PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ تا 3.200.000

dooni
04-08-2012, 13:08
یه لپ تاپ میخوام تا 3.200.000 که سیستم خوبی داشنته باشه وزنش خیلی زیاد نباشه هاردش هم 1 ترا یا بیشتر باشه.full hd هم باشه عالیه.
خودم این مدل هارو در نظر دارم:
ASUS G53 SX
ASUS G74 SX
LENOVO Y-580
HP DV6-7000
یه سایت هم معرفی کنید که قیمت دقیق لپ تاپ هارو داشته باشه.چون تو سایت های مختلف تفاوت قیمت زیاده.:7:
الان یه مدل دیدم : MSI GT 683 DX 71601.50
اگه مشکل خاصی مثلا از نظر دما و ... نداره همینو میخوام بخرم. نظرتون چیه؟

em0lovelyb0y
04-08-2012, 14:26
شما هر چقدر هم گیمر باشین و قصد انجام بازی های سنگین رو داشته باشین بازم نمی تونین دنبال سری G باشین چون نه خریدش درست هست و نه به کار میاد به اون صورت ...
شما باید یه لپ تاپ multi - media بخرین ...
این معقولانه ترین کار هست ...
من به شدت dv6 t7000 رو تایید می کنم از لنوو سرتر هست از همه نظر ...
البته لنوو 660M داره اما دلیلی بر برتری نمی تونه باشه براش.. چون فرقی با 650M نداره ...
ضمنا اچ پی از لحاظ کیفیت و دیزاین و برند معروف و اسپیکر Beats و خیلی چیزهای دیگه که گفتنش تکرار مکررات هست خیلی خیلی سرتر هست از لنوو ...
لنوو هم خوبه البته برای طرفداراش نه برای همه چون برندی نیست که همه بپسندن ...
کلا تو دل برو نیست هر چقدر هم که خوب باشه ...
این رو هم دیدم که میگم واقعا درصد پایینی می پسندن این برند رو ..
در کل به همه طرفداراش احترام می گذارم به هر حال برند در سطح خودشون رو خریدن حتما دیگه ...!

em0lovelyb0y
04-08-2012, 14:27
hp pavilion dv6 T7000
CPU: INTEL Core i7-3610QM - 2.3 GHz / CACHE: 6.0 MB / RAM: 8GB DDR3 / HDD: 1 TERA SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD±R/RW Double Layer / VGA: GEFORCE 650 - 2GB / PORTS: LAN 1000 + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI + USB3 / 2.8 Kg / Windows 7 Home Premium 64 - Blu-ray

قیمت هم فکر کنم حدودا 2140 باشه ...

dooni
04-08-2012, 16:11
یعنی سخت افزار dv6 t7000 در حد ل تاپ های گیمینگ هست؟ و میتونه بازی های روز رو تا 2-3 سال به راحتی اجرا کنه؟ Full HD نبودنش زیاد مهم نیست؟
نظرتونو در باره MSI GT 683 هم بگین. بیشتر از همین MSI خوشم اومده:31:

S_M_P_D
04-08-2012, 16:27
◄ فـروش غـول آمـریـکـایـی ALIENWARE M17 ► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Phoenix84
04-08-2012, 18:50
یعنی سخت افزار dv6 t7000 در حد ل تاپ های گیمینگ هست؟ و میتونه بازی های روز رو تا 2-3 سال به راحتی اجرا کنه؟ Full HD نبودنش زیاد مهم نیست؟
نظرتونو در باره MSI GT 683 هم بگین. بیشتر از همین MSI خوشم اومده:31:

