PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد تا 2 میلیون

albous
02-08-2012, 13:43
در حدود 2 میلیون با شرایط زیر به ترتیب اولویت چه گزینه هایی پیش رو هست؟
1.سخت اقزار تا حد امکان قدرتمند.
2.وزن قابل قبول فکر کنم 2.7 وزن مناسبی باشه (به دلیل سخت افزار اولترابوک نمی خواهم با در نظر گرفتن یک سخت افزار که 2 3 ساله دیگه هم بشه باهاش کنار اومد نه اینکه سال دیگه این موقع از رده خارج بشه)(به نظرتون 2.7 وزن مناسبی هست برای جابجایی های معمول هست؟؟؟)
3.مشکل گرما نداشته باشه.
4.کیفیت ساخت خوب داشته باشه.
5.گارانتی مناسب و در بازار موجود باشه.
6.در صورت امکان کیبورت نور زمینه داشته باشد
7.برند ایسوز مد نظرم هست.
مدل دقیق را نیاز دارم که فقط با گفتن مدل کانفیگی که اینجا معرفی میکنید را بتونم تهیه کنم.
5 تا 6 مدل به ترتیب معرفی میکنید
متشکر

IOG
02-08-2012, 14:29
ASUS N55SL من دو هفته پیش گرفتم 2 تومن. وزنش 2.72 و کولینگ عالی . سیستم هم قدرتمند. من COD8 رو با گرافیک تهش و Full HD تموم کردم. Dirt 3 رو با Very High و FHD بازی میکنم با 42 فریم (میدونی دیگه 30تا کمتر یعنی تیک). مکس پین 3 رو با 1366*768 و گرافیک High تموم کردم. کیفیت صدای عالی و واقعا کیف میکنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن من با رم 8 گرفتم. این سیستم از هر لحاظ عالی هست. با گارانتی سازگار بگیر حالشو ببر رفیق...

albous
02-08-2012, 14:45
می خواهم به فرد چند نمونه را ارائه کنم که به ترتیب اولویت از بالا به پایین ببینه کدام را میتونه تهیه کنه برای همین چند نمونه دیگر به ترتیب اولویت نیاز دارم.
این مدل گرافیکش 635 هست یک نمونه بود با گرافیک 555 کدام بهتره و آیا هر دو نوع گیر میاد؟
و اینکه بقیه مشخصاتش چیه چون این نمونه که آدرسش را دادید چند نوع سی پی یو و... داره ASUS N55SL را با مشخصات باید بهش بگم یا اسمشون پیشوند پسوند بیشتری هم داره؟
از نظر وزن و باتری راضی هستید؟

Amir-Rainman
02-08-2012, 14:48
تا دو میلیون یا کمی کمتر (!) Asus N55sl گزینه خوبیه
اما دو گزینه دیگه هم هست که تمام مواردی که گفتین رو دارا هستن
1- Lenovo Y580 که حدودا 2.060 پولشه و 2- Asus N56vz که حدودا 2.350 پولشه
ریویو Asus N56 VZ :
ریویو Lenovo Y580:
البته این سایت که معتبر هم هست، نمره ی خوبی به گرمای Asus N56vz نداده، ولی با این حال تویه بهترین های June 2012 قرار گرفته، ولی Y580 تویه این لیست نبوده (!!!!!!!!) کلا معلوم نیست سیاست کارشون چه شکلیه ... !

albous
02-08-2012, 15:19
دو میلیون دویست تا یک میلیون و هشتصد فکر میکنم مناسب باشه.توی ریویو N56 با دما و باتری مشکل داشتم!!!
از نظر قدرت تا اینجا (N55SL< Lenovo Y580<N56 VZ )
بین
Y580 لنوو
ASUS N55SL
دیگه چه گزینه هایی بین این دو مورد هست به پایین تا یک هشتصد
و این چند مورد

بقیه مشخصاتش چیه چون این نمونه که آدرسش را دادید چند نوع سی پی یو و... داره ASUS N55SL را با مشخصات باید بهش بگم یا اسمشون پیشوند پسوند بیشتری هم داره؟

ین مدل گرافیکش 635 هست یک نمونه بود با گرافیک 555 کدام بهتره و آیا هر دو نوع گیر میاد؟

از نظر وزن و باتری راضی هستید؟

IOG
02-08-2012, 17:51
ببین رفیق 635 کمی از 555 بهتره. N55SF گرافیکش 555 هست و sl گرافیک 635 داره.
ولی به نظر من لنوو مارک جالبی نیست...

