PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراقب خبرگزاری اوج نیوز باشید و وارد آن نشوید

robert24
06-08-2012, 10:06
سلام . سایت بیشرفی به نام خبرگزاری اوج نیوز آلوده به بدافزار است که چنانچه وارد آن شوید تمام اطلاعات اکانت های شما را بدست می آورد.متاسفانه جند روز قبل وارد ان شدم و به فاصله چند دقیقه ایمیل من و همینطور یوزر من درچند سایت از جمله سایت بالاترین -- شد.امروز هم در پرینتی کهاز حساب بانکیم گرفتم متوجه شدم موجودی بانکیم صفر شده و و کل موجودیم 55000 تومان برداشت کرده اند.فعلا تنها کاری کردم عوض کردن ویندوز و پسورد اینترنتیم بود.مراقب این خبرگزاری بیشرف باشید و هرگز وارد ان نشوید که به مشکل من دچار می شوید

manuch
22-08-2012, 09:41
کاش بیشتر اطلاعات می دادید. همچنین می گفتید این سازمان فیلترینگ که به همه چی الکی گیر میده، خوب این سایت رو هم فیلتر می کرد!

LightningII
22-08-2012, 10:14
سلام . سایت بیشرفی به نام خبرگزاری اوج نیوز آلوده به بدافزار است که چنانچه وارد آن شوید تمام اطلاعات اکانت های شما را بدست می آورد.متاسفانه جند روز قبل وارد ان شدم و به فاصله چند دقیقه ایمیل من و همینطور یوزر من درچند سایت از جمله سایت بالاترین -- شد.امروز هم در پرینتی کهاز حساب بانکیم گرفتم متوجه شدم موجودی بانکیم صفر شده و و کل موجودیم 55000 تومان برداشت کرده اند.فعلا تنها کاری کردم عوض کردن ویندوز و پسورد اینترنتیم بود.مراقب این خبرگزاری بیشرف باشید و هرگز وارد ان نشوید که به مشکل من دچار می شوید
دوست عزیز با ملت بیسواد که طرف نیستی که ! :hmm:
شما که ادعای شرف داری بهتره بیجهت هم به سایتهای رقیبتون لقب بی شرف رو ندید ! اینم وضع رقابت سالم ! ما ایرانیها با هم هستش !
اولاً که این ادعای شما بلحاظ فنی غیر ممکنه . اسکریپتهایی که سایتهای وارز و آلوده موقع طراحی صفحات ضمیمه میکنند توی مرورگرهای امن امروزی به این راحتی که شما خیال کردید اجرا نمیشند !
دوماً اگه ویروس کش و دیواره آتش مناسب داشته باشید بازم احتمال ضعیف این قضیه کم و کمتر میشه . سوماً :
این سایت هیچ مشکل امنیتی نداره . اینم مدرک معتبر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا شما بیا بگو دلیل این دروغگوییت چی بود ؟

Hidden-Hunter
22-08-2012, 10:21

شاید به بدافزار الوده شده باشید ، بدافزاری که از ایمیل برای شما ارسال میشود.

Joaquin
22-08-2012, 10:32
چرا آخه حرف مفت میزنی؟؟؟؟؟:4: حتی بدون آنتی ویروس هم اگه بخوای بری تو سایتی که بدافزار داشته باشه هر مرورگری هم که داشته باشی بهت هشدار میده
من رفتم تو سایتش و هیچ مشکلی از لحاظ امنیتی نداشت

*Batman*
24-08-2012, 16:10
سلام.
وقتی این تاپیک ایجاد شد من اوج نیوز رو چک کردم.
جستجوی گوگل که هشدار میداد : This site may harm your computer
خود فایرفاکس هم مستقیما این سایت رو باز نمیکرد و صفحه قرمز باز میشد.
حتما مشکلی وجود داشته که الان رفع شده.