PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید آپارتمان در کرج

danavan
04-08-2012, 20:11
دوستانی که ساکن کرج هستن یه لطف کنن بگن کدوم محله کرج برای خرید ملک مناسب هست حقیقتش تصمیم دارم تا آخر تابستون یکم خودم رو جمع و جور کنم ببینم میتونم کرج یه آپارتمان بگیرم یا نه؟
از اونجایی که کرج و محله هاش رو اصلا نمیشناسم دوستان کرج یه لطفی کنن اسم محله های خوب کرج رو بگن و حول حوش قیمت آپارتماناش و اجاره ملک تو ان مناطق چون میخوام اجاره بدم همین تهران بمونم.
به شخصه ترجیح میدم یه منطقه خوب زندگی کنم ولی آپارتمان کوچک تر و قدیمی تا اینکه خونه نوساز بزرگ تو محله بد.
بودجم هم 70 تومن + رهن ملک

essi4300
06-08-2012, 20:08
شما خودتون کجایی هستین؟

قصد رفت و آمد مداوم به تهران رو دارین؟

نزدیکی به کجا براتون مهم هست در کرج؟ دانشگاه، مرکز شهر، مراکز خرید یا ..........؟

danavan
07-08-2012, 18:03
تهران.
خیر قصد رفت آمد ندارم ، در واقع نمی خوام هم کرج زندگی کنم.
در واقع ملکی می خوام که بتونم خوب و راحت اجاره بدم. و آینده هم داشته باشه مثل پونک چند سال پیش تهران.
ترجیها منطقه مسکونی باشه نه تجاری. با دسترسی به وسایل نقلیه مثل ایستگاهای تاکسی و اتبوس و مترو.
از مناطق قدیمی کرج باشه( مثل یوسف آباد و یا امیر آباد در تهران که همه چی دارن فروشتگاه و مرکز خرید و بیمارستان و سینما و پارک و مدرسه و بانک و ....
نه این مناطقی که هنوز خیابونهای فرعیشون خاکیه.
باز هم متشکرم.

senaps
07-08-2012, 19:38
حالا که بحثه، خونه تو کرج یا تهران(اپارتمانی مثلا 70-80 متر) که پارکینگ و ارامش داشته باشه چقدر اب میخوره؟!(خرید)....
پ.ن: ارامش یعنی: یعنی اگر تو خونه ام مردم، کسی نیاد بگه داداش سالمی یا مردی!!! یعنی کسی کاری به کارت نداشته باشه... کسی نباشه که بهش سلام بدی یا جواب سلامت رو بده.... یه خودت باشی و خونه که حس کنی مثلاخونست!!!

اجاره چقدر پیاده میکنه ادم رو؟!!!

برا دانشگاه من اگر بیام(دانشگاه تهران باشه!!) و بخوام به جای خرید، اجاره بکنم، چقد هزینه ام میشه؟!....رهن بهتره یا اجاره؟ چرا؟!

Sirvan-Music
07-08-2012, 19:48
حالا که بحثه، خونه تو کرج یا تهران(اپارتمانی مثلا 70-80 متر) که پارکینگ و ارامش داشته باشه چقدر اب میخوره؟!(خرید)....
پ.ن: ارامش یعنی: یعنی اگر تو خونه ام مردم، کسی نیاد بگه داداش سالمی یا مردی!!! یعنی کسی کاری به کارت نداشته باشه... کسی نباشه که بهش سلام بدی یا جواب سلامت رو بده.... یه خودت باشی و خونه که حس کنی مثلاخونست!!!

برا دانشگاه من اگر بیام(دانشگاه تهران باشه!!) و بخوام به جای خرید، اجاره بکنم، چقد هزینه ام میشه؟!....رهن بهتره یا اجاره؟ چرا؟!