Phoenix84
02-08-2012, 23:59
میشه بفرمایید مشکلات لنوو چی هست که جالب نیست؟

artyst
03-08-2012, 00:56
asus n55 sl رو بخر واقعا سخت افزار بالایی داره

IOG
04-08-2012, 11:58
میشه بفرمایید مشکلات لنوو چی هست که جالب نیست؟

خرابی زیادی داره. در حالی که تو بررسی های 3 ساله ایسوز کمترین خرابی رو داشته.

Xilevens
04-08-2012, 12:19
من نظرم براي دو تومن تا اينجا Y580 هست
اسوس قيمت بالاتري داره

S_M_P_D
04-08-2012, 16:29
◄ فـروش غـول آمـریـکـایـی ALIENWARE M17 ► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Phoenix84
04-08-2012, 18:41
امسال بعد از اپل لنوو دومین برند با کیفیت بوده.از کسایی که از سری thinkpad لنوو دارن بپرس تا معنی کیفیت و دوام بالا رو بیشتر احساس کنی

IOG
04-08-2012, 23:06
امسال بعد از اپل لنوو دومین برند با کیفیت بوده.از کسایی که از سری thinkpad لنوو دارن بپرس تا معنی کیفیت و دوام بالا رو بیشتر احساس کنی

راستش من که حال و حوصله سر و کله زدن با آدمای اینجا رو ندارم.
خود دانی...

amin666
04-08-2012, 23:59
تو کیفیت لنوو شکی نیست.از ایسوس بهتر نباشه بدتر نیست

Xilevens
05-08-2012, 12:01
چه جالب؟ دومي شده؟ بعد اپل؟
اونوقت كدوم موسسه آمار گرفته؟
ميشه لينكشو بديد؟

Phoenix84
05-08-2012, 23:08
چه جالب؟ دومي شده؟ بعد اپل؟
اونوقت كدوم موسسه آمار گرفته؟
ميشه لينكشو بديد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xilevens
06-08-2012, 11:41

كاملا بررسي هاي مذخرفي انجام داده
اولا كه معلوم نكرده چه موسسه اي هست يا نه
هيچ توضيح در مورد بنچمارك گيري يا نحوه تست و معياري هم نداده
سال 2009 يه شركت بيمه لوازم الكترونيكي يه آمار گرفته بود از اينكه كدوم دستگاه ها خرابي كمتري دارن
اينجا اومده چيا رو با هم مقايسه كرده ولي با اينحال خودشم گفته اينا مقايسه برندهاست نه لپتاپ هاشون
بعد چه مقايسه هاي مذخرفي
به ديزاين لنوو داده 12 به MSI (هرچند يه مدل گيم خيلي ضايع داشت) داده 10 (به اختلاف توجه كنيد)
بعد تو كيبورد و تاچ پد لنوو 15 ميگيره (ما آخرش نفهميديم كيبورد و تاچ پد خفنش ديگه كجا بوده) بعد اسوس ميگيره 8 اين يعني اسوس اصلا كيبورد و تاچ نداره لابد؟
درحاليكه بهترين كيبوردي رو كه تا حالا من ديدم يا بهتره بگم اولين شركتي كه استفاده كرد اسوس رو G74 بود و زماني كه اومد خيلي تو ريوو ها ازش تعريف شد
جالبه چه اختلافي رو تو اين امتياز داده
بعد لينك دوم بحث كيبورد و اينا رو بزاريم كنار كافيه شما فقط قسمت display & audio رو ببيني بخندي همين
به اپل داده 8 به اچ پي 9 به دل 8 به لنوو 7 (يعني ديسپلي فقط 1 نمره كمتر اپل بوده) و جالبتر به سوني داده 6 به سامسونگ كه قويترين و پرنورترين صفحه نمايش ها رو داره داده 5

ترجيح ميدم جا اينا ريويووهاي notebookcheck رو بخونم لااقل دليل و مدركش بهتره

IOG
06-08-2012, 12:01

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که راستش خندم گرفت وقتی آمارگیری ها رو دیدم. امتیازای جالبی دادن. با حال بود...:18::27::9::24:

