PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فایروالی که مانیتورینگ زیبایی داشته باشه درمورد نرم افزارها ؟

amirr_amirr
02-08-2012, 13:41
یه فایروالی میخوام که مانیتورینگ زیبایی داشته باشه درمورد نرم افزارها ؟ ظاهر قشنگ و ساده

از comodo متنفرم

jafarian
02-08-2012, 23:22
سایت پایین برنامه در این مورد زیاد گذاشته که برای هرکدوم هم عکس قرارداده که هرکدوم خواستین میتونید دانلود کنید البته پیشنهاد من اینه که کمودو رو چنج نکنید چون درنوع خودش خیلی عالی قدرتمند هم اینکه فری:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

qwertym
03-08-2012, 07:38
دوست عزیز من بهتون Private Firewall رو پیشنهاد می کنم که مجانی هم هستش و از سایت خود سازنده و یا سایتای ایرانی هم میتونی پیداش کنی و دانلودش کنی

این Firewall قدرتمند تمامی فعالیت های سیستم را زیر نظر میگیرد و از هرگونه حمله به سیستم شما و پخش کرم در سیستم و ورود نرم افزارهای مخرب جلوگیری می نماید. علاوه بر این به هیچ نرم افزاری اجازه ی دسترسی به اینترنت و فعالیت در آن را بدون اطلاع شما نمی دهد بنابر این خیالتان از جانب امنیت سیستم تا حد بالایی راحت خواهد بود. سایر توانایی های این دیوار آتش شامل Block کردن آدرسهای ناخواسته و شناسایی میل های ناشناس و مزاحم و دادن گزارش آنی کار مخفی نمودن شما در اینترنت میباشد.