PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کانکتور Lan

rohekhabis
11-08-2012, 03:19
با سلام و خسته نباشید با اعضا و اساتید پس سی ورلد :20:

ویندوز بنده (( 7- x64 )) بعد از بالا آمدن حدود 5 دقیقه طول میکشه تا دسترسی یا عدم دسترسی به اینترنت رو نشون بده ! در طول این مدت هارد هم هیچ واکنشی نشون نمیده ! یعنی تو اکسپلورر ویندوز میمونه تا وضعیت اینترنت مشخص بشه ! بعد درایو ها رو نشون میده !
از اساتید محترم خواهش میکنم بنده حقیر رو راهنمایی کنن ! دیگه کلافم کرده ! نمیخوام ویندوز عوض کنم آخه تازه عوض کردم ! با نهایت تقدیر و تشکر از دوستان :20:

راستی مشخاصته سیستم اینه :

MB : MSI 970G45
CPU : AMD 1075
RAM : 2*4 GB Corsair Vengeance
HDD : Western Digital 1TB Green
VGA : Sapphire HD 6870

m.m.m5651
11-08-2012, 12:58
برنامه های استارت آپ چقدر دارید؟ در RUN تایپ کنید msconfig ببینید چند تان و تا میشه کمشون کنید.
در ضمن نرم افزار tuneup utilities هم نرم افزار خوبیه برای سرعت دادن و رفع ایرادات ویندوز. حتما نصبش کنید. سرعت استارت آپ منو از 1.5 دیقه رسوند به 15 ثانیه

black years
11-08-2012, 13:12
این مشکل گاهی اوقات بخاطر کانکت بود به اینترنته.

شما وقتی سیستم رو روشن میکنی مودم خاموش باشه بازم این مشکل رو دارید؟؟؟

اگه که ندارید سعی کنید بعد اینکه سیستم بالا اومد اتصال به اینترنت رو برقرار کنید.

rohekhabis
11-08-2012, 20:35
برنامه های استارت آپ چقدر دارید؟ در RUN تایپ کنید msconfig ببینید چند تان و تا میشه کمشون کنید.
در ضمن نرم افزار tuneup utilities هم نرم افزار خوبیه برای سرعت دادن و رفع ایرادات ویندوز. حتما نصبش کنید. سرعت استارت آپ منو از 1.5 دیقه رسوند به 15 ثانیه

اصلا مشکل از اینجا ها نیست !

من خودم کارم کامپیوتره ! ولی از روزی که سرور ------ آنتی ویروس رو عوض کردم یهویی اینجوری شد !

آخه آنتی ویروسم آواست ورژن (( Free )) هستش و همونطور که میدونید آپدیت نمیشه ! البته من تو فروم های خود آواست دیدم نوشته بود مشکل از کشور خودتونه که آپدیت نمیشه ! قبلا هیچ مشکلی نداشتم ! تازه تنظیمات ------ آنتی ویروس رو هم برگردوندم به دیفالت خودش ! بازم فرقی نکرد !

rohekhabis
11-08-2012, 20:36
این مشکل گاهی اوقات بخاطر کانکت بود به اینترنته.

شما وقتی سیستم رو روشن میکنی مودم خاموش باشه بازم این مشکل رو دارید؟؟؟

اگه که ندارید سعی کنید بعد اینکه سیستم بالا اومد اتصال به اینترنت رو برقرار کنید.

بله با مودم خاموش هم فرقی نمیکنه !

black years
11-08-2012, 21:00
شما آخرین ورژن درایور LAN رو دانلود و نصب کنید شاید درست شد.

MSI LAN Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
11-08-2012, 21:40
با سلام و خسته نباشید با اعضا و اساتید پس سی ورلد :20:

ویندوز بنده (( 7- x64 )) بعد از بالا آمدن حدود 5 دقیقه طول میکشه تا دسترسی یا عدم دسترسی به اینترنت رو نشون بده ! در طول این مدت هارد هم هیچ واکنشی نشون نمیده ! یعنی تو اکسپلورر ویندوز میمونه تا وضعیت اینترنت مشخص بشه ! بعد درایو ها رو نشون میده !
از اساتید محترم خواهش میکنم بنده حقیر رو راهنمایی کنن ! دیگه کلافم کرده ! نمیخوام ویندوز عوض کنم آخه تازه عوض کردم ! با نهایت تقدیر و تشکر از دوستان :20:

راستی مشخاصته سیستم اینه :

MB : MSI 970G45
CPU : AMD 1075
RAM : 2*4 GB Corsair Vengeance
HDD : Western Digital 1TB Green
VGA : Sapphire HD 6870

شما بلاافاصله ویندوز رو عوض کردین باز هم بعد از ریست همین مشکل رو داشتین ؟

rohekhabis
12-08-2012, 05:58
شما آخرین ورژن درایور LAN رو دانلود و نصب کنید شاید درست شد.

MSI LAN Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کارم متاسفانه کردم بازم جواب نداد !

rohekhabis
12-08-2012, 06:00
شما بلاافاصله ویندوز رو عوض کردین باز هم بعد از ریست همین مشکل رو داشتین ؟

نه ! گفتم که بعد از عوض کردن ------ آنتی ویروس اینجوری شد ! بعدش تنظیمات ------ آنتی ویروس رو هم دیفالت کردم ولی حل نشد ! فک کنم باید ویندوز عوض کنم ! بازم دست گل همتون درد نکنه ! از همه تشکر میکنم !

EXTREME
12-08-2012, 07:29
پس مشکلتون نرم افزاری است و با تعویض ویندوز حل میشه

rohekhabis
13-08-2012, 06:24
پس مشکلتون نرم افزاری است و با تعویض ویندوز حل میشه

دیگه راهی برام نمیمونه ! مجبورم ویندوز عوض کنم ! باز هم از همه دوستان تشکر میکنم !