PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پاک کردن فلدر

hoomanfarzin
15-08-2012, 13:47
با سلام.من دنبال نرم افزاری هستم که فلدرهایی را که به صورت عادی با دیلیت کردن پاک نمی شن را پاک کنم.البته برنامه Unlocker را هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت و نتونست پاک کنه.
راستی چرا بعضی از فلدرهایی که داخل درایوها هستند و برنامه هم هستند ولی به مرور زمان اگر پس از مدتی بخواهیم پاکشون کنیم پاک نمی شن؟

jafarian
15-08-2012, 23:06
یکسری فایلها هستن که مربوط به فایلهای سیستمی میشن برای همین شما قادر به پاک کردن اطلاعات داخل اون فلدر نیستین شما میتونید برنامه های Delete Invalid File یا LockHunter یا که UnlockMe تست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoomanfarzin
16-08-2012, 02:20
یکسری فایلها هستن که مربوط به فایلهای سیستمی میشن برای همین شما قادر به پاک کردن اطلاعات داخل اون فلدر نیستین شما میتونید برنامه های Delete Invalid File یا LockHunter یا که UnlockMe تست کنید:20:

دوست عزیز ممنون بابت معرفی 3برنامه.من هر 3را تست کردم ولی قادر به پاک کردن فلدرهای مد نظر نبودن!مشکل کجاست و باید چکار کرد؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

CafeNet999
16-08-2012, 03:57
داداش یه CD-DVD لینوکس بنداز تو دستگاه بعد لایو Live بیا بالا و برو هر فولدری که دلت میخواد حذف کن.کمی از هم لینوکس استفاده کن تا آه دنیای اپن سورس گریبان گیرت نشه :27:

jafarian
16-08-2012, 06:44
سیدی لایو ubuntu رو از سایت سازندش دانلودکن بعد طبق سایت پایین روی فلش یا که سیدی بوتش کن بعدش اقدام به پاک کردن فلدر مورد نظر بکن البته بابرنامه LinuxLive USB Creator هم میتونید این سیستم عامل اگر داری بصورت لایو روی فلش دربیاری اگر بازم نشد تو قسمت سیستم عامل اگر مشکلت تو 7 مطرح کن تا از طریق خط فرمان بگم چکار کنید از اون طریقم تست کنید.