کرج ساخت و ساز زیاد هست... و به همین دلیل اجاره خونه از شهر کوچک شما هم ارزون تره

essi4300
08-08-2012, 12:35
تهران.
خیر قصد رفت آمد ندارم ، در واقع نمی خوام هم کرج زندگی کنم.
در واقع ملکی می خوام که بتونم خوب و راحت اجاره بدم. و آینده هم داشته باشه مثل پونک چند سال پیش تهران.
ترجیها منطقه مسکونی باشه نه تجاری. با دسترسی به وسایل نقلیه مثل ایستگاهای تاکسی و اتبوس و مترو.
از مناطق قدیمی کرج باشه( مثل یوسف آباد و یا امیر آباد در تهران که همه چی دارن فروشتگاه و مرکز خرید و بیمارستان و سینما و پارک و مدرسه و بانک و ....
نه این مناطقی که هنوز خیابونهای فرعیشون خاکیه.
باز هم متشکرم.

با این شرایطی که گفتی به نظرم گلشهر بهترین جا هست.

هم به دلیل نزدیکی به مترو و هم وجود مراکز خرید و...، از سایر مناطق زودتر اجاره میره مخصوصا برای کارمندانی که تهرانی هستند.

essi4300
08-08-2012, 12:39

اگه واسه دانشگاه اومدن میخوای خونه اجرا کنی بهتره نکنی !!!

دانشگاه تهران که خوابگاه زیاد داره پانسیون هم اطرافش زیاده.

به مجرد هم تو کرج سخت خونه اجاره بدن، اونم مجرد تک نفره !!!

ولی از متری 700 تا 1000 میتونی گیر بیاری جایی متوسط.

senaps
08-08-2012, 14:54
کرج ساخت و ساز زیاد هست... و به همین دلیل اجاره خونه از شهر کوچک شما هم ارزون تره

ما اینجا 75 متر تو محله‌ی گرون(همین جا پیش خودمون) بعضی ها دارن 200 الی 250 تومن اجاره میدن... یعنی در این حد یا....؟!!

اگه واسه دانشگاه اومدن میخوای خونه اجرا کنی بهتره نکنی !!!
پس چی؟!

دانشگاه تهران که خوابگاه زیاد داره پانسیون هم اطرافش زیاده.
اسی جان ما تو ایلام خونه داریم با اپارتمان و واحد تجاری.... پانسیون دیگه کدوم صیغه میباشه؟!
بعد نه من علمی کاربردی احتمالا میام!! پس خوابگاه دانشگاهی ندارم... مسئله‌ی دیگه هم اینه که کلا با دیگران خوب تا نمی‌کنم... یعنی حتی خونوادم رو هم ازشون اذار میبینم تو خونه!!(من نرمال نیستم و به شدت دوست دارم اطرافم تاریک و تنها صدا، صدای من یا وسایل من باشه!!)....واسه همین با کس دیگه‌ای نمیتونم زندگی کنم!!

به مجرد هم تو کرج سخت خونه اجاره بدن، اونم مجرد تک نفره !!!
بهع! چند تا دانشجو هم اومدن بودن همسایه‌ی ما، شب همسایه ها ریختن دم در انداختنشون بیرون بیچاره ها رو!!! چرا اینطوریه خوب؟! اگر سربزیر باشی هم اذیت میکنن یا از همون اول بهت نمیدن و خلاص؟!!!

ولی از متری 700 تا 1000 میتونی گیر بیاری جایی متوسط.

ببخشید، من هنگ کردم اینجا باز... یعنی چی متری؟ مگه خونه رو متری اجاره میدن؟ اخه فروش متری هست، ولی اجاره متریه باز؟؟؟ مثلا خونه‌ی 100 رو میدن ماهی 100 هزار تومن؟ فقط کرج اینجوریه یا کلا تهران هم اینجوریه؟؟ اونوقت قیمت فروش همین خونه‌ه چقدر هستش؟ لابد فروش رو خونه‌ای یا واحدی حساب میکنن؟ یعنی برعکس سایر شهر ها؟؟؟؟

عجب!!! میگن طرف شهرستانیه حالیش نیست من باور نمیکردما!!! نگو واقعا اینجوریه!! جل المعمار با این قیمت دادن و تنظیم بازارش؟؟؟

danavan
08-08-2012, 17:44
دوستان در مرحله اول:
عظیمیه
جهانشهر
مهرشهر فاز 4
گوهر دشت
و در مرحله دوم :
شاهین ویلا
باغستان
دهقان ویلا
گلشهر
رو معرفی کردن.
اگر کسی نطری برا کوچک تر کردن این لیست داره دریغ نکنه.
ما یه چند تا کفش کمتر پاره کیم.

danavan
08-08-2012, 17:51
با این شرایطی که گفتی به نظرم
گلشهر بهترین جا هست.
هم به دلیل نزدیکی به مترو و هم وجود مراکز خرید و...، از سایر مناطق زودتر اجاره میره مخصوصا برای کارمندانی که تهرانی هستند.

