PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن همزمان چندین فولدر و فایل

Jeff hardy M
08-08-2012, 10:20
سلام
من به خاطر کاری که دارم مجبورم هر بار چندین فولدر و فایل رو باز کنم، این فولدرها و فایل ها همیشه ثابت هستن یعنی فولدر یا فایل جدیدی موقع کار باز نمی کنم
باز کردنن این همه فولدر و فایل در هر بار خیلی آزار دهنده س واقعا! می خواستم ببینم نرم افزاری راهی چیزی نیست که بشه یه طوری همه این ها رو به صورت همزمان با هم باز کرد؟
ممنون:11:

jafarian
08-08-2012, 12:59
بصورت نرم افزاری از داخل خود ویندوز اینکار میتونید انجام بدین اگر که اون فلدرها داخل یک درایو قرارداره کل فلدرها رو انتخاب کنید بعدشم یک اینتر بزنید تا کل فلدرهای مورد نظر شما باز بشن همزمان:20:

CafeNet999
08-08-2012, 13:42
از برنامه های جایگزین Explorer ویندوز استفاده کنید مثل Q-Dir
این برنامه تا 4تا پنجره نشون میده بعد هم میتونید با ایجاد Tabهای مختلف هرچندتا پنچره که خواستید باز کنید.وبسایت برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jeff hardy M
08-08-2012, 19:22
بصورت نرم افزاری از داخل خود ویندوز اینکار میتونید انجام بدین اگر که اون فلدرها داخل یک درایو قرارداره کل فلدرها رو انتخاب کنید بعدشم یک اینتر بزنید تا کل فلدرهای مورد نظر شما باز بشن همزمان:20:

من انقدرها ناشی نیستم که اینو ندونم!
تو به درایو یا تو یه فولدر نیستن

Shadow-Man
08-08-2012, 21:13
notepad رو باز کنید و متن زیر رو توش بنویسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جای file or folder directory ادرسی فایل یا فولدری که میخواید باز کنید رو وارد میکنید.
تو خط بعدی هم دوباره همین رو بنویسید ادرس یه فایل و فولدر دیگه رو بنویسید
هر چند تا فایل و فولدر که میخواید باز کنید رو به همین ترتیب وارد کند.
در نهایت فایل رو با پسوند .bat سیو کنید.
حالا هر موقع این فایل با پسوند bat رو باز کنید تمام فایل هایی که بهش آدرس دادید رو همزمان باز میکنه
نمونه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید