ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Darksiders II

amirpers
14-08-2012, 16:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب بازی ظاهرا اومده و کرک شده.

در این تاپیک به مشکلات نصب و اجرای بازی می پردازیم.

Developer: Vigil Games
Publisher: THQ Inc.
Genre: Action, Adventure, RPG
Platform: PC / Windows

system requirements

Minimum Specs

OS – Windows XP, Windows Vista SP1 or Windows 7
Processor – 2.0Ghz Intel® Core™2 Duo Processor or AMD equivalent
RAM –2GB
Hard Drive – 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card – NVIDIA 9800 GT 512 MB Video Card or AMD equivalent

Recommended Specs

OS – Windows 7
Processor – Any Quad-core AMD or Intel Processor
RAM –2GB
Hard Drive – 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card – NVIDIA GeForce GTX 260 512MB Video Card or AMD equivalent

تصاویر بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک های دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کرک :

کرک اسکیدرو (پیشنهادی) :

دانلود کاور اوریجینال بازی، نسخه لیمیتد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود تمام موزیک های بازی :

bahman.pdf
15-08-2012, 19:07

نسخه کم حجم BlackBox

حجم 4.11 GB

netload

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدrapidshare

Mediafire

Password:

Advanced Ali-001
19-08-2012, 21:03
سلام.
دوستان save های بازی کجا قرار میگریه؟
تو ادرس:
document/my gams/ darksiders 2
درست نیستش کجا هست یو ها ممنون.

orochi
19-08-2012, 23:19
سیستم مورد نیاز این بازی رو بگین ممنون:11::20::12:

orochi
19-08-2012, 23:40
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

NAZISM
20-08-2012, 14:14
درود
این بازی dlc هم داره انگاری, چجوری بفهمیم که بازی ما این اضافه شونده ها رو داره؟
و اگر نداشت از کجا دانلود کنیم؟

Gregar
20-08-2012, 15:17
درود
این بازی dlc هم داره انگاری, چجوری بفهمیم که بازی ما این اضافه شونده ها رو داره؟
و اگر نداشت از کجا دانلود کنیم؟

dlc هایی که من دیدم همش ایتم بود . اولین جایی که میری یعنی همون مقر maker ها که یکی trainer داره و اهنگر و فروشنده و ... توی نقشه یک علامت Serpent Tome هست که کلا dlc هایی که نصب شده اونجا به صورت offline دیده میشه . اگه بری جای همون Tome خودت میبینی . یه چندتا ست ارمور shadow of death و Angel of dearh و ... داره . نسخه میهن دانلود توش اینا از قبل نصب بود .

NAZISM
20-08-2012, 17:11
خوب من این بازی رو از مغازه تهیه کردم, حالا اگر بخوام dlc ها رو نصب کنم چجوری و از کجا باید دانلود کنم؟

Advanced Ali-001
20-08-2012, 20:32
آقا یکی به من بگه این سیو های لعنتی بازی کجا قرار میگیرن کسی نبود جواب بده این بازی چطوریه آخر نفهمیدم سیو ها کجا هستن مثل ورژن قبل توی Document نیستن.....
جواب بدین ممنون.

javadlf
20-08-2012, 20:52
آقا یکی به من بگه این سیو های لعنتی بازی کجا قرار میگیرن کسی نبود جواب بده این بازی چطوریه آخر نفهمیدم سیو ها کجا هستن مثل ورژن قبل توی Document نیستن.....
جواب بدین ممنون.

توی my documents یک فولدر به اسم my games هست که سیو بازی اونجاست.( ویندوز 7 )

Advanced Ali-001
20-08-2012, 22:26
توی my documents یک فولدر به اسم my games هست که سیو بازی اونجاست.( ویندوز 7 )
نه این نیستش وقتی پاکش میکنی دوباره سیو هست اشتباه میکینی اصلا شما سیوت رو برا من بزار ببینم میشه یا نه ممنون.
گیجم کرده اصن این سیو ها پدرم درومد تازه طبقه5 هستم....!!!!!!!!!!!

orochi
20-08-2012, 22:32
نه این نیستش وقتی پاکش میکنی دوباره سیو هست اشتباه میکینی اصلا شما سیوت رو برا من بزار ببینم میشه یا نه ممنون.

