PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تیر کشیدن قلب

saeid000
04-08-2012, 23:51
دوستان منو راهنمایی کنین خواهشن من چند ماهیه قلبم خیلی تیر میکشه اولا کم بود دردش کمتر بود ولی جدیدا یه دردی داره که کم میمونه گریه کنم بد جوری درد میکنه همین الان چند دقیقه پیش یکی اومد که داغونم کرد
همین هفته پیشهم چند روز پشت سر هم یه حالتی بهم دست میداد که اول دست چپم بیحس میشد بعد هر دو دست بعد فکم و کل صورتم و چشام یه لحظه تاریک میشد بعد چند مین باز همون حالت که میرم اورژانش که برام یه دگزامتازون میزدن آمپلشو میومدم میخوابیدم
باز فردا همون حالت حتی تو بیرون خیابون م این حالت بهم دست میداد
پیش دکتر قلب رفتم نوار قلب اکو گرفت گفت هیچیت نیست برو روانپزشک از اعصابته
رفتم پیش مغزواعصاب واسه اون حالت از سرم سی تی اسکن گرفت اونم گفت هیچی نیست
پیش روانپزشک هم رفتم اونم گفت از اعصابته قرص xanax و paroxetine داد بهم با اونا هم خوب نشدم
بعدش رفتم یه شهر دیگه پیش یه روانپزشک دیگه که اونم چند قرص دیگه داد یه کلونازپام و کلومیپرامین داد که با وانا کمی خوب شده بودم ولی الان یکم راهش دوره دیگه دو ماهی میشه نرفتم ولی داروهاشو مصرف میکنم باز ولی همون دردارو دارم
چیکار کنم پیش چه دکتری برم میشه از قفسه سینم باشه سینم درد بکنه جوریه که درست روی قلبم درد میکنه یا شاید قلبم درد میکنه من که میگم قلبمه چون درد را از داخل احساس میکنم
راستی این درد ها 2یا3 ثانیه طول میکشه میاد میره
خواهشن یه راهنمایی کنین

hadi5647
05-08-2012, 00:13
کلونازپام و کلومیپرامین
تو استفاده از اینا دقت کن اینا اعتیاد آوره فشار خونت رو چک کن ببین اون موقع که حالت بد میشه رو چیه در ضمن حتما یه mri از قلبت بگیر خیلی از مشکلات قلب فقط تو mri مشخص میشه به یه پزشک قلب خوب مراجعه کن