Phoenix84
06-08-2012, 13:39
آره آره think pad لنوو خیلی بده امروز بگیری فردا سوخته!!نگیر آقا نگیر.asus n55slخوبه.g74 خوبه.من نه طرفدار لنوو هستم نه دشمن اسوس ولی وقتی بی هیچ دلیل قانع کننده طرف چون اسوس خریده میاد میگه لنوو -که اتفاقآ به دوام زیاد بین همه معروفه -خرابی زیاد داره چی بهش بگیم.ریویویی هم که میذاریم میگید اعتبار نداره ولی مشخص نمی کنید ادعای شما که میگید لنوو بی کیفیته از کدوم مرجع معتبری هست.آره کسی لپ تاپ گیم میخواد تو ایران سری G اسوس حرف اولو میزنه ولی تو دوام و کارکرد طولانی thinkpad حرف اولو میزنه دلیلش تاییدیه هایی هست که از شرکت های نرم افزاری بزرگی نظیر adobe و autodesk و ansys داره

Phoenix84
06-08-2012, 14:07
فرمودین کیبورد.نوتبوک چکو که دیگه خودتون قبول دارین
این امتیاز کیبورد Y580 ,g74 ,g75 هست به ترتیب85و86و85 امتیاز داده

اونوقت بد نیست ی نگاهی هم به کیبورد N53 و N55 هم بندازین که من چیزی نمیگم در موردشون دوستان تو همین فوروم به حد کافی بررسیشون کردن!

Xilevens
06-08-2012, 22:35
آره آره think pad لنوو خیلی بده امروز بگیری فردا سوخته!!نگیر آقا نگیر.asus n55slخوبه.g74 خوبه.من نه طرفدار لنوو هستم نه دشمن اسوس ولی وقتی بی هیچ دلیل قانع کننده طرف چون اسوس خریده میاد میگه لنوو -که اتفاقآ به دوام زیاد بین همه معروفه -خرابی زیاد داره چی بهش بگیم.ریویویی هم که میذاریم میگید اعتبار نداره ولی مشخص نمی کنید ادعای شما که میگید لنوو بی کیفیته از کدوم مرجع معتبری هست.آره کسی لپ تاپ گیم میخواد تو ایران سری G اسوس حرف اولو میزنه ولی تو دوام و کارکرد طولانی thinkpad حرف اولو میزنه دلیلش تاییدیه هایی هست که از شرکت های نرم افزاری بزرگی نظیر adobe و autodesk و ansys داره

نخير سري ثينك پد بسيار سري با كيفيت كوچيك خوش دست و عالي هست ولي متاسفانه قيمت بالايي داره (در حد گيمينگ ها)
اتفاقا اسوس هم خيلي مشكل داره تاچ پد هاش خوب نيست باطري هاي خوبي نداره معمولا (بعد 1 سال تو هم در ميرن اگه مواظبت نشه)
من هيچوقت نگفتم لنوو بي كيفيت هست اتفاقا تنهاي لپ تاپي بود كه ميشد واقعا بهش گفت ضد ضربه
ولي اونم نسبت به بقيه معايبي داره حالا هر چي

واقعا شما به ايني كه گذاشتي ميگي ريويوو؟ صدا و تصوير لنوو و اپل 1 نمره فرق داره؟ فقط 10 نمره فرق پنلشون هست بعد نمره اي كه به كيبورد ها داده 7 نمره اختلاف داره

بعد شما اومديد اينجا گذاشتيد نمره كيبورد Y580 شده 85
در حاليكه Y580 تازه اومده و تو رنكينگ نمره سال 2011 مسلما نميتونسته باشه
از اينم بگذريم شما به كيبورد ثينك پد L530 نگاه كني ميبيني بهش داده 88 كيبوردي كه اصلا در حد و اندازه هاي كيبرد Y580 يا G74 نيست
مطمئنا از نظر كيفي هم كيبورد رو بررسي نكرده چون اينترنال ريويوو هاي لنوو تنها كنترل كيفيتشون بابت سيستم كولينگ دستگاه هست و بعضي وقتا كيس لپ تاپ
بعد جالبه دو ريويوو از G74 هست تو يكيش به كيبورد داده 86 تو يكي ديگه داده 90
بعد اصلا يه چيز ديگه مثلا سال 2011 كه Y570 رو داشتيم نمره كيبورد بهش داده 80
بهترين كيبورد لنوو رو اين لپ تاپ بود
بهترين كيبورد اسوس هم رو سري G و بعد K بود مثلا بالاترينشون 86
و يكي از بدترين ها به قول خودتون N55 بود با نمره 76
بعد نمره كيبورد لنوو تو رنكينگ شما 2 برابر اسوس هست
ديگ خنده دار تر از بحث كيبورد بحث ديسپلي و آئديو هست
كه شاهد هستيد