خودم هم گلشهر مد نظرم بود ولی دلم میخواست از زبون کس دیگری بشنوم.

essi4300
09-08-2012, 01:40
دوستان در مرحله اول:
عظیمیه
جهانشهر
مهرشهر فاز 4
گوهر دشت
و در مرحله دوم :
شاهین ویلا
باغستان
دهقان ویلا
گلشهر
رو معرفی کردن.

جهانشهر گرون ترین منطقه کرج هست.
به درد زندگی خودت میخوره هم واحد ها کوچکترند هم خیلی سرسبزه، ولی چون گران هست مخاطب خاص خودش رو داره.

مهرشهر و فاز 4 هم از مرکز کرج خیلی دور هستند.

ولی همون گلشهر از همه جا واسه اعتراض و.... بهتره !!!

باغستان و دهقان ویلا هم قیمت ها کمتره و البته شلوغ هم هست.

essi4300
09-08-2012, 01:44
ما اینجا 75 متر تو محله‌ی گرون(همین جا پیش خودمون) بعضی ها دارن 200 الی 250 تومن اجاره میدن... یعنی در این حد یا....؟!!

پس چی؟!

اسی جان ما تو ایلام خونه داریم با اپارتمان و واحد تجاری.... پانسیون دیگه کدوم صیغه میباشه؟!
بعد نه من علمی کاربردی احتمالا میام!! پس خوابگاه دانشگاهی ندارم... مسئله‌ی دیگه هم اینه که کلا با دیگران خوب تا نمی‌کنم... یعنی حتی خونوادم رو هم ازشون اذار میبینم تو خونه!!(من نرمال نیستم و به شدت دوست دارم اطرافم تاریک و تنها صدا، صدای من یا وسایل من باشه!!)....واسه همین با کس دیگه‌ای نمیتونم زندگی کنم!!

بهع! چند تا دانشجو هم اومدن بودن همسایه‌ی ما، شب همسایه ها ریختن دم در انداختنشون بیرون بیچاره ها رو!!! چرا اینطوریه خوب؟! اگر سربزیر باشی هم اذیت میکنن یا از همون اول بهت نمیدن و خلاص؟!!!

ببخشید، من هنگ کردم اینجا باز... یعنی چی متری؟ مگه خونه رو متری اجاره میدن؟ اخه فروش متری هست، ولی اجاره متریه باز؟؟؟ مثلا خونه‌ی 100 رو میدن ماهی 100 هزار تومن؟ فقط کرج اینجوریه یا کلا تهران هم اینجوریه؟؟ اونوقت قیمت فروش همین خونه‌ه چقدر هستش؟ لابد فروش رو خونه‌ای یا واحدی حساب میکنن؟ یعنی برعکس سایر شهر ها؟؟؟؟

عجب!!! میگن طرف شهرستانیه حالیش نیست من باور نمیکردما!!! نگو واقعا اینجوریه!! جل المعمار با این قیمت دادن و تنظیم بازارش؟؟؟

خونه های 40 متری و اینا تو تهران زیاده، اینکه از کرج بخوای بیایی تهران واسه درس، زیاد جالب نیست.
ساعت ها وقتت توی ترافیک تلف میشه.

اجاره هم به متراژ و محل خونه و امکانات خونه و شارژ و....بستگی داره.
توی یک کوچه، اجاره ها زمین تا آسمان فرق میکنه.

الان هم که اکثرا رهن کامل نمیدن، ازت ماهی 300 به بالا رو اجاره میخوان حالا پول پیش کمتر یا بیشتر.

