PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل com surrogate has stopped working

shourgashti
07-08-2012, 14:22
سلام این ایرور در سیستم من هست چطوری میتونم رفعش کنم
com surrogate has stopped working windows 7 64 bit

jafarian
07-08-2012, 23:11
روشهای پایین بترتیب برین

روش اول

سرچ استارت منو رو باز کنید داخلش دستور CMD رو بزنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه این دستور پایین وارد کنید اینتربزنید

regsvr32 %windir%/System32/vbscript.dll

این دستور از همینجا باموس میتونید کپی بگیرین با موس داخل پنجره مورد نظر paste کنید ازطریق موس درمرحله بعد این پیغام دریافت میکنید DLL Register Server in C:\Windows\System32/vbscript.dll has been successful بعدش به folder options برین سربرگ View اون قسمت تیک گزینه Always show icons never thumbnails بزنید بیاین بیرون

روش دوم

اگر که برنامه nero روروی سیستم دارین به این مسیر برین C:\Program Files\Common Files\Ahead\DSFilter\NeVideo.ax to NeVideo.ax.bakup فایلی که با رنگ سبز مشخص کردم اسمش به فایلی که با رنگ قرمزمشخص کردم تغییر بدین بعد NeVideoHD.ax to NeVideoHD.bakup این یکی فایل رو هم طبق روش بالا عمل کنید

روش سوم

کدک ffdshow codec pack رو ازلینک پایین دانلود نصب کنید اگر که این کدک روی سیستم دارین اگر که این کدک ندارین کدکی که روی سیستم دارین حتما بروز کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش چهارم

هر پلایری که روی سیستم دارین حتما بروزش کنید بطور مثال divx یا برنامه دیگه

روش پنجم

روی my computer کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدش از ستون سمت چپ گزینه Advanced system settings رو انتخاب کنید بعد ازسربرگ advanved رو گزینه settings از قسمت Performance کلیک کنید تو کادری که باز میشه به سربرگ Data Execution Prevention برین اونجا گزینه Turn on DEP for all programs and services رو فعال کنید بعدش گزینه add انتخاب کنید به این مسیر برین C:\Windows\System32\dllhost.exe فایلی که بارنگ سبز مشخص کردم انتخاب واکی کنید این روش تو سایت مایکروسافت اشاره شده که داخل لینک اول تو لینک دوم هم همین روش بصورت شکل توضیح داده

rezaez
04-02-2013, 21:55
آقا دمت گرم مشکل ما که حل شد
با روش اخر

HusseinR
13-02-2013, 12:17
سلام
بنده هم دچار این مشکل شدم و متاسفانه پست 2 نتونست کمکی کنه!!
از reliability monitor ویندوز اینطور معلوم میشه که بعد از نصب Classic Shell این مشکل بوجود اومده. پاکش کردم و تاثیری نداشت.
لطفا راهنمایی کنید.
ویندوز 7 64 بیت
متن خطا:

Description
Faulting Application Path: D:\Windows\SysWOW64\dllhost.exe

Problem signature
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: DllHost.exe
Application Version: 6.1.7600.16385
Application Timestamp: 4a5bc6b7
Fault Module Name: RPCRT4.dll
Fault Module Version: 6.1.7601.17514
Fault Module Timestamp: 4ce7ba59
Exception Code: c0020043
Exception Offset: 0005cd99
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: fc2f
Additional Information 2: fc2f9cdd5d50de0305d154c272092cf2
Additional Information 3: df63
Additional Information 4: df63437e241613f141e08ab0b791f7a1

Extra information about the problem
Bucket ID: 2338415794

حسین نریمانی
23-03-2013, 10:43
آقای جعفریان سیستم من 7 64بیتیه وقتی عکسی رو تندتند سریع میزنم جلو این خطارو میده از روشهای بالا هیچ کدوم جواب نداد خواهشا دقیقت راهنمایی کنید

jafarian
26-03-2013, 15:05
آقای جعفریان سیستم من 7 64بیتیه وقتی عکسی رو تندتند سریع میزنم جلو این خطارو میده از روشهای بالا هیچ کدوم جواب نداد خواهشا دقیقت راهنمایی کنید

شمابرای رفع مشکل خودتون روش پایین برین به اینصورت که

مرحله اول

فایل پایین فقط دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله دوم

به این مسیر برین C:\Program Files بعدشم این پوشه رو Windows Photo Viewer پیدا کنید اسمش به delete me later تغییر بدین

مرحله سوم

بعدش اون فایل مرحله اول که به اسم Windows Photo Viewer ایجاد میشه وقتی از حالت فشرده خارجش کنید بعد کپی کنید داخل این مسیر C:\Program Files بعدش عکس خودتون باز کنید از نوع چک کنید بعد سیستم ریستارت کنید

