاپ باز شه و حداقل دوباره بسته شده تا اثر فشردگي از بين بره

---

ahwaz88
28-08-2012, 14:30
چنین مشکلی واسه لپ تاپ یه مشتری پیش اومده بود با خارج کردن کیبرد از مدار حل شد.کیبرد رابطه مستقیم با I/O داره و بعضی وقتا از این مشکلات عجیب پیش میاد.

teztop
29-08-2012, 13:43
من هم لب تابم 5010 دل هست. 1 ماه پیش ضریه خورد. دیگه روشن نمی شه.
چراغ پاور روشن میشه فقط. اما بوت نه. مانیتور هم خاموشه. وقتی شارژر رو وصل میکنم خود به خود فن روشن میشه اما باز هم بوت نمیشه و مانیتور هم تاریکه.
فنش هم حسابی داغ میکنه.
جند جا برای تعمیر بردمش می گن قطعاتش سالمه سی پی یو رم هارد گرافیک . اما نمی تونن مشکلش رو حل کنن. یکی شون میگفت احتمالا اتصال کوتاه داره جایی.
دوستان راهنمایی کنید ممنون