منم از حرفاتون گیچ شدم:27::39:

Gregar
20-08-2012, 23:12
خوب من این بازی رو از مغازه تهیه کردم, حالا اگر بخوام dlc ها رو نصب کنم چجوری و از کجا باید دانلود کنم؟

هر جا که dlc رو وساه دانلود گذاشته باشه احتمالا شیوه نصبش هم توضیح داده . از تورنت اگه بگیری بهتره و احتمالا گفته چجوری نصبش کنی . من که توی پوشه بازیم یه پوشه هست dlc که فقط فایلهای 1 کیلوبایتی توش هست و بعید میدونم dlc باشه .

راست میگه بنده خدا . سیوها که اینجاست
C:\Users\my name\Documents\My Games\Darksiders2

Advanced Ali-001
20-08-2012, 23:27
راست میگه بنده خدا . سیوها که اینجاست
C:\Users\my name\Documents\My Games\Darksiders2
شما اینا رو پاک کنی سیوت میپره؟
یک کپی بگیر امتحان کن.خبرشو بده من گیر افتادم بدجور باید ببینم سیو ها کجا هستن.
نمیدونم چرا ولی وقتی پاکشون میکنم بازی رو میارم سیوم هستش.....

kkain-blood
21-08-2012, 13:10
کسی میتونه کمک کنه که DLC های بازی رو از کجا میشه دان کرد؟؟

Layken
21-08-2012, 22:41
سیستم مورد نیاز این بازی رو بگین ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوروچی سیستم مورد نیاز بازی ...:

Min Specs:

• OS – Windows XP, Windows Vista SP1 or Windows 7
• Processor – 2.0Ghz Intel® Core™2 Duo Processor or AMD equivalent
• RAM –2GB
• Hard Drive – 20 GB space free (10 GB free after install)
• Video Card – NVIDIA 9800 GT 512 MB Video Card or AMD equivalent
• Online Steam account

Recommended Specs:

• OS – Windows 7
• Processor – Any Quad-core AMD or Intel Processor
• RAM –2GB
• Hard Drive – 20 GB space free (10 GB free after install)
• Video Card – NVIDIA GeForce GTX 260 512MB Video Card or AMD equivalent
• Online Steam account

IOG
22-08-2012, 16:14
سلام دوستان. من مروز این بازی رو نصبیدم. سیستمم خوب اجرا نمیکنه. بعضی وقتا حالت پرش داره و افت فریم. با توجه به گرافیک نسبتا پایین بازی و سیستم قوی من (البته لپ تاپه) مشکل از کجاس؟
N55SL

VGA : GF GT 635M 2G
Ram : 8G
Cpu: i7 2670QM

M E H D I
22-08-2012, 16:26
کسی میتونه کمک کنه که DLC های بازی رو از کجا میشه دان کرد؟؟

سلام

از اینجا داونلود کنین:

توی فولدری به همین اسم توی فولدر بازی باید باشه. بعد توی بازی می تونین از طریق Serpent Tome ها این DLC ها رو استفاده کنین. اولین Serpent Tome رو توی Tri-Stone می تونین پیدا کنین. بعدیش هم بعد از باز کردن پورتال از Tree of life توی زیرزمینه (همون جا که میره پیش king)

IOG
22-08-2012, 16:41
سلام دوستان. من مروز این بازی رو نصبیدم. سیستمم خوب اجرا نمیکنه. بعضی وقتا حالت پرش داره و افت فریم. با توجه به گرافیک نسبتا پایین بازی و سیستم قوی من (البته لپ تاپه) مشکل از کجاس؟
N55SL

VGA : GF GT 635M 2G
Ram : 8G
Cpu: i7 2670QM

دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟

IOG
22-08-2012, 21:50
ای داد بیداد! هم یک نفر پیدا نمیشه جواب مارو بده!!!؟؟؟

M E H D I
22-08-2012, 22:11
ای داد بیداد! هم یک نفر پیدا نمیشه جواب مارو بده!!!؟؟؟

اگه مشکل درایور و اینها نداشته باشین احتمال میدم که شما روی رزولوشن بالا بازی می کنین. این بازی به دلیل این که پورت شده و این کار هم خیلی با دقت انجام نشده با رزولوشن بالا مشکل داره.
سعی کنین Vertical Sync رو فعال کنین. اگه مشکل حل نشد رزولوشن تصویر رو بیارین پایین. بازی همونطور که گفتم خوب پورت نشده واسه همین هم گزینه های تنظیم گرافیک بازی خیلی ضعیف هستن.

IOG
22-08-2012, 22:29
اگه مشکل درایور و اینها نداشته باشین احتمال میدم که شما روی رزولوشن بالا بازی می کنین. این بازی به دلیل این که پورت شده و این کار هم خیلی با دقت انجام نشده با رزولوشن بالا مشکل داره.
سعی کنین Vertical Sync رو فعال کنین. اگه مشکل حل نشد رزولوشن تصویر رو بیارین پایین. بازی همونطور که گفتم خوب پورت نشده واسه همین هم گزینه های تنظیم گرافیک بازی خیلی ضعیف هستن.

ای بابا مال ما که اصلا تنظیمات نداره. فقط رزولوشن و Vertical Sync و گاما !!! خب آخه با سیستم من که نباید تیک بزنه. تیک هاشم یکنواخت نیست یعنی دوربین پرش داره. اعصاب آدمو --- ...

Mehdi.ss
24-08-2012, 17:36
سلام به همه دوستان
من این بازی رو نصب کردم ، اپدیت بازی رو هم نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده

فایل msvcr100.dll رو هم دان کردم و هم تو محل نصب بازی و هم تو سیستم 32 ریختم ولی باز هم ارور میده
مشکل چیه ؟

orochi
24-08-2012, 17:55
سلام به همه دوستان
من این بازی رو نصب کردم ، اپدیت بازی رو هم نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده

فایل msvcr100.dll رو هم دان کردم و هم تو محل نصب بازی و هم تو سیستم 32 ریختم ولی باز هم ارور میده
مشکل چیه ؟

این بازی کرک داره .
چون قبلا یه بازی من داشتم همچین اروری داد بعد کرکش رو نصب کردم درست شد فکر کنم اینطور باشه مطمئن نیستم
و یه احتمال دیه هم هست یکی از برنامه های این بازی نصب نیس

Mehdi.ss
24-08-2012, 22:38
این بازی کرک داره .
چون قبلا یه بازی من داشتم همچین اروری داد بعد کرکش رو نصب کردم درست شد فکر کنم اینطور باشه مطمئن نیستم
و یه احتمال دیه هم هست یکی از برنامه های این بازی نصب نیس

ممنون دوست عزیز
مشکلم حل شد ، مشکل انتی ویروس بود که موقع اجرای بازی فایل msvcr100.dll رو دستکاری میکرد
باید موقع اجرای بازی انتی ویروس رو ببندم

*Forgotten*
25-08-2012, 23:06
این تنظیمات گرافیکی بازی کجاست ؟؟؟؟؟؟

منکه جز روزولیشن چیز دیگه ای ندیدم توی لانچر هم فقط زبان انتخاب میشه:44:

Gregar
25-08-2012, 23:34
این تنظیمات گرافیکی بازی کجاست ؟؟؟؟؟؟

منکه جز روزولیشن چیز دیگه ای ندیدم توی لانچر هم فقط زبان انتخاب میشه:44:

نه تنظیم دیگه این نداره . همونه . نسخه یک هم همینطوری بود . کلا اگه خیلی دنبال گرافیک باشی چیزی نصیبت نمیشه . قید گرافیک رو بزن .

orochi
25-08-2012, 23:52
دوستان بدبخت شدم کمک کنید خواهش میکنم. من این بازیو خریدم هم 1 هم 2 .
2 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام اجراش کنم ارور میده .
ارورشم اینه:
this application has failed to start because MSVCR100.dll was not found re- installing the application may fix this problem

Layken
26-08-2012, 00:12
ارورشم اینه:
this application has failed to start because MSVCR100.dll was not found re- installing the application may fix this problem

من رو کنسول بازی کردم دقیق اطلاع ندارم
ولی داخل پوشه محل نصب بازیت یک یا دو فایل باید وجود داشته باشه که با اجرا و نصب اونها از داخل پوشه بازی این مورد نصب میشه و درست میشه و بازی اجرا میشه
اگر این هم جور نشد شاید یکی از دوستان راه حلی دیگری بلد باشه.

Mammad Prince
26-08-2012, 10:35
ارورشم اینه:

این فایل رو آنتی ویروس پاک می کنه ...

آنتی ویروس ات رو غیر فعال کن ، بعد دوباره بازی رو نصب کن ! ( قبلش بازی رو پاک کن )

همه الحاقیات داخل DVD رو هم نصب کن ... ( DirectX و Visual C++ و ... معمولا این الحاقیات داخل پوشه Redist در DVD هستن )

موفق باشی

Mohammad Yek110
26-08-2012, 10:47
ارورشم اینه:

در ادامه توضیحات محمد عزیز:

حتما پوشه بازی رو توی آنتی ویروستون Exclusion کنید
چون اگه دوباره فعالش کنید ممکنه فایلو حذف کنه
آنتی ویروستون هرچی هست کافیه توی گوگل سرچ کنید :
"exclusion در آنتی ویروس ... "

mohsen...
27-08-2012, 13:16
سلام من بازی و نصب میکنم کرکشم انجام میدم ولی اخر سر این پیغامو میده بازی اجرا نمیشه لطفآ کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی نیست کمک کنه ؟:42:

orochi
27-08-2012, 20:19
سلام من بازی و نصب میکنم کرکشم انجام میدم ولی اخر سر این پیغامو میده بازی اجرا نمیشه لطفآ کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی نیست کمک کنه ؟:42:
من همین مشکل رو داشتم و حلش کردم.
شما باید داخل سی دی چند تا چیه که نصب کنی تک به تک شو نصب کن بعد بازی اجرا میشه

mohsen...
28-08-2012, 20:24
همشو نصب کردم ولی هر بار یه عروری میده :44: اصن فک کنم کلآ بیخیالش بشم بهتره :21:

orochi
28-08-2012, 20:43
همشو نصب کردم ولی هر بار یه عروری میده :44: اصن فک کنم کلآ بیخیالش بشم بهتره :21:

نه دوست من اشتباه نصب میکنی انتی ویروستو غیر فعال کن.
بیخیالش نشو پشیمون میشی

mohsen...
29-08-2012, 20:09
اقا من موفق شدم نصبش کردم البته درایور کال اف دیوتیو نصب کردم + کرک اسکیدراو +Microsoft Visual C++ 2010
درست شد بالاخره
فکر کنم درایور خود بازی مشکل داره اخه خیلی جاها دیدم که همین مشکل منو داشتن

حالا اگه کسی اومد مشکل منو داشت بهتره درایور یه بازی دیگه مثل call of duty یا medal of honor نصب کنه درست میشه

THAIBOKSING
31-08-2012, 16:18
سلام کسی هست بتونه جواب منو بده.
من این بازی رو لپتاب نصب کردم لپتابه من 64 بیتی است. و تمام نرم افزار های داخل سی دی رو نصب کردم.
ولی بازی نمیاورد و ارور هم نمیدهد.

orochi
01-09-2012, 15:47
سلام کسی هست بتونه جواب منو بده.
من این بازی رو لپتاب نصب کردم لپتابه من 64 بیتی است. و تمام نرم افزار های داخل سی دی رو نصب کردم.
ولی بازی نمیاورد و ارور هم نمیدهد.
بابا کسی نیست بتونه جواب این پسر خاله ی منو بده.

mehdy.z
02-09-2012, 21:46
سلام کسی هست بتونه جواب منو بده.من این بازی رو لپتاب نصب کردم لپتابه من 64 بیتی است. و تمام نرم افزار های داخل سی دی رو نصب کردم.ولی بازی نمیاورد و ارور هم نمیدهد.بعید میدونم به 64 بیتی بودن گرافیکتون ربطی داشته باشه!!این ایراد محتمل ترین حالتش به مشکلدار بودن کرک و در وهله بعد به ناقص بودن بازی هم برمیگرده،یه کرک درست و حسابی رو امتحان کن ببین مشکلت برطرف میشه....

M-N-2007
03-09-2012, 10:47
سلام دوستان من نسخه ی (DARKSIDERS II LIMITED EDITION-UNLOCKED)شو از سایت میهن دانلود دان کردم میگن که نیاز به نصب نداره کرک رو کپی کنید و بازی کنید.ولی من بعد از این از زیپ خارجش میکنم و کرکشو(کرکش واسه خودشه ARKSIDERS II LIMITED EDITION-UNLOCKED-crack ِِِ)میریزم تو فولدر بازی این ارورو میده:This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem.یعنی مشکل از چیه؟؟؟

mehdy.z
03-09-2012, 13:41
سلام دوستان من نسخه ی (DARKSIDERS II LIMITED EDITION-UNLOCKED)شو از سایت میهن دانلود دان کردم میگن که نیاز به نصب نداره کرک رو کپی کنید و بازی کنید.ولی من بعد از این از زیپ خارجش میکنم و کرکشو(کرکش واسه خودشه ARKSIDERS II LIMITED EDITION-UNLOCKED-crack ِِِ)میریزم تو فولدر بازی این ارورو میده:This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem.یعنی مشکل از چیه؟؟؟
این ایراد گاهی به خاطر ثبت نشدن بازی توی ریجستری ویندوز پیش میاد(مخوصا که بازی nzipشدست)فایلی به نام registry fix یا شبیه این توی پوشه نصب یا خود بازی نیست؟؟
البته گاهی هم به خاطر ناسازگار بودن کرک با ورژن بازی هم پیش میاد،که در این صورت باید کرک مخصوص این ورژن رو کپی کنید....

M-N-2007
04-09-2012, 10:10
دوستان من رفتم بازیو خریدم ولی موقع نصب این ارورو میده:
راستی روی لب تاپ نصب میشه ولی رو پی سی همین ارور بالایی رو میده!چی کارش کنم؟؟

mohsen...
04-09-2012, 22:46

مشکل از فونته اگه بسته فونت فارسی و انگلیسی داری نصب کن شاید درست شه

war2
05-09-2012, 10:31
من همین امروز این بازی رو نصب کردم ولی نمی دونم چرا اجراش نمیکنه و مینویسه :
the program can't because binkw32.dll is missing from your computer.

mehdy.z
05-09-2012, 18:48
این ایراد به خاطر اینکه یا فایلها بد compress شدن یا اینکه dvd بازی خرابه(البته احتمال ضعیف بودن چشم dvd rom هم هست)یه ایمیج از dvd بازی بگیر بعد از روی اون ببین بازی رو میتونی بازی رو نصب کنی...
ضمن اینکه ممکنه علت اجرا نشدن بازی روی لپ تاپت هم همین ناقص نصب شدن بازی باشه(فایل decompress شده ولی چون خرابه درست خونده نمیشه یا به عبارتی نا مفهومه!!)
++++
ضمنا چرا اینجا دو تا تاپیک مشکلات DS2 هست؟؟
مدیران لطفا تاپیکها رو یکی کنند!!

