PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشغال شدن خط تلفن توسط مودم adsl همراه با صدای هوای شدید.. و ماندگاری اثر بعد از قطع مودم تا 6 ساعت

Saeed System
14-08-2012, 11:16
سلام دوستان خسته نباشید....

والا من همه چیز سالم بود..اما دیشب مودمم رو به صورت نت کانفیگ کردم یعنی بدون ایجاد کانکشن در ویندو زخود ش اتومات وصل میشه به مرکز..

بعد از 1 ساعت خط تلفن اشغال شد و نیوز شدیدی افتاد روش.....

من باورم نمیشه که چه طوری خط اشغال شده....مگه مودم adsl خودش وییس و دیتا رو جدا میکنه و استفاده میکنه.....

خلاصه دیشب که کامپیوت رور از برق کشیدم و مودم خاموش شد...هنوز هم خط اشغال بود به همراه صدا ی هوای شدید...که اینم خیلی شگفت انگیزه د رنوع خودش...همه چیز رو تمام مودم و تلفن رو از پریز می کشم اما بازم صدای هوا و اشغال

میده...تا اینکه حدود 6 ساعت گذشت و آزاد شد خط و صدا ی هوا رفت...با خودم گفتم شاید مشکل از مرکز مخابرات..اما تا دوباره مودم رو روشن کردم جالبیش اینه که بعد از نیم ساعت دوباره خط اشغال شد و صدای هوای شدید داد..

و الان قطع کردم و هنوز صدای هوا میده..

و جالبیش اینه که وقت یمودم روی حالت بریج یعنی کانکشنی ویندوز باشه اینطوری نمیشه.....

مودمم پشتش یه اسپلیتر داره یه تیکه مربع کوچیک که ا زخط اصل یمیگیره و میده به مودم اما وقتی تلفن رو هم به اون قسمت اسپلیتر وصل میکنم بازم صدا یهوا میده....

با تشکر

marmolak99
14-08-2012, 13:45
مشکل می تونه از اسپلیتر باشه که دیگه درست کار نمیکنه و بهتره که با یک جدید تست کنید ... یا اینکه داخل منزل به یکی از پریز های تلفن وسیله برقی وصل شده !!!

Saeed System
14-08-2012, 16:46
مشکل می تونه از اسپلیتر باشه که دیگه درست کار نمیکنه و بهتره که با یک جدید تست کنید ... یا اینکه داخل منزل به یکی از پریز های تلفن وسیله برقی وصل شده !!!

سلام ..ممنون ..الان مودم روشنه و هیچ نویزی نداره .......اگر تا 1 ساعت دیگه نویز نیفتاد فکر کنم درست میشه..ولی بدبختی اینه که 1 ساعت بعد از روشن کردن مودم روی حالت ppoe نویز میفته..

دلیل اینکه بعد ا زقطع کردن مودم همچنان نویز تا 1 ساعت باقی میومنه چیه؟ و همچنین خط تلفن اشغا ل میشه

Saeed System
14-08-2012, 17:41
الان یه مشکلی داره ..وقتی تلفن رو بر میداری adsl از مرکز قطع میشه.....چرا روی حالت بریج این اتفاقات نمیفته؟ فقط روی حالت ppoe

شاید اسپلیترم خرابه