PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ Hp 4530 probook

orbital2
14-08-2012, 13:13
با سلام دوستان چند تا سوال داشتم در مورد لپ تاپ های Hp

1.آیا لپ تاپ های HP 4530 probook با لپ تاپ های سری HP 4530s probook فرق دارن؟

2.آیا این سری از لپ تاپ ها 14 اینچ دارن یا نه؟

3.و اینکه نظرتون در مورد این لپ تاپ چیه ؟

orbital2
14-08-2012, 16:21
بعضی از پسوندها چیزی خاصی رو نشون نمیده و نوع سی پی یو / پارت و ...رو بیان می کنن ...
s یعنی sandy bridge ...
بله دارن مثل 4430 ...
فوق العاده لپ تاپ های عالی و با کیفیت هستن ...
بسیار هم شیک و باکلاس هست ...
کلا اچ پی عالی و سری probook از اون سری ها هست که حرفه ای ها هم خیلی دارن و چیزی نیست که مختص کار معمولی باشه ...

الان جدیدشم اومده با ivy bridge apu که خیلی بهتره ...
probook 4540 ...

مرسی دوست عزیز
آیا این لپ تاپ 4430 تو بازار موجود هستش ؟ چون من تو نت گشتم هیچ فروشگاهی نداره!!

shahinskai
20-09-2012, 13:51
سلام
بچه ها منم این 4530رو دارم و یک مشکل.
درایور بلوتوثش نصب نمیشه هم درایور همراهش هم درایوری که از سایت اچ پی دان کردم
زنگ میزنم گارانتی میگه اقا چون بلوتوث این دستگاه نسخه 3 هست نباید ازش استفاده کرد!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که باور نکردم

حالا ممنون میشم اگه کمکم کنید چون به بلوتوثش بد نیاز دارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یکی دیگه اینکه وقتی دستگاهو با jetaudio تایمر میزارم که hibernate بشه نمیشه و ......
اینو چکار کنم؟

total over does
20-09-2012, 14:09
سلام دوستان من اینو تازه خریدم با 1100000 خوب خریدم؟i5 intel بلوتوث کار میکرد ولی وقتی ویندوزشو عوض کردم درایورش حذف شد اگه لینک دانلودش رو بلدین بزارین ...

InsanelyCoolb0y
23-09-2012, 15:50
گرافیک 6490 داره دیگه ؟
سری probook اچ پی چون خیلی پرفروشه مجبور شدن از تولید کننده های زیادی برای تامین قطعات استفاده کنن برای همین اگر ندونی برند بلوتوث چیه سخته پیدا کردنش ...
برنامه driver genius رو نصب کن ببین برند بلوتوث رو چی می زنه .

bababozorg
25-09-2012, 22:56
سلام دوستان من اینو تازه خریدم با 1100000 خوب خریدم؟i5 intel بلوتوث کار میکرد ولی وقتی ویندوزشو عوض کردم درایورش حذف شد اگه لینک دانلودش رو بلدین بزارین ...
سلام
من هم این مشکلو داشتم
با این برنامه Driver Genius Professional Edition خودکار دانلود شد درایورش الانم مشکلی نداره