دوست عزیز تو که تا این حد میخوای خرج کنی و برات گیم مهمه خب درست اینه از سری گیم بگیرین نه مولتی مدیا.البته سری گیم وزنش بالاست دیگه.کولینگی که تو سری گیم هست ابدآ تو سری مولتی مدیا به اون شکل پیدا نمیشه.اچ پی سری گیم نداره.تو ایران بهترین گزینه لپ تاپ گیمینگ سریG اسوس هست

em0lovelyb0y
04-08-2012, 18:57
معلومه که هست دوست عزيز گرافيکش از 560M GTX که روي سري G اسوس هست يک رتبه بالاتره تو بنچمارک ...
فکر کنم FHD باشه اين مدل اما اگه نبود خيلي بهتره مي دونين چرا ؟ چون شما به رزولوشن بيشتر نياز ندارين وضمنا رزولوشن بالاتر گرافيک بالاتري مي خواد و اين يعني ممکن تو بازي هاي سنگين فريم کم بشه ...
ضمنا فرق خاصي هم نداره و مهم نيست ...
FHD واسه کسي مهم هست که تو سايز 15.6کار طراحي مي کنه نه شما که مي خواي بازي کني ...
فکر کنم شما دوس دارين پول هدر بدين آخه اصلا چه دليلي داره msi بخري وقتي اچ پي گرافيکش از لپ تاپ هاي سري گيم بالاتره ...
تازه msi خيلي مشکل داره اينو به عينه تو پاساژ ايران ديدم دورشو کلا خيز بکش ...
اين همه برندو ول کردي رفتي دنبال ماشين عروس msi ...

dooni
04-08-2012, 19:44
معلومه که هست دوست عزيز گرافيکش از 560M GTX که روي سري G اسوس هست يک رتبه بالاتره تو بنچمارک ...
فکر کنم FHD باشه اين مدل اما اگه نبود خيلي بهتره مي دونين چرا ؟ چون شما به رزولوشن بيشتر نياز ندارين وضمنا رزولوشن بالاتر گرافيک بالاتري مي خواد و اين يعني ممکن تو بازي هاي سنگين فريم کم بشه ...
ضمنا فرق خاصي هم نداره و مهم نيست ...
FHD واسه کسي مهم هست که تو سايز 15.6کار طراحي مي کنه نه شما که مي خواي بازي کني ...
فکر کنم شما دوس دارين پول هدر بدين آخه اصلا چه دليلي داره msi بخري وقتي اچ پي گرافيکش از لپ تاپ هاي سري گيم بالاتره ...
تازه msi خيلي مشکل داره اينو به عينه تو پاساژ ايران ديدم دورشو کلا خيز بکش ...
اين همه برندو ول کردي رفتي دنبال ماشين عروس msi ...
میشه مشکلات msi رو بگین؟
من میخوام گیمینگ بخرم. پس سری G ایسوس بهتره واسه گیمینگ؟:45:
msi خیلی مشکل داره؟ ASUS G53 SX چطوره؟

l2eza.d
04-08-2012, 21:17
همه چیز که گرافیک نیست دوست من ،توی گیمینگ کولینگ هم خیلی مهمه ،یکی از دلایل گرونی سیستم های گیمینگ طراحی کیس داخلی به منظور حداکثر بازدهی برای استفاده های مداوم هست . و مثلا اگه می بینید msi gt680 dx قیمتش 3.5 هستش فقط بخاطر گرافیک نیست ،به علاوه امکانات جانبی روی این سیستم ها مثلا 128 گیگ ssd + FHD anti reflect + 16gb ram هارد 7200 دور و ... همه و همه باعث افزایش قیمت یه لپ تاپ می شه .
متاسفانه dv6 t7000 فول اچ دی هم من ندیدم هیچ جا ، سایتی هم که نوشته بود fhd ، fhd رو برداشته از مشخصاتش.

dooni
04-08-2012, 21:18
میشه مشکلات msi رو بگین؟
من میخوام گیمینگ بخرم. پس سری G ایسوس بهتره واسه گیمینگ؟:45:
msi خیلی مشکل داره؟ چطوره؟
بین ASUS G53 SX و MSI GT 683 هر کدومو که به نظرتون بهتره بگین من بخرم
مشکلات اصلی msi چیه که میگین نخرمش؟

em0lovelyb0y
04-08-2012, 21:28
قیمت dv6 T7000 حدودا 2140 بود امروز الان شده 2220 ...:18:
مملکته داریم ؟
نه دیگه بفرما آبگوشت ...
با این پول FHD هم می خوای ...
واسه FHD باید 300T دیگه خرج کنی ...
اگر قرار باشه سری گیم برداری حتما Asus چون msi خیلی بیخوده همه چوره هم طراحی هم کیفیت کلا لپ تاپ های سطح پایینی داره خودم به عینه دیدم ک میگم ...
تازه تو پاساژ ایران طبقه پایین دوستم مغازه داره میگه این فروشگاه msi همیشه خالیه همیشه هم یه دختره توش هست ...
واقعا کی میری پول بده به msi ...
یا همین اچ پی رو بخر یا پولتو بریز دور سری گیم بخر ...
بعدا می فهمی اشتباه کردی ...

