PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در WIN7

hamed_dij
08-08-2012, 17:21
سلام دوستان
نمیدونم باید اینجا مشکلم رو اعلام میکردم یا جای دیگه؟؟؟به هر حال پیشاپیش ببخشید
من یه اینترنت پرسرعت ADSL گرفتم تو ویندوز 7 بیشتر موقع ها به مشکل برمیخورم و نمیتونم کانکت بشم و با ارورهای مختلفی روبرو میشم البته بعضی موقع ها هم کانکت میشم و مشکلی ندارم اولش فکر میکردم مشکل از شرکتی هست که سرویس میگیرم ولی بعد ویندوزم رو XP کردم اصلا این مشکل رو نداشتم و همیشه به راحتی کانکت میشم
و وقتی باز ویندوز 7 نصب میکنم باز دچار همین مشل میشم و الان شدیدا به اینترنت نیاز دارم به همراه ویندوز 7 کسی هست بدونه مشکل از کجاست؟
دیگه اعصابم خورد شده چون ویندوزم الان 7 هست و بیشتر موقع ها کانکت نمیشم
البته به غیر از من خیلی از دوستهام هم هستم که همین مشکل رو با 7 دارن ،ناگفته نماند که انواع ارورها هم تو 7 باهاشون مواجه میشم یه ارور نیست که الان بگم کدوم اروره
خواهشا زودتر کمکم کنید
با تشکر

alikhafan123
08-08-2012, 18:46
شما با کابل LAN مودما به سیستم وصل کردید؟
اگه با کابل LAN وصل کردید حتما چک کنید درایور کارت شبکتون درست نصب شده باشه.و برید ببینید که وقتی مودم وصله کارت شبکه IP میگیره یا خیر.
اگه دیدید که کارت شبکه مشکلی نداره و درست کار میکنه برید تو تنظیمات مودم و یوزر و پسووردا روی خود مودم ست کنید(حالت PPPOE) و ببینید که درست میشه(در این حالت دیگه نیاز به وصل شدن با کانکشن نیست و خود مودم به صورت اتوماتیک وصل میشه)
اگه با تنظیمات مودم مشکل دارید مدل مودمتونا بگید تا راهنمایی کنم.
اگه ممکنه شماره error های که وقت وصل شدن میده را بگید مثلا 691 یا 651 و ..........

MicrosoftH
09-08-2012, 20:20
بنظرم برای راهنمایی بهتر بگید دقیقا با چه ارروری میده من خودم 7 دارم و گنولینوکس اصلاهم مشکلی نداره

hamed_dij
12-08-2012, 09:07
انواع ارورها رو میده
یه ارور نیست که شمارشو بگم؟
d-link dsl2520 u مدل مودمم هست

alikhafan123
12-08-2012, 10:59
انواع ارورها رو میده
یه ارور نیست که شمارشو بگم؟
d-link dsl2520 u مدل مودمم هست
کارایی که گفتم انجام دادی؟
تنظیمات مودما اتوماتیک کردی ؟
فکر نکنم مشکل از مودم باشه چون میگی که تو XP هیچ مشکلی نداره

hamed_dij
13-08-2012, 20:34
به صورت PPOE هم که وصل میشم مودم رو که خاموش میکنم و روشن میکنم دیگه چراغ اینترنت روشن نمیشه فقط واسه چند ساعت خوبه PPPOE

alikhafan123
13-08-2012, 21:24
به صورت PPOE هم که وصل میشم مودم رو که خاموش میکنم و روشن میکنم دیگه چراغ اینترنت روشن نمیشه فقط واسه چند ساعت خوبه PPPOE

پس ربطی به ویندوز نداره چون در حالت PPPOE خود مودم آنلاین میشه و ربطی نداره که ویندوز چی باشه.
مشکل نمیتونه از ویندوز باشه.شما یه زنگ بزن به ISP بگو ببین میتونن راهماییت کنن.
چراغ ADSL یا همونLink ثابته؟؟

Amir Varasteh
14-08-2012, 03:07
من حدس میزنم مشکل از ISP باشه...

MicrosoftH
14-08-2012, 20:02
امکانش هست حالا شما یه تماس بگیرید شاید اصلا مشکل از سیستم شما نباشه