Xilevens
06-08-2012, 22:41
من نه طرفدار لنوو هستم نه دشمن اسوس
جديدا هر كي راجه به يه چيزي بحث ميكنه ميگه من نه طرفدار فلانم نه دشمن بهمان
يعني حتما واسه بحث باث بي طرف بود؟

Phoenix84
06-08-2012, 23:19
اصلآ اون ریویو کلآ غلط.اشتباه. لنوو اصلآ دهمه! خب .شما میگید لنوو کیبوردش کجا خفنه؟من میگم آقا جان طبق بررسی نوتبوک چک نمره کیبورد Y580و G74 و G75 یکی بوده.اون جناب IOG میگن لنوو خرابیش زیاده تو که مثلآ کاربر فعالی ازش بپرس مدرکت چی هست سندت چی هست؟گیر دادی که اون ریویو اعتبار نداره ملت هم فکر میکنن پس آره لنوو دو روزه خراب میشه!شما دوست عزیز چند ماهیه دنبال G74 هستی خب اشکالی نداره اما علاقه زیاد به هر چیز چشم آدمو از دیدن معایبش میبنده رو این حسابه میگم طرفدار برند خاصی نیستم.ریویوهای نوتبوک چک هم که مورد تایید حضرتعالی نیست.چندتا وب سایت معتبر معرفی کنید بلکه ما از این جهالت بیرون بیاییم

ulsss
07-08-2012, 00:34
بعد از مک بوکهای اپل ، تینک پد لنوو بالاترین کیفیت ساخت رو داره
تینک پد تنها سری است که IBM در ساختش با لنوو همکاری میکنه . لنوو در سیستم عامل تینک پد ها خیلی خرج کرده و ویندوز سون رو براشون بهینه کرده به طوری که دارای یک رابطه ی کاربری جدید شبیه متروی ویندوز 8 هستن.
به هر حال think pad برگ برنده ی لنوو حساب میشن

ulsss
07-08-2012, 00:40
واقعا شما به ايني كه گذاشتي ميگي ريويوو؟ صدا و تصوير لنوو و اپل 1 نمره فرق داره؟ فقط 10 نمره فرق پنلشون هست بعد نمره اي كه به كيبورد ها داده 7 نمره اختلاف داره

اصلآ اون ریویو کلآ غلط.اشتباه. لنوو اصلآ دهمه! خب .
دوستان اصلا جر و بحث با هم نکنید. نمیشه گفت که فلان برند کیبوردش خوبه اونیکی خوب نیست. هر شرکتی هم جنس بی کیفیت و ارزان داره هم حنس گران وبا کیفیت.

IOG
07-08-2012, 11:33
اصلآ اون ریویو کلآ غلط.اشتباه. لنوو اصلآ دهمه! خب .شما میگید لنوو کیبوردش کجا خفنه؟من میگم آقا جان طبق بررسی نوتبوک چک نمره کیبورد Y580و G74 و G75 یکی بوده.اون جناب IOG میگن لنوو خرابیش زیاده تو که مثلآ کاربر فعالی ازش بپرس مدرکت چی هست سندت چی هست؟گیر دادی که اون ریویو اعتبار نداره ملت هم فکر میکنن پس آره لنوو دو روزه خراب میشه!شما دوست عزیز چند ماهیه دنبال G74 هستی خب اشکالی نداره اما علاقه زیاد به هر چیز چشم آدمو از دیدن معایبش میبنده رو این حسابه میگم طرفدار برند خاصی نیستم.ریویوهای نوتبوک چک هم که مورد تایید حضرتعالی نیست.چندتا وب سایت معتبر معرفی کنید بلکه ما از این جهالت بیرون بیاییم
آقا من واقعا نمیخواستم شما رو این قدر ناراحت کنم. من در مورد یه مدل خاص مثل تینک پد حرفی نزدم. من فقط یه نموداری دیدم که به طور کلی خرابی ایسوز از همه کمتر بود و لنوو خرابی بیشتری داشت. مطمئنا هر برندی یه مدل با کیفیت داره و یه مدل کم کیفیت. من خودم N55 دارم. صفحه کلیدش نمیگم بده ولی بدرد بازی نمیخوره. هر کسی باید ببینه برای چه کاری میخواد. هر کسی از مطلب من برداشت بد کرده همین جا میگم آقا هیچ لپ تاپی به همین راحتی خراب نمیشه. بابای من یه لپ تاپ داره از برند سوزوکی که مدلشم فقط تو یه سایت ایرانی هست{!} نمیدونم مجید سوزوکی ساختش یا رفیقش{:31:} ولی چند ساله باهاش کار میکنه و در حدی که بابام نیاز داره جوابگو هست...
خلاصه هر کسی رو ناراحت کردم همینجا معذرت میخوام... مطمئنا همینجا خیلی ها اطلاعاتشون بیشتر از منه...

