PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید پلیر خانگی ( کمی سردرگم شدم )

peyman_nn
07-08-2012, 12:00
سلام
من قصد خرید سریالی از سایتی رو داشتم
نوشته بود که با فرمت معمول دایویکس داریم که پلیر خانگی پخش میکنه مثل dvd player ها
و با کیفیت 720p دارند که مثلا اگر فصل اول سریال با فرمت قبلی تو 2 دی وی دی بود ، الان تو 4 یا 6 دی وی دیه
ولی نوشته بود باید hd player داشته باشید وگرنه دستگاه خانگی نمیخونه ؟
ایا این درسته ؟
خب اگر این طوره که من باید یک دستگاه جدید بخرم
یک سری دستگاه hd از این کوچیک ها دیدم که جالب نبود
ولی ظاهرا تو بازار بلوری پلیر هست
به نظر شما من باید بلوری پلیر بخرم ؟ یا همون دی وی دی پلیر خانگی کافیه و اشتباه متوجه شدم
در ضمن فیلمی با کیفیت بلوری ( البته فکر کنم بلوری کیفیت نیست بلکه فرمته ) روی ال سی دی سامسونگ سری 5 نشون داده میشه ؟
کمی سردرگم شدم ، ممنون یشم راهنماییم کنید
اگر جوابتان مثبت بود بحث رو برای خرید بلوری پلیر ادامه میدم
با تشکر:11:

shamika
07-08-2012, 17:27
من هم دقیقاً همین مشکل رو دارم ولی بچه های این فروم اصلاً راهنمایی نمی کنند .
از نظر من آقا پیمان یدونه Egreat R26S بگیر خیال خودت رو هم راحت کن .
من هرچی بیشتر تحقیق میکنم بیشتر نظرم رو خرید Media Player تثبیت میشه .

amir_t6262
07-08-2012, 20:41
به احتمال زیاد فرمت HD که مد نظر ایشان بوده، MKV است. الان فایلهای MKV 720p خیلی معمول شده است.شما با تلویزیون سامسونگ باید به راحتی بتوانی این فایلها را اجرا کنی و مشکلی هم بابت زیرنویس نخواهی داشت.اما ابتدا باید فیلم را از روی DVD به روی حافظه فلش USB منتقل کنی و بعد فلش را به تلویزیون متصل کنی.اکثر دستگاه های پخش DVD هم که ورودی USB دارند، میتوانند این فایلها را نمایش دهند.اما باز هم باید فیلم را به روی فلش بریزی.باز شما از آن فروشنده بپرس و مطمئن شو که فیلمشان به صورت MKV است یا نه و آیا میتوان فیلمها را از روی DVD روی فلش کپی کرد یا نه؟