PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید سینمای خانگی به جای اسپیکر

se7en_mahdi
15-08-2012, 22:50
با سلام خدمت دوستان عزیز
قصد خرید سینمای پایونر S77 یا S33 رو برای استفاده اسپیکر پی سی رو دارم
بازم از شما دوستان گرامی خواهش میکنم بهم کمک کنید
اصلا برای پی سی مثل اسپیکرهای S550 یا Z5500 جوابگو هست؟
چون واقعا قیمت اسپیکر خیلی فضایی شده.
نظر شما هم برام مهمه اگه مورد بهتری هست بهم معرفی کنید ممنون میشم :8:

Pejman3
15-08-2012, 23:17
بله شما می تونید از این سیستم ها هم به عنوان اسپیکر کامپیوتر استفاده کنید که مشخصاً امکانات بهتر و صدای بهتری به شما میده.
البته سیستم DENON 1312 XP هم می تونه انتخاب خوبی باشه که هم سایز کوچکتری داره و برای استفاده کنار کامپیوتر مناسبتره و هم اینکه کیفیت فوق العاده ای داره.
به هر حال تو این سطح قیمت من بیشتر استفاده از سیستم های سینما خانگی رو توصیه می کنم ولی تو محدوده قیمت پایینتر اسپیکر های خوبی پیدا می کنید.

se7en_mahdi
16-08-2012, 13:40
ممنون پژمان جان
منظورت چه اسپیکرهایی هست ؟
این مدل دنون از پایونر سر تره ؟
استفاده من اول گیم - موزیک - و فیلم هست نبست به اولویت

mr_rayan
16-08-2012, 21:22
بله همونطوری که پژمان عزیز اشاره کرد این مدل برای شما که می خواید کنار کامپیوتر استفاده کنید بسیار مناسب تره.مدل 1312xp دنون نسبت به سری rs حجم صدای کمتری داره ولی از نظر تفکیک مثل هم هستند.همینطور مدل 1312 قیمت کمتری نسبت به سری33 rs پایونیر داره ولی آمپ بهتری داره.

se7en_mahdi
17-08-2012, 08:29
بله همونطوری که پژمان عزیز اشاره کرد این مدل برای شما که می خواید کنار کامپیوتر استفاده کنید بسیار مناسب تره.مدل 1312xp دنون نسبت به سری rs حجم صدای کمتری داره ولی از نظر تفکیک مثل هم هستند.همینطور مدل 1312 قیمت کمتری نسبت به سری33 rs پایونیر داره ولی آمپ بهتری داره.

مرسی رایان جان
قیمت 1312XP حدودا چقدره؟
اگه میشه آدرس نمایندگیشو لطف کنید ممنون میشم.
راستی نظرتون در مورد اینکه A/V RECEIVER تنها بگیرم و اسپیکرهاشو دست ساز درست کنم چیه؟ اگه میشه چند مدل بهم پیشنهاد کنید.

mr_rayan
17-08-2012, 23:53
مرسی رایان جان
قیمت 1312XP حدودا چقدره؟
راستی نظرتون در مورد اینکه A/V RECEIVER تنها بگیرم و اسپیکرهاشو دست ساز درست کنم چیه؟ اگه میشه چند مدل بهم پیشنهاد کنید.
خواهش می کنم.
قیمت دقیق ندارم ولی زیر یه تومن هست فکر کنم حدود 900 اینا باید باشه.دنون نمایندگی مشخصی نداره برای فروش.توسط شرکت جم وارد میشه و گارانتی میشه.محصولاتش رو اکثر مغازه های HIFI برای فروش دارند.شما می تونید از آدرس زیر تهیه کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد ساخت بلندگوهای دست ساز من تجربه ای ندارم و تا حالا هم صدای این بلندگوهارو نشنیدم و نظری ندارم.

Pejman3
18-08-2012, 21:33
مرسی رایان جان
قیمت 1312XP حدودا چقدره؟

یکی از دوستان قیمت 1312 رو حدود 1100 گرفته!!
در مورد تهیه آمپ و اسپیکر جدا هم فکر خوبیه که اسپیکر دست ساز درست کنید ولی چندان توی قیمت به صرفه براتون کمتر تموم نمی شه.
به هر حال اگه وقت کافی و حوصله این کارو داشته باشید تجربه خوبیه من یه جفت بلندگو درست کردم خیلی جالب بود برام یه جورایی باهاش ارتباط برقرار می کنی و حس جالبی داره ولی اینو هم در نظر داشته باش این روزها به خاطر گرفتاری زیاد خیلی ها این کارو شروع کردند و نیمه کاره رها کردند

se7en_mahdi
19-08-2012, 16:36
راستی برای این 1312 نیاز به کارت صدای خوب هست؟
یا خودش به تنهایی جوابگوه؟
اگه نیازه یه چند مدلی پیشنهاد بدبد
با تشکر.:23:

Pejman3
21-08-2012, 21:01
نیازی نیست شما بصورت دیجیتال صدا رو بهش میدید و توی خود آمپ DAC هست و صدا رو دیکود میکنه

se7en_mahdi
23-08-2012, 19:57
سلام راستی داشتم انباریرو می گشتم که بازمانده سیستم ماشینمو دیدم خدایش بیامرزاد
یه ساب پایونر TS-SW1241D و یه جفت باند TS-6975 رو پیدا کردم
حالا زده به سرم که باکس دقیقا مثل S550 ادیفایر براش درست کنم (خیلی طراحیش تو مخمه) و از باندها هم به جای FRONT استفاده کنم
و یه آمپلی 320k براش بگیرم بقیه باندهاشم یه جوری ردیف کنم
نظر شما چیه اگه ارزش داره اینکارو کنم- واسه ساب نیازه که آمپلی و خازن ردیف کنم ؟
اگه میشه تو انتخاب بقیه باندها کمکم کنید (سنتر و ساراند)
با تشکر.....

se7en_mahdi
25-08-2012, 21:29
up...........

mr_rayan
26-08-2012, 07:07
دزخواستتون رو تو تاپیک زیر مطرح کنید تا به نتیجه برسید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parashm
29-06-2013, 17:04
سلام دوستان:n26:

تازگی اسپیکری خریدم که از تکنولوژی Hi-Fi استفاده شده بعدشم دارای فلشر وقتی روشنش میکنی خیلی حال میده کل اتاق نور تابیده میشه . برای کسای که موسیقی زیاد گوش میکنن خیلی عالیه . منکه خیلی ازش راضیم .

اینم سایت فروش اسپیکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehrshad890
27-07-2013, 16:36
سلام دوستان:n26:

تازگی اسپیکری خریدم که از تکنولوژی Hi-Fi استفاده شده بعدشم دارای فلشر وقتی روشنش میکنی خیلی حال میده کل اتاق نور تابیده میشه . برای کسای که موسیقی زیاد گوش میکنن خیلی عالیه . منکه خیلی ازش راضیم .

اینم سایت فروش اسپیکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دربارش توضیح میدی؟ مدل چیه؟

se7en_mahdi
18-07-2017, 17:10
سلام دوستان عزيز ببخشيد يه سوال فني داشتم درمورد اينكه :
بنده آمپ 1021 پايونيير دارم با اسپيكرهاي جامو كه از خروجي اپتيكال مينبرد صدارو ميگرفتم حالا قصد خريد يك كارت صداي 7.1 رو دارم
ميخواستم بدونم تاثيري در كيفيت صداي سيستم داره يا اينكه هزينه بي مورد هست ؟
دوستاني كه اين مورد رو تست كردن و تفاوتي احساس كردن ممنون ميشم نظراتشونو اعلام كنن
با تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk