PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی و پیشنهاد برای خرید فقط کیس برای بازی از amd و intel بودجه: یک و نیم میلیون

armardeh
06-08-2012, 01:41
راهنمایی و پیشنهاد برای خرید فقط کیس برای بازی از amd و intel با بودجه ی یک نیم (+50-) ه.تومان

از دوستان عزیز "خواهش" میکنم تجربیات خودشون رو در اختیار من بزارن و بهترین سیستم (کیس) برای بازی رو از دو پلتفرم"amd & "intel پیشنهاد بدن که تا چند سالی خوب بتواند از پس بازیها برآید و کارایی داشته باشد ...!

مادر بردش 4 اسلات رم داشته باشد!
pcie 3 داشته باشد !
ترجیحا" msi (فروشنده ای که من سیستم رو پیشش جمع میکنم نمایندگی msi رو داره) !
خیلی دلم میخواد vitru mvp داشته باشه مادر بردش! ولی از msi فقط چند تاشون این قابلیت رو دارن!
نداشته باشه هم مشکلی نیست!!!
خوب میشه مادر بورد خروجی تصویر داشته باشه برای خدا نکرده سوختن گرافیک تا دیگه سیستم یه باره خاموش نشه (سالهای آینده):6:
گرافیک هم همین طور ترجیحا" از msi !
از دوستان خواهش میکنم قیمتهایی که میزارن معتبر و لیست قیمت اگر در اختیارتون هست بزاریداینجا چه اشکالی داره یا برا دانلود لینک بدید یالینک وب سایت فروشنده رو حتما" بزارید!
در صورتی که قیمت بالا نمیره و بتونید بگونجونید دو تا اسلات برای sli & cf داشته باشه!
چشمم بیشتر دنبال nvidia هست با intel !
cpu ش ivy bridge باشد!
لزومی داره حتما" برای ivy bridge رم ها 1600 باشه؟
=========================================
گفته های من ترجیح بود ولی شما عالمید!%
وآیا چنین سیستمی مینیمم سیستم رکوایرمنت س ه نسل بعد خواهد بود؟
اونا که یک دفعه کوچ نمیکنن هوم؟! منظورم بازیسازاست؟!
ودر آخر در صورت استفاده ی دو گرافیک کارت چه مشکلاتی پیش میاد؟

armardeh
06-08-2012, 02:01
خیلی معذزت می خوام ولی اشکال از فورام بودش نمیرفت وقتی رفت سه تا رفت ببخشید تورو خدا لطفا" دو تاشو پاک کنید :45::rolleye::38:

Hamed DC
06-08-2012, 11:05
راهنمایی و پیشنهاد برای خرید فقط کیس برای بازی از amd و intel با بودجه ی یک نیم (+50-) ه.تومان

از دوستان عزیز "خواهش" میکنم تجربیات خودشون رو در اختیار من بزارن و بهترین سیستم (کیس) برای بازی رو از دو پلتفرم"amd & "intel پیشنهاد بدن که تا چند سالی خوب بتواند از پس بازیها برآید و کارایی داشته باشد ...!

مادر بردش 4 اسلات رم داشته باشد!
pcie 3 داشته باشد !
ترجیحا" msi (فروشنده ای که من سیستم رو پیشش جمع میکنم نمایندگی msi رو داره) !
خیلی دلم میخواد vitru mvp داشته باشه مادر بردش! ولی از msi فقط چند تاشون این قابلیت رو دارن!
نداشته باشه هم مشکلی نیست!!!
خوب میشه مادر بورد خروجی تصویر داشته باشه برای خدا نکرده سوختن گرافیک تا دیگه سیستم یه باره خاموش نشه (سالهای آینده):6:
گرافیک هم همین طور ترجیحا" از msi !
از دوستان خواهش میکنم قیمتهایی که میزارن معتبر و لیست قیمت اگر در اختیارتون هست بزاریداینجا چه اشکالی داره یا برا دانلود لینک بدید یالینک وب سایت فروشنده رو حتما" بزارید!
در صورتی که قیمت بالا نمیره و بتونید بگونجونید دو تا اسلات برای sli & cf داشته باشه!
چشمم بیشتر دنبال nvidia هست با intel !
cpu ش ivy bridge باشد!
لزومی داره حتما" برای ivy bridge رم ها 1600 باشه؟
=========================================
گفته های من ترجیح بود ولی شما عالمید!%
وآیا چنین سیستمی مینیمم سیستم رکوایرمنت س ه نسل بعد خواهد بود؟
اونا که یک دفعه کوچ نمیکنن هوم؟! منظورم بازیسازاست؟!
ودر آخر در صورت استفاده ی دو گرافیک کارت چه مشکلاتی پیش میاد؟

قصد آورسیستم رو دارین؟؟؟
چرا برای خودتون محدودیت در خرید ایجاد کردین.بهتره که همه قطعات از یک جا خریده نشه. برای مادربرد هم برندهای دیگه رو هم
مد نظر قرار بدین.MSIبرند بسیار عالیی هست. اما با تک برندی نمیشه نتیجه خوبی گرفت. در مورد گرافیک هم باید بگم که اگرقصد
آورکارت گرافیک رو ندارین، برند زیاد اهمیت نداره. برند MSI در ایران کمی خارج از چهارچوب قیمتی ارائه میشن و عملا در بیشترموارد
ارزش خرید پایینی دارن. خصوصا در مورد کارتهای گرافیک.
در مورد پردازنده هم باید بگم که پردازنده های تازه واردی هستن و قیمت نسبتا بالایی دارن.
اگر از لحاظ خرید قطعات محدودیتی از نظر مکان تهیه(مثلا با یک مغازه صحبت کنید تا همه قطعات رو براتون ببنده!)ندارین، سیستم
مورد نظر رو پیشنهاد بدم.

armardeh
06-08-2012, 17:26
خیلی ممنونم از راهنمایتون
همون طور که گفتم گفته های من ترجیح بود وشما عالم بهترین پبسنهادی که میتونید ارائه بدید بنویسید برام !
فروشنده برندهایی مثل گیگا اسوس و غیره رو (نمیدونم خودم چرا به ازراک اعتماد ندارم آخه قبلا" یه مادر بورد ازراک زیر دستم سوخته)... میتونه برام سفارش بده!
درمورد آورکلاک هم چی بگم والا نمیدونم کسی که ازم خواسته سیستم(کیس) رو براش ببندم تازه اول راه هست الان فکر نمیکنم ولی احتمالا" در چند سال آینده در صورتی که سیستم رو نفروشه به این کار نیاز پیدا خواهد کرد.اگر زیاد وقتتون رو نمیگیره و حوصله دارید هردو حالت رو بگونجونید و بنویسید مدلها رو،اگر،نه،شما اور رو بیخ بشید وپیشنهاد بدید!
وهمین طور دوست دارم بدونم این سیستم مینیمم سیستم رکوایرمنت نسل بعد را شامل میشه؟!

armardeh
06-08-2012, 22:30
بچه ها؟!!!

lpfan1
07-08-2012, 17:33
Asus P8Z77-V LE OR MSI Z77A-G43=350
Intel I5-3550 3.30GHz Ivy Bridge=410
MSI AMD Radeon 6870 DDR5=420
CORSAIR Vengeance 4GB (2 x 2GB) 1600=80
Seagate Barracuda 500GB=130
Green 686b Power=180
Total=1570
پردازنده ی بالا قابلیت اورکلاک نداره اگر پردازنده رو Intel i5 2500k با همون قیمت 410 برمیداشتی مادربرد رو هم یه z68 بر میداشتی هم میتونستی در آینده اورکلاکش کنی هم میتونستی کارت گرافیک رو Sapphire HD7850 2GB GDDR5 با قیمت حدود 550 تومن برداری.