PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره صفحات اینترنتی

nelahe
09-08-2012, 09:45
سلام

ببخشید من یک سری صفحات اینترنتی خیلی هم بهشون نیاز دارم

ولی متأسفانه ذخیره نمی شوند و ارور می دهند چرا بعضی از صفحات این طور است باید چکار کرد

Sahba.AH
09-08-2012, 11:46
سلام
نمی دونم این راه حل کمکت می کنه یا نه!:41:
اگه موزیلا داری:

بالا دست چپ زده firefox
روش کلیک کن
(بالای صفحه ی موزیلا دارم میگم، بالای بالا دست چپ)
save page as رو بزن
مسیر بده
بعد اون 2 تا گزینه گشویی رو بزار روی
web page, complete
حالا سیو کن
:12:امیدوارم مفید باشه

jafarian
09-08-2012, 14:00
اگر که مرورگرتون فایر فاکس که برای دانلود اون صفحه اینترنتی اگر که بخواین آفلاین داشته باشین با v p n تست کنید ببینید به همین صورته یا که نه اگر بازم به همون صورت بود با یک مرورگر دیگه تست کنید فرض برمثال کروم اگر بازم نشد

برنامه Teleport Pro از لینک پایین دانلود بعدم رجیستر اجراش کنید طبق شکل اول شماره 1 گزینه مورد نظر انتخاب کنید اگر اون کادر نیومد تو همین شکل که قراردادم روی گزینه بالا که با کادرقرمز مشخص کردم کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد طبق شماره 2 ابتدا آدرس صفحه مورد نظرتون که میخواین سیو بشه رو وارد کنید تو شماره 3 عدد 1 تایپ کنید بعد روی گزینه شماره 4 کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو این مرحله بزارین حالت دیفالت باشه روی گزینه مورد نظر فقط کلیک کنید

دراین مرحله هم روی دکمه finish فقط کلیک کنید

بعد یک کادری باز میشه که طبق شماره 7 یک اسم بدین بعدم روی دکمه save کلیک کنید

تو این مرحله روی گزینه شماره 8 کلیک کنید بعدش طبق شماره 9 وقتی اون علامت + اضافه شد روی گزینه شماره 10 کلیک کنیدبعدش میتونید صفحه خودتون بصورت آفلاین مرورکنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payam178
09-08-2012, 14:48
سلام

ببخشید من یک سری صفحات اینترنتی خیلی هم بهشون نیاز دارم

ولی متأسفانه ذخیره نمی شوند و ارور می دهند چرا بعضی از صفحات این طور است باید چکار کرد

سلام
شما اگر از فایرفاکس استفاده کنی یه add-ons داره به نام screen grab
اگر شما اون اضافه کنی در پایین ترین قسمت فایرفاکس سمت راست یک دایره شکل اضافه می شود
حالا شیوه سیو کردن :
روی افزونه که کلیک کردی سیو را انتخاب میکنی
بعد کامپلت پیج را انتخاب میکنی
مرحله ی بعد راحته فقط آخر اسمی که می دی png. اضافه کن
راستی وقتی این کار را بکنی تمام صفه ات در قالب یک عکس ذخیره می شه
یادت باشه screen grab فیکس ورژن انتخاب کنی
و در آخر حتما add-ons bar باید فعال باشه
امید وارم کمکت کنه
یا حق

nelahe
09-08-2012, 16:05
اگر که مرورگرتون فایر فاکس که برای دانلود اون صفحه اینترنتی اگر که بخواین آفلاین داشته باشین با v p n تست کنید ببینید به همین صورته یا که نه اگر بازم به همون صورت بود با یک مرورگر دیگه تست کنید فرض برمثال کروم اگر بازم نشد

برنامه Teleport Pro از لینک پایین دانلود بعدم رجیستر اجراش کنید طبق شکل اول شماره 1 گزینه مورد نظر انتخاب کنید اگر اون کادر نیومد تو همین شکل که قراردادم روی گزینه بالا که با کادرقرمز مشخص کردم کلیک کنید

بعد طبق شماره 2 ابتدا آدرس صفحه مورد نظرتون که میخواین سیو بشه رو وارد کنید تو شماره 3 عدد 1 تایپ کنید بعد روی گزینه شماره 4 کلیک کنید

تو این مرحله بزارین حالت دیفالت باشه روی گزینه مورد نظر فقط کلیک کنید

دراین مرحله هم روی دکمه finish فقط کلیک کنید

بعد یک کادری باز میشه که طبق شماره 7 یک اسم بدین بعدم روی دکمه save کلیک کنید

تو این مرحله روی گزینه شماره 8 کلیک کنید بعدش طبق شماره 9 وقتی اون علامت + اضافه شد روی گزینه شماره 10 کلیک کنیدبعدش میتونید صفحه خودتون بصورت آفلاین مرورکنید.

سلام

بله مرورگرم فایرفوکس هستش

در این روش می تونیم از یک سایت فقط یک صفحه را ذخیره کنیم و مجبور نباشیم کل سایت را ذخیره کنیم

مثلاً یک سایتی مثل همین پی سی ورلد چقدر حجم داره حدودا

من قبلاً خیلی سعی کردم سایت ها را کلا ذخیره کنم اما خیلی طول می کشید و موفق نشدم

nelahe
09-08-2012, 16:05
سلام
نمی دونم این راه حل کمکت می کنه یا نه!:41:
اگه موزیلا داری:

بالا دست چپ زده firefox
روش کلیک کن
(بالای صفحه ی موزیلا دارم میگم، بالای بالا دست چپ)
save page as رو بزن
مسیر بده
بعد اون 2 تا گزینه گشویی رو بزار روی
web page, complete
حالا سیو کن
:12:امیدوارم مفید باشه

سلام

مرسی

بله مرورگرم فایرفوکس است و من همیشه از این روش استفاده می کنم تا بتونم کامل صفحه را ذخیره کنم اما خوب بعضی اوقات ارور می دهد و ذخیره نمی کند نمی دونم چرا

jafarian
09-08-2012, 23:02
سلام

مرسی

بله مرورگرم فایرفوکس است و من همیشه از این روش استفاده می کنم تا بتونم کامل صفحه را ذخیره کنم اما خوب بعضی اوقات ارور می دهد و ذخیره نمی کند نمی دونم چرا

اون برنامه رو که توضیح دادم شما طبق شکل آخر وقتی علامت + که مشخص کردم ظاهر شد باید سریع روی دکمه stop کلیک کنید تا صفحه اول مورد نظر شما سیو بشه از من برای p30world که سیو کردم 20 ثاینه طول کشید صفحه اول کامل سیو کنه درضمن حالا که مرورگر شما فایرفاکس این روش برین ابتدا افزونه UnMHT از لینک پایین دانلود نصبش کنید بعدش وقتی سایت شما کامل لود شده طبق شکل اول روی آیکون افزونه که قسمت پایین سمت راست قرارداره طبق شماره 1 راست کلیک کنید طبق شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب کنید

بعد طبق شماره 3 یک کادر باز میشه که شما باید طبق شماره 3 گزینه مورد نظر انتخاب کنید بعدشم طبق شماره 4 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

بعد یک آیکون روی صفحه طبق شکل اضافه میشه که میتونید بصورت آفلاین ازش استفاده کنید