smm_shire
12-09-2012, 18:31
اقا من ویندوزم عوض کردم فایل های ویندوز قبلیم موجوده می خوام سیو هام رو انتقال بدم میشه راهنمایی کنین چجوری ؟
از Mygame/darksiders2/english وAppdata\skidrow\50650\... هم فایل هارو کپی کردم اما بازم Corrupt save می نویسه

mehdy.z
13-09-2012, 13:17
اقا من ویندوزم عوض کردم فایل های ویندوز قبلیم موجوده می خوام سیو هام رو انتقال بدم میشه راهنمایی کنین چجوری ؟
از Mygame/darksiders2/english وAppdata\skidrow\50650\... هم فایل هارو کپی کردم اما بازم Corrupt save می نویسه
سیوهای این بازی توی پوشه my document\darksiders2 هست...باید اون رو کپی کنید!

smm_shire
13-09-2012, 21:38
سیوهای این بازی توی پوشه my document\darksiders2 هست...باید اون رو کپی کنید!
اونارو کپی کردم جواب نداد دوست عزیز

AHIP
13-09-2012, 23:15
اقا من این بازی رو نصب کردم بازی که اجرا میشه صفحه درست نشون نمیده یک صفحه ی سفید میاد !! کارتم هم 6670 تا الان هم هر چی بازی نصب کردم مشکلی نداشته !! خواهشا یکی کمک کنه !!:44:

AHIP
13-09-2012, 23:25
ببخشید کارتم اشتباه گفتم 6870 اینم یک screenshot از بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mInI_ClockEr
14-09-2012, 14:48
با سلام
دوستان من آپدیت 2 رو از سایت گیم گذر دانلود کردم و ریختم ولی هیچ تغییری توی تنظیمات گرافیک ایجاد نشده کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟
از کجا باید فهمید که آپدیت شماره 2 درست ریخته شده ؟؟
ورژن بازی تغییر میکنه ؟؟؟
از کجای بازی میشه ورژن بازی رو فهمید ؟؟؟/
با تشکر

Farshid_B
14-09-2012, 19:40
سلام دوستان.
من ویندوز رو تازه عوض کردم (win 7, 64-bit). وقتی که می خوام بازی رو روی این ویندوز نصب کنم حین نصب سیستم ریست می شه و با اون صفحه آبی رنگ مواجه می شم. (Blue-screen Crash). لازم به ذکره که من قبل از این که ویندوز رو عوض کنم بازی رو روی همین ویندوز به راحتی نصب و اجرا کرده بودم. ممنون می شم اگه کسی راهنمایی کنه...
با تشکر.

mehdy.z
15-09-2012, 21:08
با سلام
دوستان من آپدیت 2 رو از سایت گیم گذر دانلود کردم و ریختم ولی هیچ تغییری توی تنظیمات گرافیک ایجاد نشده کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟
از کجا باید فهمید که آپدیت شماره 2 درست ریخته شده ؟؟
ورژن بازی تغییر میکنه ؟؟؟
از کجای بازی میشه ورژن بازی رو فهمید ؟؟؟/
با تشکر

از من میشنوی با همین گرافیک بازی رو اجرا کنی بهتره چون خیلی از بچه ها گفتند که بعد از ریختن اپدیتها توی بازی دچار افت فریم شدید شدند!!

