PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای بک آپ گیری از ویندوز و نرم افزار ها به طور کامل

ahivid
15-08-2012, 00:42
سلام:10:
من یه نرم افزار می خوام که از کل درایوم که ویندوز و نرم افزارام نصب است یک بک آپ بگیره و بعد
اگه درایو فرمت کردم و کل ویندوز و برنامه هارو پاک کردم دوباره برگردونم.

ویندوزم 7 ...64 بیت است.

با یه چند تا نر افزار امتحان کردم نشد:19:

jafarian
15-08-2012, 07:11
بهترین برنامه دراین زمینه acronis که ورژن بوت این برنامه رو پایین قراردادم کافیه که فقط روسیدی رایتش کنید از ویندوز خودتون بصورت بوت با این برنامه ایمیج بگیرین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahivid
15-08-2012, 10:36
سلام
اتفاقا آخرین نرم افزاری که استفاده کردم و نشد همین برنامه بود.

من از کل یه درایو که ویندوز و نرم افزارام نصب بود بک آپ گرفتم بعد از مدتی اومدم درایو فرمت کردم و اومدم با بکاپم برش گردونم ولی بعد از 4 ساعت که انتقال بک آپ تموم شد (حجمش 11.3GB) وقتی ری استارت کردم سیستم با لا نیومد تو بوت پیغام اینکه ویندوز نیست ظاهر شد.

شاید من کامل انجامش ندادم و یه جایی اشتباه کردم.
از شما یا دوستانی که با این نرم افزار کار کردن و جواب کامل گرفتن می خوام یه آموزش مختصر بزارن.
من همین نرم افزارو تو بوتش رو سی دی دارم مال سال 2010 نسخه home اون است.

K1lou
15-08-2012, 11:00
سلام
اتفاقا آخرین نرم افزاری که استفاده کردم و نشد همین برنامه بود.

من از کل یه درایو که ویندوز و نرم افزارام نصب بود بک آپ گرفتم بعد از مدتی اومدم درایو فرمت کردم و اومدم با بکاپم برش گردونم ولی بعد از 4 ساعت که انتقال بک آپ تموم شد (حجمش 11.3GB) وقتی ری استارت کردم سیستم با لا نیومد تو بوت پیغام اینکه ویندوز نیست ظاهر شد.

شاید من کامل انجامش ندادم و یه جایی اشتباه کردم.
از شما یا دوستانی که با این نرم افزار کار کردن و جواب کامل گرفتن می خوام یه آموزش مختصر بزارن.
من همین نرم افزارو تو بوتش رو سی دی دارم مال سال 2010 نسخه home اون است.

با سلام
دوست عزیز من با این نرم افزار ویندوز رو به راحتی ریکاوری کردم البته فرمت نکرده بودم که بعد ریکاوری کنم و در حالت معمول بعد از خرابی ویندوز اونو ریکاوری کردم . این نرم افزار در چند حالت می تونه پشتیبان بگیره و بعد ریکاوری کنه یکی از روشها در تایپیک زیر گذاشته شده که البته قدیمی هست ولی با نسخه های جدید فرقی نداره

و بهترین روش هم همین استفاده از نسخه بوتیبل هست که نیازی به سیستم عامل نداشته باشی و قاعدتا اگه ویندوز فرمت هم بشه باید بتونه برگردونه . البته من نسخه بوت خودم رو از روی نسخه نصب شده اون با قابلیت bootabe rescue media builder که در قسمت tools نرم افزار هست ساختم و با اون و همچنین رستور بک اب از acronis secure zone که در آموزش پست بالایی که گذاشتم هست تا به حال رستورهای زیادی کردم
موفق باشید

jafarian
15-08-2012, 23:03
این ورژنی که من قراردادم آخرین نسخه این برنامه که یکسری از باگهای برنامه هم گرفته شده شما درصورتی قادر به رستوری بک آپ نیستین که تو ساختار درایوخودتون تغییر ایجا کنید دراین صورت نمیتونید ازبک آپ استفاده کنید آموزش این برنامه رو بصورت pdf پایین قراردادم.

ahivid
16-08-2012, 09:28
:

اگه میشه جایی دیگه که راحت تر باشه آپ کن .
اپلودسنترای ایرانی هست که .
این به من اجازیه دان نمیده

jafarian
16-08-2012, 12:57