PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغـام Has Stopped Working با فتوشاپ

Dark Shine
07-08-2012, 19:22
جدیداً وقتی فتوشاپ رو باز میکنـم پس از حدودِ 3 دقیقه پیغـامِ Has Stopped Working میده .
Chkdsdk هـم کردم رفع نشـد .

Mohammad Yek110
07-08-2012, 20:50
سلام
یه بار برای من همیچن مشکلی پیش اومد با ریست کردن فتوشاپ حل شد
Alt+Ctrl+Shift رو بگیرین و فتوشاپ رو باز کنید
Yes رو بزنید حله
موفق باشید:46:

jafarian
07-08-2012, 22:50
داخل سایت ادوبی هم این مورد مطرح شده که اگر گرافیک شما سری ati هست درایور 12.2 این گرافیک دانلود نصب کنید یا اگر nvidia هست به همین صورت با یک درایور دیگه سیستم چنج کنید سایت مایکروسافتم به این مورد اشاره کرده برای این مورد سیستم clean boot کنید که داخل لینک اول داخل پست 6 بصورت شکل توضیح داده شده بعدش برنامه ادوبی رو از نوع تست کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark Shine
07-08-2012, 23:37
سلام
یه بار برای من همیچن مشکلی پیش اومد با ریست کردن فتوشاپ حل شد
Alt+Ctrl+Shift رو بگیرین و فتوشاپ رو باز کنید
Yes رو بزنید حله
موفق باشید:46:
هردوی کـارهای رو انجام دادم ، تاثیری نداشت .
درایور هـا رو هـم درست کـردم ، اونم تاثیری نداشت .

jafarian
07-08-2012, 23:51
هردوی کـارهای رو انجام دادم ، تاثیری نداشت .
درایور هـا رو هـم درست کـردم ، اونم تاثیری نداشت .

روش clean boot ویندوز که توضیح دادم تو اون لینکی که گذاشتم تو پست آخرش بصورت شکل انجام دادین اونم که بعد ازنوع برنامه فتوشاپ اجرا کنید تست کنید؟

honesman
09-08-2012, 17:34
با سلام خدمت شما عزیزان دوست عزیز در مورد این مشکل شما .خودم نیز چندی پیش چنین مشکلی داشتم ولی من وقتی prog --- باز میکردم بعداز 20 دقیقه برام پیغام .... the program has stopped working روبرو میشدم وبرنامه هنگ میکرد خیلی جاهارو گشتم ولی مشکلم حل نشد تا اینه رفتم سراغ IE وتمام کوکی ها رو حذف کردم مشکلم کاملا رفع شد شما میتوانید هر چند وقت یک بار اینکارو انجام دهید موفق باشید

Dark Shine
09-08-2012, 21:49
خا مشکل که از OpenGL بود حل شد .
مشکلِ جدید اینه که الان موقعِ اجرا تِمِ ویندوز به حالت اولیه برمیگرده و وقتی که میبندمش به حالتِ عادی برمگیرده !