سلام دوستان.
من ویندوز رو تازه عوض کردم (win 7, 64-bit). وقتی که می خوام بازی رو روی این ویندوز نصب کنم حین نصب سیستم ریست می شه و با اون صفحه آبی رنگ مواجه می شم. (Blue-screen Crash). لازم به ذکره که من قبل از این که ویندوز رو عوض کنم بازی رو روی همین ویندوز به راحتی نصب و اجرا کرده بودم. ممنون می شم اگه کسی راهنمایی کنه...
با تشکر.
با توجه به اینکه بازی قبلا روی همین سیستم و ویندوز نصب شده ولی الان ایراد صفحه مرگ رو میده ممکنه اشکال سخت افزاری باشه....قطعه ای از سیستم رو که آپگرید یا تعویض نکردی؟؟

polotoniumx
24-09-2012, 21:11
ببخشید کارتم اشتباه گفتم 6870 اینم یک screenshot از بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم دقیقا همین مشکل شما رو دارم البته این اولین بازی نیست که همچین مشکلی رو با بازی ها دارم درایور و دایرکت ایکسم هم آپدیته.
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟
البته باید بگم بازی سالمه چون به کسه دیگه دادم سالم ران شده ولی برای من اینجوریه.

armanassassin
27-09-2012, 15:55
راستش منم همین مشکلاو دارم لپتاپم (6180se hp ) 2 تا کارت گرافیک داره یکیش 6770 amd یکی دیگش اینتل بازی روی 6770 مثه ما شما اجرا میشه ولی رو اینتل عین باقلوا .!!!!

فرشادک
04-10-2012, 13:33
با سلام به دوستان من یه مشکل دارم که نمیتونم حلش کنم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم .
موقع اجرا بازی این ارور میده this applicationhas failed to start because MSVP100.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem

ahmadhossein
05-10-2012, 23:32
سلام منم سوال دارم.من اون مرحله که میتونه دوتا بشه همون اول کار موندم توسالنی که یه سکو بانور سبز هستش بعد در اوردن سکو از پشت میله ها باید چیکار کرد ممنون اگه کمک کنین.....

mahyarSAMSUNG
07-10-2012, 21:46
پاااااااااااااااااک شود

dashkeyvan
25-10-2012, 16:20
سلام به همه برادرا اینم راهنمای بازی برای ما هم دعا کنید درسته انگلیسیه ولی عکس گذاشته کامل میفهمید

از تو اون نوار بالا میتونید به ترتیب مراحل رو انتخاب کنید و از این بازیه خفن لذت ببرید

mohamadebrahim
27-10-2012, 16:29
سلام
من بازی دارک سایدرز 2 نصب کردم و بدون مشکل اجرا می شه ولی بازی برا دست راست هاست و من دست چپم و نمی تونم با دبلیو آ اس دی بازی کنم و باید کلید ها رو بیارم سمت راست کیبوردم اما تو قسمت آپشن بازی هیچ امکانی برای تعویض کلید ها نذاشتن و من نتونستم کلید هارو عوض کنم اگه میشه کمکم کنید تا کلید هایی بازیو عوض کنم . به خدا دارم دیون می شم بازیو سالم بدون مشکل نصب کردم ولی نمی تونم بازی کنم به خاطر یه مشکل کاملاً مسخره و پیشو پا افتاده . اگه میشه و راهی هست که این کلید هارو عوض کنم بهم بگید ممنون می شم.

mehdy.z
27-10-2012, 17:29
سلام
من بازی دارک سایدرز 2 نصب کردم و بدون مشکل اجرا می شه ولی بازی برا دست راست هاست و من دست چپم و نمی تونم با دبلیو آ اس دی بازی کنم و باید کلید ها رو بیارم سمت راست کیبوردم اما تو قسمت آپشن بازی هیچ امکانی برای تعویض کلید ها نذاشتن و من نتونستم کلید هارو عوض کنم اگه میشه کمکم کنید تا کلید هایی بازیو عوض کنم . به خدا دارم دیون می شم بازیو سالم بدون مشکل نصب کردم ولی نمی تونم بازی کنم به خاطر یه مشکل کاملاً مسخره و پیشو پا افتاده . اگه میشه و راهی هست که این کلید هارو عوض کنم بهم بگید ممنون می شم.
عزیز بازی اصلا قسمت تنظیمات کنترل نداره تنها راهی که بارتون میمونه اینه که یا باید با این حالت بازی عادت کنید یا اینکه بازی رو با دسته اجرا کنید....