Phoenix84
07-08-2012, 13:51
بنده از اطلاعات دوستان همیشه استفاده کردم.بهترین ریویو هم نظر شخص کاربری هست که با وسیله مدتی کار کرده.اگه باعث رنجش کسی شدیم عذر میخوام.بهترین و بدترین لپ تاپ همیشه به نوع کاربری و بودجه بستگی داره حالا هر برندی میخواد باشه.فوروم هم یک محیط دوستانه است برای تبادل نظر.از همه دوستان متشکرم:10:

Xilevens
08-08-2012, 02:13
دوست عزيز فك كنم ديديد دو نمره به كيبورد اسوس داده يكي 90 يكي 86
هردوشم نوتبوك چك داده به يه مدل دستگاه
كدوم درسته؟ نه قبول ندارم
چرا بايد هر مذخرفي رو قبول كنم
آدمي فكر هم داره
من با حرف IOG كاري ندارم
من حرفم با شماست الكي بازي رو نچرخونيد
ملت اگه اينقد بي شعورا پس بهتره همون فكرو بكنن
من هر مدته دنبال هرچيزي هستم به خودم مربوطه
هيچوقت جز برتري اولويت رو علاقم تاثير نزاشته ولي علاقم هم دليل بر پيشنهادم به ديگران نبوده
كار قشنگي رو براي بحث انجام نداديد
گشتيد تو پستاي من مث بعضي ها پرونده رو ميكنيد و بگم بگم ميكنيد
بله شما طرفدار برند خاصي نيستيد باباي منم فضانورده
براي افرادي مث شما همين بس كه نوت بوك چك خداست

Xilevens
08-08-2012, 02:18
تینک پد تنها سری است که IBM در ساختش با لنوو همکاری میکنه . لنوو در سیستم عامل تینک پد ها خیلی خرج کرده و ویندوز سون رو براشون بهینه کرده به طوری که دارای یک رابطه ی کاربری جدید شبیه متروی ویندوز 8 هستن.
دوست عزيز با كيفيت تر از اپل ها لپتاپ هايي مث الين وير يا سري Z سوني هست كه الان فك كنم اسمشون عوض شد
در ضمن IBM مدتيه كه هيچ همكاري با لنوو نداره
همون وقت كه بخش PC رو به لنوو فروخت تنها ثينك پد ها ساخت و طراحي مستقيم IBM بود
بقيه ثينك پدها همه ساخت خود لنوو هست
البته ساخت بخشي PC شركت IBM كه الان واسه لنوو هست

Phoenix84
08-08-2012, 02:44
دوست عزيز فك كنم ديديد دو نمره به كيبورد اسوس داده يكي 90 يكي 86
هردوشم نوتبوك چك داده به يه مدل دستگاه
كدوم درسته؟ نه قبول ندارم
چرا بايد هر مذخرفي رو قبول كنم
آدمي فكر هم داره
من با حرف IOG كاري ندارم
من حرفم با شماست الكي بازي رو نچرخونيد
ملت اگه اينقد بي شعورا پس بهتره همون فكرو بكنن
من هر مدته دنبال هرچيزي هستم به خودم مربوطه
هيچوقت جز برتري اولويت رو علاقم تاثير نزاشته ولي علاقم هم دليل بر پيشنهادم به ديگران نبوده
كار قشنگي رو براي بحث انجام نداديد
گشتيد تو پستاي من مث بعضي ها پرونده رو ميكنيد و بگم بگم ميكنيد
بله شما طرفدار برند خاصي نيستيد باباي منم فضانورده
براي افرادي مث شما همين بس كه نوت بوك چك خداست

