PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع ارور

edres_130
16-08-2012, 08:47
سلام اساتید وکاربران عزیز
من میخوام یه برنامه واسه ایفون نصب کنم رو ویندوز اکس پی این ارور رو میدهthe application to initialize propertu(0 000007b).click on ok to termate the applocation.کسی میتونه لطف کنه بگه چه جور باید حلش کنم ممنون:11:

ali2424
16-08-2012, 12:28
سلام اساتید وکاربران عزیز
من میخوام یه برنامه واسه ایفون نصب کنم رو ویندوز اکس پی این ارور رو میدهthe application to initialize propertu(0 000007b).click on ok to termate the applocation.کسی میتونه لطف کنه بگه چه جور باید حلش کنم ممنون:11:
میشه مشکلتون رو واضحتر بگید ایا این اورور با صفحه ابی و ریستارت شدن کامپیوتر همراه هست

وشاره
23-08-2012, 18:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام خسته نباشید این ارور چیه ؟؟

وقتی برنامه ای جدید نصب میکنم اینطوری میشه !!!!

jafarian
23-08-2012, 22:30
سلام خسته نباشید این ارور چیه ؟؟

وقتی برنامه ای جدید نصب میکنم اینطوری میشه !!!!

روش سایت مایکروسافت برین به اینصورت که روی برنامه خودتون کلیک راست گزینه بعدشم گزینه properties انتخاب کنید بعدش تو سربرگ general از قسمت پایین روی گزینه UNBLOCK کلیک کنید :20:

Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permission to access the item ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وشاره
27-08-2012, 21:06
داداش دستت درد نکنه

وقتی که کلیک راست رو برنامه میکنم و Propertis--> General رو میارم متاسفانه همچین گزینه ای نداره !!!

jafarian
28-08-2012, 22:47
داداش دستت درد نکنه

وقتی که کلیک راست رو برنامه میکنم و Propertis--> General رو میارم متاسفانه همچین گزینه ای نداره !!!

این روشهای پایین که ازسایت مایکروسافت هست برین

روش اول

روی فایل خودتون کلیک راست بعدشم گزینه Properties انتخاب کنید بعد به سربرگ Security برین اونجا از کادر Group or User names روی user خودتون کلیک کنید بعدشم گزینه Edit انتخاب کنید تو کادری که باز میشه روی user خودتون باز کلیک کنیدبعد چکمارک گزینه Allow بزنید بعدم اکی کنید از نوع تست کنید اینو تو همین سایت پایین بصورت شکل توضیح داده داخل قسمت Method 1

روش دوم

امکان این هست که این فایل حذف یا نصب شده باشد از نوع این خطا روی دریافت کنید به مسیر مورد نظر برین چک کنید فایل اون قسمت قرارداره یا که نه

روش سوم

شما فایل از روی دسکتاپ حذف کنید بعدشم از نوع به مسیر مورد نظر که فایل نصب کردین برین از نوع یک میانبر درست کنید تا روی دسکتاپ اضافه بشه اگر بازم مشکل داشت برنامه رو از نوع پاک اقدام به نصبش کنید

Windows cannot access the specified device, path, or file ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])