PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه فكس كامپيوتر خود را راه اندازي كنيم

Ship Storm
19-07-2006, 07:01
با سلام
مودم من از نوع Zoltrix Smart Spirit 3Chip هستش و روش نوشته فكس رو ساپورت ميكنه ميخواستم ببينم چگونه اون رو راه هندازي كنيم كه هم بتونيم فكس بفرستيم و هم بتونيم فكس بگيريم .
باتشكر

name
19-07-2006, 12:21
از پنجره control panel گزينه add/remove programs را انتخاب كنيد.سپس در سمت چپ پنجره گزينه add/remove windows component را انتخاب كنيد.حال گزينه fax service را با زدن تيك فعال كنيد.cd windows را داخل دستگاه قرار داده و دكمه next را فشار دهيد تا برنامه نصب شود.بعد از نصب به control panel باز گشته و گزينه printers and faxes را انتخاب كنيد.روي گزينه موجود راست كليك كرده و properties را انتخاب نماييد.حال از devices گزينه properties را انتخاب كرده وگزينه هاي send & recive را فعال كنيد.فكس شما آماده ميباشد.

Ship Storm
20-07-2006, 07:17
از پنجره control panel گزينه add/remove programs را انتخاب كنيد.سپس در سمت چپ پنجره گزينه add/remove windows component را انتخاب كنيد.حال گزينه fax service را با زدن تيك فعال كنيد.cd windows را داخل دستگاه قرار داده و دكمه next را فشار دهيد تا برنامه نصب شود.بعد از نصب به control panel باز گشته و گزينه printers and faxes را انتخاب كنيد.روي گزينه موجود راست كليك كرده و properties را انتخاب نماييد.حال از devices گزينه properties را انتخاب كرده وگزينه هاي send & recive را فعال كنيد.فكس شما آماده ميباشد.
اين كار رو كردم ولي خطا داد

AK1
20-07-2006, 10:32
چه خطايي داد چون من هم زولتريكس دارم مشكلي نداره با فكس البتهتو سي دي مودم تون يه نرم افزار به نامfaxtalk هستش از نورتون فكس هم مي تونين استفاده كننين