PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کریستال ریپورت در VS 2010

shadmehrshadow1
07-08-2012, 00:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
من وقتی توی ویژوال استودیو 2010 وقتی دستوری رو اجرا می کنم تا بره توی کریستال ریپورت پیغام خطای بالا رو میده.
من به اون آدرس رفتم وچک کردم فایل crdb_adoplus.dll وجود داشت ولی اسم فولدر به جای dotnet1 اسمش dotnet بود.
حتی اسم فولدر رو تغییر که دادم پیغام خطا اومد . اینم توضیح کامل خطا.

shadmehrshadow1
07-08-2012, 12:37
با تغییر دادن قسمتی از فایل app.config به شکل زیر مشکل حل شد.

برای فرستادن اطلاعات به کریستال ریپورت از یه همچین کدی استفاده کردم.

جواب میده ولی اگه بخواهیم از دو جدول اطلاعات بفرستیم برای کریستال ریپورت باید چکونه عمل کنیم ؟ یعنی یک سری اطلاعات از یه
جدول و یک سری از جدول دیگه .
مثلا ما کدحضور رو توی تکست باکس وارد می کنیم که توی جدول حضور مثلا کدحضور و تاریخ و کدکارمند هست.
میخوام وقتی روی دکمه ای کلیک می کنم توی کریستال کد حضور و تاریخ رو از جدول حضور برداره و همین طور با توجه به مقدار کدکارمند اطلاعاتی مثلا نام و فامیل کارمند رو از جدول کارمند برداره و توی همون کریستال نشون بده.
مشکل اصلیم روی جست و جو نیست روی نحوه نمایش توی کریستال هست . ویا اینکه مثلا یه مقداری رو به صورت دستی وارد کریستال کنیم.

senaps
07-08-2012, 19:33
چقد کد!!!! این همه کد برای دیتابیسه؟!!!! وای‌وای وای...... خوش به حال خودم که از لینک استفاده میکنم تو یه خط همه‌ی کارها صورت میگیره!!
خدایی بیخیال این ADO.net بشین و بیاین سر این لینک!! سریع تر به نتیجه میرسید...

shadmehrshadow1
07-08-2012, 23:58
چقد کد!!!! این همه کد برای دیتابیسه؟!!!! وای‌وای وای...... خوش به حال خودم که از لینک استفاده میکنم تو یه خط همه‌ی کارها صورت میگیره!!
خدایی بیخیال این ADO.net بشین و بیاین سر این لینک!! سریع تر به نتیجه میرسید...
میشه بگی کدوم لینک

senaps
08-08-2012, 11:47
میشه بگی کدوم لینک

نه!! تکنولوژی لینک.... linq
یه خورده سریع تر به نتیجه میرسونه موقع کار با دیتابیس و اینا.... لابته میشه استفاده‌های دیگه‌ای هم ازش برد.... ولی خوب، شخصا تو کار با دیتابیس ازش استفاده میکنم و حقیقتش من هیچوقت یاد نگرفتم که خودم کدهای Ado.net بزنم!!! واقعا سخت و طاقت فرستاست و اعصاب ادم رو خرد میکنه!!

shadmehrshadow1
08-08-2012, 12:56
من از این کد استفاده کردم و به نتیجه رسیدم. امیدوارم به درد بقیه هم بخوره.
فقط نمیدونم چه جوری به صورت دستی یه مقدار رو بفرستم به کریستال ریپورت . مثلا مقدار یه متغیر یه یک لیبل

یه لینک راجع به linq میزاری ؟

shadmehrshadow1
28-08-2012, 10:34
سلام
وقتي يه داده ي عددي از بانك اطلاعات رو ميخواهيم وارد كريستال ريپورت كنيم ميخوام دقيقا مثل همون حالتي كه ذخيره شده نشون داده بشه. مثلا اگه 021855 بوده به شكل 21855.00 نشه .

shadmehrshadow1
01-09-2012, 16:07
كسي نيست از دوستان؟

shadmehrshadow1
04-09-2012, 16:20
سلام
وقتي يه داده ي عددي از بانك اطلاعات رو ميخواهيم وارد كريستال ريپورت كنيم ميخوام دقيقا مثل همون حالتي كه ذخيره شده نشون داده بشه. مثلا اگه 021855 بوده به شكل 21855.00 نشه .

یعنی راهی نیست؟:41:

shotok
05-09-2012, 11:50
بسم الله الرحمن الرحیم

یعنی راهی نیست؟:41:
با سلام
خاصیت DecimalPlaces رو 0 بگذارید
موفق باشید

زینت_91
01-12-2012, 01:47
به منم همین خطارو میداد خدا خیرت بده مشکلم حل شد