mohamadebrahim
27-10-2012, 19:58
عزیز بازی اصلا قسمت تنظیمات کنترل نداره تنها راهی که بارتون میمونه اینه که یا باید با این حالت بازی عادت کنید یا اینکه بازی رو با دسته اجرا کنید....
حتی توی پوشه کنفیگ هم نمیشه هیچ کدوم از فایل هارو با نات پد باز کنی بعد کلید هارو عوض کنی ( آخه من قبلاً یه بازی که یادم نیست چی بود داشتم که کلید های اونو از طریق یه فایل تو پوشه کنفیگش می شد تغییر داد ) خلاصه از این راه های غیر متعارف که شبیه -- کردن می میونه ؛ یعنی واقعاً هیچ راهی نداره

mehdy.z
27-10-2012, 22:04
حتی توی پوشه کنفیگ هم نمیشه هیچ کدوم از فایل هارو با نات پد باز کنی بعد کلید هارو عوض کنی ( آخه من قبلاً یه بازی که یادم نیست چی بود داشتم که کلید های اونو از طریق یه فایل تو پوشه کنفیگش می شد تغییر داد ) خلاصه از این راه های غیر متعارف که شبیه -- کردن می میونه ؛ یعنی واقعاً هیچ راهی نداره
میدونم منظورتون چیه،ولی نه من الان همین بازی رو نصب شده روی سیستم خودم دارم و تموم این موارد رو چک کردم،خیر راهی نداره!!!

HAJJ SHAYAN
23-02-2013, 06:52
دوستان . من از تورنت بازی رو دانلود کردم ... بعد از اکسترکت , این ارور رو میده :
the program can't start because binkw32.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem
برای بار دوم هم نصب کردم اما مشکل همچنان پا بر جاس :n03::n28:

vahidgame
23-02-2013, 12:43
دوستان . من از تورنت بازی رو دانلود کردم ... بعد از اکسترکت , این ارور رو میده :
the program can't start because binkw32.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem
برای بار دوم هم نصب کردم اما مشکل همچنان پا بر جاس :n03::n28:

این فایل رو دانلود کنید باید مشکلتون حل بشه :

Karistias
17-11-2013, 22:24
بروبچ چرا سیو این بازی اذیت میکنه

من هاردمو عوض کردم ویه ویندوز جدید روش نصب کردم و اطلاعاتم رو هم انتقال دادم به هارد جدید ازجمله سیو بازیها
وبازیها رو از نو نصب کردم و تقریبا همشون سیو های ویندوز قبلیم( روی هارد قبلیم )رو روی این هارد و ویندوز جدید شناخته

ولی سیو دارک سایدرز 2 رو نمیشناسه ووقتی میرم تو بازی تو قسمت لود سیو ارور میده میگه سیو خرابه ونمیونی ازش استفاد کنی

ولی وقتی همون سیو رو تو هارد قبلیم که بازی هنوز روش نصبه میرم سیو رو میشناسه ومیشه ازش استفاده کرد

بعد اینکه اصلا ویندوز هارد قبلیم با هارد جدیدم یکیه جفتشون 7 64 بیته که در این صورت نمیشه گفت مشکل از اینه که ویندوزم فرق میکنه

و مسیری که من ازش سیو رو برمیدارم اینه حالا نمیدونم اگه جای دیگه ای هم داره بگید شاید از اونجا هم باید انتقال بدم
C:\Users\Hossein\Documents\My Games\Darksiders2\English

حالا به نظرتون راهی هست که بتونم از سیو قبلیم رو هارد جدید استفاده کنم ؟

mr-ghost
03-04-2016, 12:49
سلام من وارد بازی میشم تبلیفات اول بازی در میان تموم میشن بعد صفحه سیاه میمونه چیزی در نمیاد مشکل چیه این مشکل من در نسخه دارک سایدرس 2 لطفا جواب بدین