dooni
04-08-2012, 21:35
منظورتون از سطح پایین بودن چیه؟ cpu vga odd display design ??? کدومو میگی سطح پایینه؟؟

em0lovelyb0y
04-08-2012, 21:43
قطعات داخلی مثل پردازنده / گرافیک و ... که ساخت شرکت های دیگه ست و ملاک نیست اما بدنه و طراحی وحشتناک بدی داره ...
خیلی خیلی بده من خودم چند ساعت باهاش کارکردم تو مغازه دوستم ...
می خوای گیم بزنی ؟؟
از من بیشتر می زنی ...
من همه گیم ها رو لایو می زنم حالن از Single به هم می خوره همه رو با اچ پی زدم رو آخرین تنظیمات ...
الان مک دارم نمی تونم روش بازی کنم ...
می خوام سیستم ببندم به زودی ...
همون اچ پی رو بگیری به نفعته بقیه پولتم یه چیز دیگه بخر ...
برو حال کن ...
حتما باید یه آهن پاره زشت بی ریختو بخری تا راضی بشی ؟
با 650M هر بازی بخوای راحت انجام میدی گفتم از 560M GTX بالاتره ...
خیلی حرفه از گرافیک سری گیم بالاتره ...
دیگه خود دانی از من گفتن از تو هم جوگیری ...

dooni
05-08-2012, 07:51
دوستان دیگه نظری در مورد برند MSI مدل GT 683 ندارین. گفته emolovelyboy زیاد منطقی به نظر نمیرسه

dooni
06-08-2012, 11:07
سلام
امروز رفتم از یه فروشنده پرسیدم گفت MSI اشغال ترین برند لپ تاپ هست. راست میگه؟ یعنی MSI نخرم؟
benchmark هارو هم نگاه کردم.تا قیمت 3.500.000 که اکثرا گرافیکشون 570m یا همین حدودهاست رو اکثربازی ها در حالت ultra کم میارن.پس خریدن لپ تاپ گیمینگ به این قیمت به چه دردی میخوره ؟وقتی نمیتونه بازی هارو به خوبی اجرا کنه.:37:

amin666
06-08-2012, 11:25
خب چون gpu لپتاپ 30-35 درصد از همنوع دسکتاپ خودش ضعیفتره.طبیعیه که کم بیاره.شما اگه از لپتاپهای سری گیم نگیری و از این جدیدها بگیری با گرافیک 650 یا 660 همون کارایی سری گیم رو داره.650 یه مقدار جزیی حتی از 560 هم قویتره.با اینکه Gpu گیم نیست و 660 فکر کنم یه کم از 570 قویتر باشه(بنچمارکها رو ببین)660 رو لنوو y580 هست با قیمت کمتر از 3 تومن.حیفت نمیاد 3.5 بدی به msi!نمی گم بده.ولی حد اقل ایسوس بگیر.درکل به نظرم الان دیگه منطقی نیست سری گیم اونم با گرافیک 560 یا 570 بگیری وقتی 650 ,660 هستند با قیمت خیلی کمتر

