PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای ذخیره کش موزیلا

akpa
15-08-2012, 15:23
سلام
دوستان سرعت اینترنت من پایین هستش و نیاز دارم هر روز به یه سایت سنگین سر بزنم منتها خوبیش اینه که این سایت کامل کش میشه (سایت بازی) و اگه یه بار لود بشه دیگه با دایل اپم راحت میشه بازش کرد اما گاهی کش فایرفاکسم خود ب خود پاک میشه چیکار کنم که از کش فایر فاکسم یه بک اپ داشته باشم؟؟

hamed29
15-08-2012, 16:52
از سایت زیر،داخل کادر search عبارت Cache رو جستوجو کنید. شاید یه افزونه مناسب با همین کارکرد پیدا شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CafeNet999
15-08-2012, 17:09
MozBackup

hamed29
16-08-2012, 10:37
MozBackup

It allows you to backup and restore bookmarks, mail, contacts, history, extensions, passwords, cache etc. It's an easy way to do Firefox backup, Thunderbird backup ...

jafarian
16-08-2012, 12:54
اگر مرورگرتون فایرفاکس از افزونه CacheViewer استفاده کنید که داخل لینک اول یا که از برنامه MozillaCacheView که داخل لینک دوم

اگرم که مرورگرتون ie از برنامه IECacheView استفاده کنید:20:

askahkeshan
16-08-2012, 16:52
اگر مرورگرتون فایرفاکس از افزونه CacheViewer استفاده کنید که داخل لینک اول یا که از برنامه MozillaCacheView که داخل لینک دوم

اگرم که مرورگرتون ie از برنامه IECacheView استفاده کنید:20:

سلام.
میشه راهنمایی کنید بعدا چه طور از مثلا فایل های چندتا سایت که ذخیره کردیم استفاده کنیم (مثلا بعد از عوض کردن ویندوز)
آیا میشه روی سیستم دیگه ای هم ازش استفاده کرد؟

hamed29
17-08-2012, 15:31
سلام دوستان سرعت اینترنت من پایین هستش و نیاز دارم هر روز به یه سایت سنگین سر بزنم منتها خوبیش اینه که این سایت کامل کش میشه (سایت بازی) و اگه یه بار لود بشه دیگه با دایل اپم راحت میشه بازش کرد اما گاهی کش فایرفاکسم خود ب خود پاک میشه چیکار کنم که از کش فایر فاکسم یه بک اپ داشته باشم؟؟ سلام،میبخشید میشه یه توضیح مختصر بدید که ذخیره شدن کش روی هارد چه ربطی به سرعت لود شدن سایتها داره؟ واسه p30world هم میشه اینکار رو کرد؟ از نظر امنیتی ذخیره شدن کش مشکل نداره؟!

akpa
27-08-2013, 16:33
سلام،میبخشید میشه یه توضیح مختصر بدید که ذخیره شدن کش روی هارد چه ربطی به سرعت لود شدن سایتها داره؟ واسه p30world هم میشه اینکار رو کرد؟ از نظر امنیتی ذخیره شدن کش مشکل نداره؟!
تایپیک قدیمیه ولی خوب نمیدونم چرا تو قسمت اعلان ها دیگه بروز شدن تایپیکها واسم نشون نمیده
درمورد سوال اول کش کردن روی هارد باعث میشه دوباره اون اطلاعات دانلود نشن برای مثال شما یه سایت رو یکبار مشاهده کردین حالا دوباره میرین توش ایندفعه سریع تر باز میشه و فقط قسمت هایی که اضافه شدن یا تغییر کردن دوباره لود میشن(مسلما با اینترنت ایران تاثیرش خیلی محسوسه)
قسمت دوم سوالتون رو هم نمیدونم اونو باید کارشناسای امنیتی نظر بدن ولی بنظرم ریسک زیادی نداشته باشه چرا که اطلاعات سایت شامل عکس ها و غیره ذخیره میشن نه کلمات عبور و محرمانه(اونا تو یه قسمت دیگن) مگر اینکه نخواین کسی بفهمه کدوم سایت ها رفتین که اونم فک نکنم کار هرکسی باشه که بتونه از کش مرورگر این اطلاعات رو در بیاره