مرحله چهارم

بعدش اون پوشه ای که به این اسم C:\Program Files\ delete me later تغییرنام داده بودین بعد از بالا اومدن ویندوز پاک کنید .

ho3ein0021
20-05-2013, 23:09
ممنون از راهنماییتون

ho3ein0021
21-05-2013, 00:18
اقا ما اینو دانلود کردیم و بعد همه کارهایی رو که گفتین انجام دادین
اون پوشه ی delete me later هم اصلا حذف نمیشه
بعد عکسا هم دیگه باز نمیشه
خواهشا راهنمایی کنید خیلی لازم دارم

korosh4
24-08-2013, 15:45
سلام
بنده هم دچار این مشکل شدم و متاسفانه پست 2 نتونست کمکی کنه!!
از reliability monitor ویندوز اینطور معلوم میشه که بعد از نصب Classic Shell این مشکل بوجود اومده. پاکش کردم و تاثیری نداشت.
لطفا راهنمایی کنید.
ویندوز 7 64 بیت
متن خطا:

Description
Faulting Application Path: D:\Windows\SysWOW64\dllhost.exe

Problem signature
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: DllHost.exe
Application Version: 6.1.7600.16385
Application Timestamp: 4a5bc6b7
Fault Module Name: RPCRT4.dll
Fault Module Version: 6.1.7601.17514
Fault Module Timestamp: 4ce7ba59
Exception Code: c0020043
Exception Offset: 0005cd99
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: fc2f
Additional Information 2: fc2f9cdd5d50de0305d154c272092cf2
Additional Information 3: df63
Additional Information 4: df63437e241613f141e08ab0b791f7a1

Extra information about the problem
Bucket ID: 2338415794
آقا منم همین مشکلو دارم اما شدیدترش میگن که این ارور مال عکسا و فیلماس اما من خیلی کارا نمیتونم بکنم مثلا نمیتونم به power option ویندوزم برم نمیتونم به بخش propertis مای کامپیوترم برم و خیلی موارد دیگه خواهشا کمک کنید :n28::n28::n28::n28::n28::n28:

x302
16-10-2013, 17:42
خیلی ممنون با روش اخر مشکل حل شد

Mahsa 436
21-11-2013, 12:25
سلام دوستان
من همین خطای com surrogate has stopped working windows رو زمانی که عکس دارم رد می‌کنم بهش بر می‌خورم. علتش چیه؟؟؟؟

خواهشاً کمکم کنید.:n13:

mojtaba2004
09-05-2014, 16:10
با سلام
دوست عزیز، برای رفع پیغام خطای COM Surrogate has stopped working. Problem signature: Problem Event Name: APPCRASH Application Name: DllHost.exe می بایست کارهای زیر را در ویندوز 7 انجام دهید:

- در صورتی که از آنتی ویروس KIS (کسپرسکی اینترنت سکیوریتی) استفاده میکنید، آنرا غیرفعال و یا Uninstall نمایید.

- از منوی استارت، روی Computer راست کلیک کرده و Properties را بزنید.

- روی Advanced System Setting در سمت چپ کلیک نمایید.

- روی تب Advanced و سپس روی Settings در قسمت Performance کلیک کنید.

- روی تب Data Exclusion Prevention کلیک کنید.

- گزینه ی DEP for all programs and services except those i select را انتخاب نمایید.

- روی ADD بزنید و به مسیر C:/Windows/System32/dllhost.exe بروید و این فایل را اضافه کنید.

- OK کرده و سیستم را ریست نمایی

Mahsa 436
13-05-2014, 16:50
سلام
خیلی ممنونم بابت راهنماییتون...

من این مراحلی که فرمودید رو اجرا کردم، ولی در آخر با این خطا مواجه شدم:

You can not set DEP attributes on 64-bit executables

:n03::question:

alikalantar
14-05-2014, 21:25
سلام. توی ویندوز من گزینه های برگه Data Execution Prevention فعال نیست. علتش چیه؟ چطوری فعالشوم کنم؟

habib526
18-10-2014, 23:52
روشهای پایین بترتیب برین

روش اول

سرچ استارت منو رو باز کنید داخلش دستور CMD رو بزنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه این دستور پایین وارد کنید اینتربزنید

regsvr32 %windir%/System32/vbscript.dll

این دستور از همینجا باموس میتونید کپی بگیرین با موس داخل پنجره مورد نظر paste کنید ازطریق موس درمرحله بعد این پیغام دریافت میکنید DLL Register Server in C:\Windows\System32/vbscript.dll has been successful بعدش به folder options برین سربرگ View اون قسمت تیک گزینه Always show icons never thumbnails بزنید بیاین بیرون

