PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمییر ویندوز ....

mahpesar
08-08-2012, 13:09
من ویندوزم خراب شده آیکنام رفته ...ویروس یایبی هم کردم....

چند تا برنامه بهینه ساز هم نصب کردم مشکل حل نشد....

فعلا نمیتونم ویندوز عوض کنم ..برنامه های مهمی دارم وقتم ندارم.....

میشه یکجوری راهنمایی کنید ویندوز رو تعمیر کنم یا برنامه ای برای این کار معرفی کنید....

مرسی منتظرم....

A M ! N
08-08-2012, 13:24
سلام.

ماهــــــپسر جان با چی ویروس یابی کردی ؟

در این مواقع بهترین کار Repair ویندوز هستش،

کافیه سی دی ویندوز رو بزاری و بوت کنی و در قسمتی که میخوای درایو نصب رو انتخاب کنی گزینه ی repair رو بزنی

اما ممکنه هنوز سیستمت آلوده باشه.

jafarian
08-08-2012, 23:05
اگر منظورتون اینه که آیکونهای دسکتاپ رفته از روشهای پایین استفاده کنید:20:

روش اول

طبق سایت اول طبق شکل اولش تیک اولش روی دسکتاپ کلیک راست گزینه Show Desktop Icons اگر که تیک نداره تیکش بزنید

روش دوم

طبق شمل دوم همون سایت کلیدهای CTRL + ALT + DEL همزمان فشار بدین بعدشم طبق شکل روی گزینه Task Manager کلیک کنیدبعدش طبق شکل سومش روی منوی File کلیک کنید اززیر منوش گزینه New Task Run انتخاب کنید البته قبلش به سربرگ Processes برین بعدش داخل کادری که باز میشه این دستور explorer.exe طبق شکل چهارم وارد اینتر کنید

روش سوم

باز از همین طبق منوی New Task Run اجرا کنید اینسری داخلش دستور cmd رو وارد کنید تو پنجره ای که بازمیشه این دستور sfc /SCANNOW وارد اینتر کنید البته قبلش سیدی ویندوز داخل دستگاه باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش چهارم

باز داخل همین گزینه New Task Run دستور regedit وارد کنید تو پنجره ای که باز میشه به این مسیر پایین برین

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer

بعدش داخل پنجره سمت راست روی گزینه NoActiveDesktopChanges دبل کلیک کنید داخل قسمت vaule عدد 0 وارد اینتر کنید باز از همین پنجره سمت راست روی گزینه NoActiveDesktop دبل کلیک کنید تو کادر vaule باز عدد 0 وارد اینتر کنید رجیستری رو ببنیدین سیستم ریستارت کنید

روش پنجم

منوی run ویندوز اجرا کنید بعد داخلش دستور GPEDIT.MSC رو وارد اینتر کنیدتو صفحه ای که باز میشه به مسیر پایین برین بترتیب

User Configuration
=> Administrative Templates
==> Desktop
===> Active Desktop

بعدش داخل پنجره سمت راست روی این گزینه Prohibit Changes دبل کلیک کنید گزینه Not Configured انتخاب کنید اکی کنید بعدش باز روی این گزینه Disable Active Desktop دبل کلیک کنید اینجا هم گزینه Not Configured رو انتخاب کنید اکی کنید تست کنید.

Sahba.AH
09-08-2012, 10:38
سلام
من تو ویندوزم آنتی ویروس شید نصب کردم.بعدش Unhack meکه البته سرعت بالا اومدن ویندوزو خیلی اورده بود پایین ناچار شدم حذفش کنم که بعد از اون با هر بار وارد شدن به ویندوز تسک بارواستارت با اولین کلیک روشون قفل میشدن و تا 1 دقیقه همینطور میموندند.
که باهاش کنار اومدم چند روز پیش فایروال کومودو(آخرین ورژن)رو نصب کردم که چون با آنتی ویروس سازگار نبود حذفش کردم این همان وبار تخربی نصب و حذفش همان.الان ایکس پی سر عتش اومده پایین و تو باز وبسته کردن پنجره ها گاهی جاشون می مونه تا بعد خودش بر طرف بشه(فکر کنم گرافیکش مشکل پیدا کرده)
الان می خواستم بدونم راهی واسه تعمییرش هست یا باید عوضش کنم با توجه به اینکه به برنامه های روش احتیاج دارم واگه 2باره بخوام نصبشون کنم اطلاعات قبیلی توشونو از دست میدم
ممنون میشم کمکم کنید:41: