PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه کردن باTD-W8951ND

ostad286
13-08-2012, 16:44
سلام من یک مودم IDSL TP_LINK TD_W8951ND دارم ومیخوام 4 تا سیستم رو شبکه کنم طوری که بشه پرینترو بین همه سیستمام شیر کنم و از یک سیستم سیستمهای دیگه رو مدیریت کنم آ یا این مودم به تنهایی میتونه این کارو بکنه یا باید از طریق دیگه ای این کارو بکنم ممنونم میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

Amir Varasteh
13-08-2012, 17:31
سلام.

بله با همون میشه.

شما DHCP روی مودم رو فعال کن و کارت شبکه رو بزار رو حالت اتوماتیک برای دریافت IP. همین. شبکه برقرار میشه.

برای Share کردن پرینتر هم:
ویندوز XP:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوز 7:

ostad286
14-08-2012, 19:20
سلام.

بله با همون میشه.

شما DHCP روی مودم رو فعال کن و کارت شبکه رو بزار رو حالت اتوماتیک برای دریافت IP. همین. شبکه برقرار میشه.

برای Share کردن پرینتر هم:
ویندوز XP:
ویندوز 7:

ممنون از راهنمایی تون اگه میشه بیشتر توضیح بدین درباره شیر کردن سیستمهای دیگه از سیستم 1

alikhafan123
15-08-2012, 00:03
ممنون از راهنمایی تون اگه میشه بیشتر توضیح بدین درباره شیر کردن سیستمهای دیگه از سیستم 1
توضیحات در پست بعدی

alikhafan123
15-08-2012, 00:05
با اجازه آقای Amir Varasteh
مودمت 4 تا خروجی LAN داره میتونی از هر خروجی یک کابل LAN بگیری و به 4 تا سیستمت وصل کنی در این حالت اگه مودمت تنظیماتش اتوماتیک باشه و خودش به صورت اتوماتیک آنلاین بشه همه سیستما به اینترنت وصل میشن و با همدیگه شبکه هم میشن و میتونی فایل و پرینتر شیر کنی.فقط همونطور که دوست خوبمون گفتن دقت کنید DHCP مودم فعال باشه(به صورت پیش فرض فعاله) و کارت شبکه های سیستما هم در حالت اتوماتیک باشه(IP به صورت دستی روشون ست نشده باشه اگه هم ست شده در Range آی پی مودم باشه)

اگه نمیخوای با کایل شبکه کنی برای هرکدوم از سیستما یک کارت شبکه وایرلس بگیر و اونا را به مودم وصل کن

برای مدیریت روی سیستمای دیگه هم میتونی از نرم افزار CCproxy استفاده کنی.یا اینکه ویندوز سرور 2003 یا 2008 نصب کنی و شبکه دامین راه بندازی.