PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد محدودیت کاربری

mohamadrafiei
10-08-2012, 03:59
سلام من می خوام روی یه ویندوز ایکس پی محدودیت کاربری ایجاد کنم به طوری که فقط نرم افزار IE قابل باز شدن باشه
جایی دیدم که چنین چیزی اجرا شده بود به طوری که از منوی استارت فقط IE قابل مشاهده بود
چطور می تونم این کار را کنم
خیلی ضروریه
ممنون می شم اگه کمکم کنید

jafarian
10-08-2012, 08:02
اگر میخواین برای یکسری از برنامه ها محدودیت ایجاد کنید ازبرنامه Appadmin استفاده کنید که فقط مختص به اینکار:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamadrafiei
10-08-2012, 10:29
ممنون ولی نمی خوام چند تا برنامه را محدود کنم می خوام کل کارایی های ویندوز به جز IEمحدود شه
راهی هست؟

jafarian
10-08-2012, 13:32
اگر محدودیت بخواین روی قسمتهای دیگه کامپیوتر اعمال کنید از برنامه Security Administrator استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cancer140
12-08-2012, 19:52
سلام
من میخوام یه user ایجاد کنم و محدودش کنم که نتونه برنامه ای رو نصب کنه و همچنین نتونه از اینترنت استفاده کنه،چطور باید اینکا رو بکنم ؟
بدون استفاده از نرم افزار هم میشه(از طریقه امکانات گروپ پالیسی)؟؟

jafarian
13-08-2012, 07:36
ازطریق خود ویندوز اگر که بخواین برین منوی run اجرا داخلش دستور gpedit.msc تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل پایین به قسمت مورد نظر برین طبق شماره 4 روی گزینه مورد نظر دبل کلیک کنید تو کادری که باز میشه طبق شماره 5 گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شماره 6 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدش داخل کادری که باز میشه باید اسم برنامه خودتون بدین تایید اکی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cancer140
17-08-2012, 15:01
توی قسمت 6 باید اسم چه برنامه ای رو بدم؟

jafarian
18-08-2012, 07:35
توی قسمت 6 باید اسم چه برنامه ای رو بدم؟

این روشی که من گفتم همون روشی بود که شما مد نظرتون بود یعنی جلوگیری از اجرا شدن یکسری از برنامه به وسیله group policy ویندوز شما تو قسمت 6 وقتی روی گزینه مورد نظر کلیک کردین باید اسم برنامه خودتون که میخواین بلوک کنید بدین بطور مثال برای مدیا پلایر ویندوز باید وقتی رو گزینه شماره 6 کلیک کردین داخل کادری که باز میشه گزینه media player تایپ تایید کنید بیاین بیرون .

cancer140
19-08-2012, 14:10
خب من میخوام که نتونه نرم افزار یا هر چیز دیگه ای رو نصب کنه،مثلا اگه بنویسم nod ، فقط نمیتونه این برنامه رو نصب کنه.درسته؟

jafarian
19-08-2012, 14:13
برای اون مورد اول که من تست کردم برنامه رو بلوک کردن اما باز برای این یکی که میگین خودتون میتونید تست کنید درضمن ازبرنامه فریز هم میتونید استفاده کنید که اگر برنامه ای روی سیستم شما نصب بشه با ریست شدن سیستم اون برنامه اتومات ازبین میره.

cancer140
20-08-2012, 09:17
باز هم سوال !
چطور میشه یه پیغام گذاشت که وقتی ویندوز میاد بالا اونو نمایش بده؟