ulsss
06-08-2012, 15:51
سلام
امروز رفتم از یه فروشنده پرسیدم گفت MSI اشغال ترین برند لپ تاپ هست. راست میگه؟ یعنی MSI نخرم؟
benchmark هارو هم نگاه کردم.تا قیمت 3.500.000 که اکثرا گرافیکشون 570m یا همین حدودهاست رو اکثربازی ها در حالت ultra کم میارن.پس خریدن لپ تاپ گیمینگ به این قیمت به چه دردی میخوره ؟وقتی نمیتونه بازی هارو به خوبی اجرا کنه.:37:
دوست عزیز فروشنده ای که با شما حرف زده یا اطلاع ندااشته یا فقط به فکر جیب خودش بوده. حالا به حرفهای من خوب گوش کن
msi در ساخت لپتاپهاش ضعیف عمل کرده نه کیفیت داره و نه زیبایی ولی در سری GT از MSI این قضیه کاملا فرق میکنه این سری کیفیت بی نظیری داره و تمام امکانات موجود روی لپتاپ ها رو تماما داره
بدنش فلزی است و با کیفیت و همچنین کولینگ خیلی خوبی داره. درضمن باید بگم که گرافیک 570 از 660 قویتره بیشتر از 10 درصد.
اگه پول خرید این مدل رو داری واقعا لپتاپ خوبی است.

dooni
06-08-2012, 19:46
دوست عزیز فروشنده ای که با شما حرف زده یا اطلاع ندااشته یا فقط به فکر جیب خودش بوده. حالا به حرفهای من خوب گوش کن
msi در ساخت لپتاپهاش ضعیف عمل کرده نه کیفیت داره و نه زیبایی ولی در سری GT از MSI این قضیه کاملا فرق میکنه این سری کیفیت بی نظیری داره و تمام امکانات موجود روی لپتاپ ها رو تماما داره
بدنش فلزی است و با کیفیت و همچنین کولینگ خیلی خوبی داره. درضمن باید بگم که گرافیک 570 از 660 قویتره بیشتر از 10 درصد.
اگه پول خرید این مدل رو داری واقعا لپتاپ خوبی است.
قصدشو داشتم ولی دوستان منو منصرف کردن. همه میگن عاقلانه نیست 3.5 پول لپ تاپ گیمینگ بدم درحالی که لپ تاپ های غیر گمینگ با قیمتی پایین تر گرافیکی برابر و کمی بهتر از مدل های گیمینگ دارن.فقط به نظر من تنها اشکال GT 683 بدنه تمام پلاستیکی هست که زیاد برام مهم نیست. و اینکه با توجه به بنچمارک های نوت بوک چک تو بعضی بازی ها رو تنظیمات ultra کم میاره. شما خودت بودی این مدل رو با این قیمت میخریدی؟

Xilevens
06-08-2012, 22:38
اگه صرفا مسئله گيم هست و آنچنان حساسيت به صفحه نمايش نداريد 2 تومن بده Y580 بگيرهم كيفيت قابل قبولي داره هم گرافيك بالاولي خوب كيفيت به پاي گيمينگ ها نميرسهخريد لپ تاپ گيمينگ با گرافيك ضعيف تر از 660 كار اشتباهيهخريد بالاترشم براي كسي كه اصلا نيازي به موبايليتي دستگاه نداره كار اشتباهيهبستن يه كيس به صرفه تر خواهد بود

ulsss
07-08-2012, 00:24
قصدشو داشتم ولی دوستان منو منصرف کردن. همه میگن عاقلانه نیست 3.5 پول لپ تاپ گیمینگ بدم درحالی که لپ تاپ های غیر گمینگ با قیمتی پایین تر گرافیکی برابر و کمی بهتر از مدل های گیمینگ دارن.فقط به نظر من تنها اشکال GT 683 بدنه تمام پلاستیکی هست که زیاد برام مهم نیست. و اینکه با توجه به بنچمارک های نوت بوک چک تو بعضی بازی ها رو تنظیمات ultra کم میاره. شما خودت بودی این مدل رو با این قیمت میخریدی؟
بدنش فلزی است نه پلاستیکی.
128 گیگ ssd داره. که قیمتش حدود 500 تومنه.
کولینگش در حد تیم ملی
صفحه اش fhd

و اینکه با توجه به بنچمارک های نوت بوک چک تو بعضی بازی ها رو تنظیمات ultra کم میاره
حتی اخرین گرافیک لپتاپها هم توی بعضی بازی ها روی ultra کم میاره
مثلا همین gtx 680m توی بازی مترو در حالت ultra کم میاره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Metro 2033 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (2010)

ultra:
24 24.2 ~ 24 fps [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Compare