یک کلام ختم کلام.حیف وقتی که برای این جور بحث ها صرف بشه.هرچی هم بگید هرگز جوابتونو نمیدم

الف.ت
14-08-2012, 17:00

اين يعني اينكه آي بي ام براي ساخت ايديا پد همكاري نداشته؟!

albous
25-08-2012, 21:51
فقط دو چیز دیگه اینجا تنها نمونه هایی که پیدا کردم فول اچ دی است(N55sl)
کسانی که نمونه FHD را دارند توی مانیتور 15 اینچ آنها نوشته ها به شکل آزار دهنده دیده نمی شود یا همه چیز خیلی کوچک دیده نمیشود اگر بخواهم رزولوشن را پایین بیارم تا نوشته ها قدری بزرگتر دیده شوند افت کیفیت پیدا نمیکند بیشتر منظورم محیط خود ویندوز است
برای استفاده از وایرلس معمولا روی چه مقدار عمر باطری در شرایط معمول می توان حساب کنم
این دو سوال را لطفا بر اساس تجربه شخصی خودتون را میخواهم بدونم
متشکر

Highbury
25-08-2012, 22:12
خرید تا حدود 2 تومان یکی از بهترین گزینه ها lenovo Y580 هست.
سخت افزار قوی با گرافیک 660
نور کیبورد هم داره
کیفیت ساخت بالا با 2 سال گارانتی سازگارارقام
و ظاهری مدرن که البته سلیقه ایه.
شخصا اگه حدود 2250 پول داشته باشم Y580 را انتخاب میکنم.

دیگه گذشت اون زمان که بین برندها فاصله ای بین زمین تا آسمون بود. اونم اگه مقایسه مثلا بین ایسوز با دل یا توشیبا باشه.
lenovo اگه تنها نباشه یا جز معدود شرکتهایی هست که کیفیت ساخت در الویتش هست. و در بازار به برندی پرکار و پربازده معروفه.

این بررسی ها از بیخ اشتباهه

اين يعني اينكه آي بي ام براي ساخت ايديا پد همكاري نداشته؟!

این چیزا اهمیتی نداره و اینکه چطور همکاری داشتن. لنوو در رده لبتابهای خانگی که شامل آی دیپد، تینکپد و ... از زمانی که با IBM همکاری کرد، IBM را در این زمینه نجات داد، تکنولوژی IBM با ایده های لنوو نتیجه داد.

albous
26-08-2012, 08:33
فقط دو چیز دیگه اینجا تنها نمونه هایی که پیدا کردم فول اچ دی است(N55sl)
کسانی که نمونه FHD را دارند توی مانیتور 15 اینچ آنها نوشته ها به شکل آزار دهنده دیده نمی شود یا همه چیز خیلی کوچک دیده نمیشود اگر بخواهم رزولوشن را پایین بیارم تا نوشته ها قدری بزرگتر دیده شوند افت کیفیت پیدا نمیکند بیشتر منظورم محیط خود ویندوز است
برای استفاده از وایرلس معمولا روی چه مقدار عمر باطری در شرایط معمول می توان حساب کنم
این دو سوال را لطفا بر اساس تجربه شخصی خودتون را میخواهم بدونم
متشکر

من یک مقدار برای این دوتا سوال عجله دارم

airplay
26-08-2012, 16:53
من یک مقدار برای این دوتا سوال عجله دارم

سلام رزلوشن یعنی

با وایرلس روشن بین2.5 تا 3 ساعت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phoenix_i06
01-09-2012, 18:24
با توجه به کانفیگوریشن و قیمت 5520 خوب هست. (با توجه به امضا خودم )

l2eza.d
02-09-2012, 19:26
دوستان ، میشه بگید y580 الان قیمتش چنده ؟ می شه آدرس چند جا که ارزون تر هستش رو پ.خ کنید ؟ ممنون

Highbury
02-09-2012, 19:53
دوستان ، میشه بگید y580 الان قیمتش چنده ؟ می شه آدرس چند جا که ارزون تر هستش رو پ.خ کنید ؟ ممنون
سلام. در تاپیک درخواست قیمتها مطرح کنید
ارزانترین جا را باید بگردین تا پیدا کنید