روش دوم

اگر که برنامه nero روروی سیستم دارین به این مسیر برین C:\Program Files\Common Files\Ahead\DSFilter\NeVideo.ax to NeVideo.ax.bakup فایلی که با رنگ سبز مشخص کردم اسمش به فایلی که با رنگ قرمزمشخص کردم تغییر بدین بعد NeVideoHD.ax to NeVideoHD.bakup این یکی فایل رو هم طبق روش بالا عمل کنید

روش سوم

کدک ffdshow codec pack رو ازلینک پایین دانلود نصب کنید اگر که این کدک روی سیستم دارین اگر که این کدک ندارین کدکی که روی سیستم دارین حتما بروز کنید

روش چهارم

هر پلایری که روی سیستم دارین حتما بروزش کنید بطور مثال divx یا برنامه دیگه

روش پنجم

روی my computer کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدش از ستون سمت چپ گزینه Advanced system settings رو انتخاب کنید بعد ازسربرگ advanved رو گزینه settings از قسمت Performance کلیک کنید تو کادری که باز میشه به سربرگ Data Execution Prevention برین اونجا گزینه Turn on DEP for all programs and services رو فعال کنید بعدش گزینه add انتخاب کنید به این مسیر برین C:\Windows\System32\dllhost.exe فایلی که بارنگ سبز مشخص کردم انتخاب واکی کنید این روش تو سایت مایکروسافت اشاره شده که داخل لینک اول تو لینک دوم هم همین روش بصورت شکل توضیح داده

جواب ترجمه این مراحل هست
Hi Mayur shah Nashik,

Thank you for taking the time to post.

· Has this ever worked for you while showing the thumbnails?
· Do you have any programs installed for video editing or DVD authoring like Nero?

Have you tried to update the codec’s you might have installed? You can search the internet for Vista codec’s package and update them.

Using Third Party Software, including hardware drivers can cause serious problems that may prevent your computer from booting properly. Microsoft cannot guarantee that any problems resulting from the use of Third Party Software can be solved. Using Third Party Software is at your own risk.

The first thing we should do is determine if a program and or service is causing the message. We can place Windows in a clean boot which Windows will only load what is required at boot.

1. Click the Start button on your Desktop
2. Type msconfig in the Start Search box, and then press ENTER.
If you are prompted for an administrator password or for a confirmation, type the password, or click Continue.
3. On the General tab, click Selective Startup.
4. Under Selective Startup, click to clear the Load Startup Items check box.
5. Click the Services tab, click to select the Hide All Microsoft Services check box, and then click Disable All.
6. Click OK.
7. When you are prompted, click Restart.
How to set your computer to boot normal:
1. Click the Start button on your Desktop
2. In the Start Search box, type msconfig, and then press ENTER.
If you are prompted for an administrator password or for a confirmation, type the password, or click Continue.
3. Click the General tab.
4. Click Normal Startup - load all device drivers and services, and then click OK.
5. When you are prompted, click Restart to restart the computer.
Once you are in a clean boot see if you can browse with Thumbnails on without the error. If we can then we might have a program or service on startup that is causing this. So how to determine which is causing, we would need to use the same steps above but enable half the items back and test until we can reproduce the error. Basically we would be doing process of elimination.

If you still have the message you can try the following.

Click the Start Orb on the Desktop

Right-click Computer and select Properties

Select Advanced system settings (Left side)

Under Performance category select settings

Select the Data Execution Prevention Tab

Select Turn on DEP for all programs and services

Select add

Browse to C:\Windows\System32\dllhost.exe

Select Open and then Ok

AqAqzZA
28-04-2015, 17:45
من همه مراحل رو انجام دادم ولی همچنان مشکل دارم.
وقتی میخوام فایل PDF یا WORD یا MP4 آپلود یا اتچ کنم این ارور ظاهر میشه.

raziehmm
21-07-2017, 13:03
سلام من windows photo viewer healthy برا ویندوز 7 32 بیت رو میخوام لطفا

yaser99
30-04-2020, 13:25
سلام
مشکل منم با روش اول حل شد چند ماه این خطا رو داشتم.راحت شدم:thumbsup:
تشکر فراوووووون

لطفعلی خان قاجار
03-11-2020, 11:14
سلام مشکل سیستم من فایل های پی دی اف هست که د هر فولدری که وارد میشم اگر فایل پی دی اف داشته باشه این پیام ظاهر میشه . لطفا راهنمایی بفرمایید.