PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طريقه ي ايجاد يك يوزر جديد كه هيچ كس بجز دارنده ي پسورد به اون دسترسي نداشته باشه ...

Satrikon
19-07-2006, 00:36
سلام
ميخواستم بپرسم من ميخوام يك يوزر جديد درست كنم كه هيچ كس بهش+فايل هايي كه توش هست دسترسي نداشته باشه
مثلآ من اگه اومدم تو 1 سايت و تو هيستوري آي اي سيو شد فقط تو همون يوزر باشه
اگه نرم افزاري هم هست بگيد
مرسي :)

MB_Danger
19-07-2006, 07:29
سلام
ميخواستم بپرسم من ميخوام يك يوزر جديد درست كنم كه هيچ كس بهش+فايل هايي كه توش هست دسترسي نداشته باشه
مثلآ من اگه اومدم تو 1 سايت و تو هيستوري آي اي سيو شد فقط تو همون يوزر باشه
اگه نرم افزاري هم هست بگيد
مرسي :)
نکته ی جالبیه ...
یه راه حلی که به ذهن قاصرم میرسه :
روی یوزر جدیدت ( فرض می کنیم اسمش baradabs ـه ) یه پسورد بذار که کسی نتونه واردش بشه ( این از خود یوزر )
حتی می تونی اون رو مخفی هم بکنی ...
اما فایل ها ...
از داخل یوزر قبلیت وارد دایرکتوری Documents and Settings شو و روی baradabs قفل بذار .
هم با نرم افزار میشه روش قفل گذاشت و هم به صورت دستی از طریق خود ویندوز ...
توجه داشته باشید که هنگام قفل گذاری ، یوزر baradabs فعال نباشه و الا با خطا مواجه می شی ...
و هر وقت هم خواستی وارد این یوزر بشی اول باید قفل رو از روش برداری و بعد Logon کنی ...
چند نکته ی دیگه تو ذهنم هست که اونا رو بعدا می گم ...
اول ببینم اصلا این روش به دردت می خوره یانه ؟!
موفق باشید .

Satrikon
19-07-2006, 08:40
هيستوري Internet Explorer و ... چي ميشه؟
اين روش 1 خورده سخته...
نرم افزاري نيست كه اين كارو بكنه؟
اصلآ ميخوام اول كه پسورد يوزر رو ميزنم ديگه كاري نباشه..
انگار 2 تا كامپيوتر جداست
دوستان ديگه مخصوصآ اشكان جان روشي ندارن؟
مرسي

MB_Danger
19-07-2006, 17:19
هيستوري Internet Explorer و ... چي ميشه ؟
محتویات History، Temporary Internet Files ، Cookies ، Favorites ، Desktop و My Recent Documents همه داخل پوشه ای با نام baradabs واقع در Documents and Settings است که شما روی آن قفل گذاشته اید و کسی دسترسی به محتویات آن ندارد ...

اين روش 1 خورده سخته...
خیلی هم سخت نیست ...

شاید باشه !

مرسي
خواهش می کنم ...

sorset
20-07-2006, 14:40
سلام
درایوی که ویندوز روش نصبه رو ntfs کن و حالا از Document and setting فولدر یوزرت رو از طریق properties و بعد Advance به حالت Encrypt در بیار

*NashenaS*
20-07-2006, 14:52
هيستوري Internet Explorer و ... چي ميشه؟
اين روش 1 خورده سخته...
اصلآ ميخوام اول كه پسورد يوزر رو ميزنم ديگه كاري نباشه..
انگار 2 تا كامپيوتر جداست
دوستان ديگه مخصوصآ اشكان جان روشي ندارن؟
مرسي
سلام...

شما با خود ویندوز هم می تونی این کار رو بکنی...

کافیه یه دونه یوزر با قابلیت Administrator بسازی و روی اون پسورد بزاری...

من تست کردم اصلا فایل هایی که برای هر 2 تا یوزر ساخته میشه جداست... اگه بخای یوزر رو حذف کنی هم ازت می پرسه فایل هاش رو هم می خای حذف کنی؟!

برای نصب برنامه ها روی کامپیوتر یه خورده دچار مشکل می شی و این مشکل رو می تونی با توجه به هر نرم افزار درست کنی... مثلا شما اگه بخای Opera نصب کنی... ازت می پرسه که آیا می خای این تنظیمات رو برای تمامی کسایی که از این کامپیوتر استفاده کنن بزاری؟ شما می گی نه! و اگه در یوزر بعدی بری حتی اثری از اپرا دیده نمیشه...

امیدوارم مفید بوده باشه...

موفق باشی. :)

MB_Danger
20-07-2006, 22:04
سلام...

شما با خود ویندوز هم می تونی این کار رو بکنی...

کافیه یه دونه یوزر با قابلیت Administrator بسازی و روی اون پسورد بزاری...

من تست کردم اصلا فایل هایی که برای هر 2 تا یوزر ساخته میشه جداست... اگه بخای یوزر رو حذف کنی هم ازت می پرسه فایل هاش رو هم می خای حذف کنی؟!

برای نصب برنامه ها روی کامپیوتر یه خورده دچار مشکل می شی و این مشکل رو می تونی با توجه به هر نرم افزار درست کنی... مثلا شما اگه بخای Opera نصب کنی... ازت می پرسه که آیا می خای این تنظیمات رو برای تمامی کسایی که از این کامپیوتر استفاده کنن بزاری؟ شما می گی نه! و اگه در یوزر بعدی بری حتی اثری از اپرا دیده نمیشه...

امیدوارم مفید بوده باشه...

موفق باشی. :)
اگه بری توی پوشه ی Documents and Settings واقع در درایو ویندوز می تونی تمام یوزرها و محتویاتشون رو مشاهده کنی ...
موفق باشید .

Satrikon
20-07-2006, 22:31
از پستهاي 2 4 5 6 استفاده كردم
مرسي