ولی کلا تهران و کرج نرخ اجاره ثابت نداره و کوچه به کوچه فرق میکنه چه برسه محل به محل !!!!!!!!

Mr_100_dolari
14-08-2012, 14:28
دوستان در مرحله اول:
عظیمیه
جهانشهر
مهرشهر فاز 4
گوهر دشت
و در مرحله دوم :
شاهین ویلا
باغستان
دهقان ویلا
گلشهر
رو معرفی کردن.

میشه قیمت حدودی آپارتمان نوساز رو تو این محله هایی که گفتی بفرمایید متری چنده ؟
کسی میدونه ؟

ارمیتا2
14-08-2012, 15:35
میشه قیمت حدودی آپارتمان نوساز رو تو این محله هایی که گفتی بفرمایید متری چنده ؟
کسی میدونه ؟

جهانشهر برای خرید متری 5/2 یا بیشتر است. /عظیمیه یه کم از اون پایین تره/گوهر دشت تقریبآ با عظیمیه یکی هست/گلشهر متری 5/1 بوده/مهرشهر فاز 4 با گلشهر تو یه قیمته/دهقان ویلا و باغستان و شاهین ویلا هم تو این مایه هان/از نظر امکانات جهانشهر و گوهردشت و گلشهر پیشنهاد می کنم./البته نوساز با امکانات عالی تو این مناطق با قیمت بالاتر هم هست./بستگی به محله و امکانات قیمت متفاوته.

Mr_100_dolari
14-08-2012, 15:55
جهانشهر برای خرید متری 5/2 یا بیشتر است. /عظیمیه یه کم از اون پایین تره/گوهر دشت تقریبآ با عظیمیه یکی هست/گلشهر متری 5/1 بوده/مهرشهر فاز 4 با گلشهر تو یه قیمته/دهقان ویلا و باغستان و شاهین ویلا هم تو این مایه هان/از نظر امکانات جهانشهر و گوهردشت و گلشهر پیشنهاد می کنم./البته نوساز با امکانات عالی تو این مناطق با قیمت بالاتر هم هست./بستگی به محله و امکانات قیمت متفاوته.

جهان شهر متری 2/5 چه خبره
گوهر دشت جای خوبی هستش اما فکرکنم یه کم با مترو فاصله داشته باشه درسته ؟ گوهر دشت دقیقش رو نمیدونی متری چنده آپارتمان نوساز ؟
از همه نزدیکتر به متروهمون گلشهره ؟

logos
15-08-2012, 10:17
دوست عزيز شما دنبال محله هاي تاپ كرج هستي و بعد ميخواي بياي تهران درس بخوني ! خوب بيا تو تهران خونه بگير حالا محله معموليش ! به جاي اينكه بخواي كلي تو ترافيك اتوبان (زماني كه مترو استفاده نميكني) يا شلوغي مترو گير كني

الن اجاره خونه به مجرد كار روتيني شده و اصلا نگران نباش مگه اينكه مشكل ساز بشي كه بحثش جداس كلا خيلي ها تو تهران مجردن و زندگي مجرديشونم ميكنن و هيشكسم كاري بهشون نداره بستگي زيادي به خودت داره

danavan
17-08-2012, 01:33
جهانشهر رو خیلی خوشم اومد منتها بیه مشکلی که برای من هست اینه که قواره زمیناش نسبتا بزرگه قیمت کل ملک خیلی بیشتر از پولم میشه. نتیجه ای که گرفتم اینه که فعلا دست نگه دارم تا سال بعد ببینم چی میشه. از راهنماییهای همه دوستان تشکر میکنم.

rahmaniyat
01-05-2014, 07:02
کجای کرج میشه ملک سند دار و مهندسی ساز با قیمت مناسب پیدا کرد؟

t2download
09-12-2016, 01:26
دوستان چهار راه مصباح خیابان نجاری چطوره برای خرید خانه ؟ از ۱:۶۰۰ تا ۲:۵۰۰ متری هست ..

t2download
21-06-2017, 12:55
کسی پاسخی نداد همون مصباح کرج خریدم متری از 1.400 بود تا 2.300

اهواز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])م که هوا خیلی گرم هست قابل زندگی نیست .