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ag400
07-08-2012, 01:45
سلام من خودم سری گیمینگ msi رو دارم صبح تا شب باهاش بازی میکنم وتا الان به هیچ مشکلی برنخوردم لپ تاپ های خوبی هستند کولینگ خیلی خوبی داره مال خودم msi gx680 هست و کاملا از خریدش راضی هستم مطمن باش هر کی میگه سری گیمینگ msi بده الکی میگه درضمن msi gx683 گرافیکش دو مدل هست یک مدل gtx560m ویک مدل دیگرgtx570m کلا سری gtx تو گرافیک ها بهترین هستند و توی رتبه بندی سایت نوت بوک چک جز کلاس یک به حساب میاد که بهترین وبالاترین کلاس هست هرچه کلاس ان کمتر باشد بهتر هست گرافیک های سری gt مثل gt650m و gt660mجز کلاس دو هستند که از کلاس یک ضعیف تر در بازی عمل میکنند چون کلاس یک برای کارهای گرافیکی ساخته شده
حتی در سری های گرافیک pc سری های gtx بهترین گرافیک ها را برای کارهای سه بعدی وبازی هستند
درضمن بدنه ان کاملا پلاستبکی هست عین لپ تاپmsi gx680
قیمت msi gx683با گرافیکgtx570الان 3400000هست
همیشه بهترین سری لپ تاپ سری گیمینگ هست چون از بهترین کیفیت و کولینگ ساخته میشن
اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم

dooni
07-08-2012, 10:28
اگه صرفا مسئله گيم هست و آنچنان حساسيت به صفحه نمايش نداريد 2 تومن بده Y580 بگيرهم كيفيت قابل قبولي داره هم گرافيك بالاولي خوب كيفيت به پاي گيمينگ ها نميرسهخريد لپ تاپ گيمينگ با گرافيك ضعيف تر از 660 كار اشتباهيهخريد بالاترشم براي كسي كه اصلا نيازي به موبايليتي دستگاه نداره كار اشتباهيهبستن يه كيس به صرفه تر خواهد بود
570M از 660 قویتره.
لنوو هم تو لیستم بود به خاطر صفحه نماشش منصرف شدم.

dooni
07-08-2012, 10:46
اقا همین MSI رو میخرم. از کدوم شرکت بگیرم بهتره؟

dashmamad96
07-08-2012, 11:15
570M از 660 قویتره.
لنوو هم تو لیستم بود به خاطر صفحه نماشش منصرف شدم.
صفحه نمایشش چه ایرادی داره؟gt660m هم ار کلاس 1 هست ولی از gtx570 ضعیف تره.
راستی برا خرید لپ تاپ هم دلت با هر کدوم هست بگیر.چون فکر نمیکنم لپ تاپ بیشتر از 3-4 سال بیشتر بدرد بخوره.یه چیزی توی مایه های موبایله سریع پیشرفت میکنه

dooni
07-08-2012, 12:08
نه منظورم vga نیس
کلا کیفیت صفحه نمایشش خوب نیست fullhd هم که...

ag400
08-08-2012, 01:23
سلام باگارانتی ماتریس بگیر
ماتریس نماینده رسمی شرکت msi در ایران هست و لپ تاپ هاش دو سال گارانتی داره

Xilevens
08-08-2012, 01:24
اون ديگه ميل خودتونه كيس بخوايد يا لپ تاپ

dooni
08-08-2012, 11:51
راستشو بخواید امسال میرم دانشگاه :8:کیس نمیتونم بگیرم
یعنی انتخاب درستی نیس
اقا همون msi از ماتریس میگیرم
ممنون از همتون

Xilevens
08-08-2012, 15:46
من چند روز پيش با بخش پخش كننده اصلي سري G اسوس صحبت كردم گفتن فقط الان G53 دارن كه گرافيكش 560 هست
ولي گرافيك 570 بهتره
اگه ميخوايد لپ تاپ بگيريد همون مدل MSI خوبه
مبارك باشه