PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز کردن هر نوع فلش مموری توسط لپ تاپ

oorman
01-08-2012, 09:35
سلام
من چند روزی هست با دل 5110 مشکل پیدا کردم
وقتی کول دیسکه خودم رو قرار میدم داخل یو اس بی اخطار زیر میاد
من کول دیسک دیگه ای هم قرار دادم ولی باز همین اخطار اومد حتی بعد از فرمت هم همین اخطار میاد
لطفا راهنمایی کنید
(من اخطاهایی که موقع کلیک روی درایور فلش مموری میاد که عکس هاشو قرار دادم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این هم عکسی که از disk managment گرفتم

EXTREME
01-08-2012, 09:48
ویندوز xp بزارین و با اون سیستم رو بوت کنید فلش هم به سیستم وصل باشه پارتیشنشو پاک کنید و ایجاد کنید و در محیط ویندوز فرمت کنید ببینید چی میشه
میتونید از paragon bootable هم برای اینکار استفاده کنید
اگه با همه دیوایس های usb این مشکل رو دارین و اون دیوایس ها رو سیستم شما اینطوریه ولی رو سیستم های دیگه درسته ویندوز لپ تابتون رو عوض کنید اسکن ویروس بکنید و یوزر در سطح ادمین داشته باشین درایور های سیستم رو هم اپدیت کنید و دوباره تست کنید

oorman
01-08-2012, 12:24
ویندوز xp بزارین و با اون سیستم رو بوت کنید فلش هم به سیستم وصل باشه پارتیشنشو پاک کنید و ایجاد کنید و در محیط ویندوز فرمت کنید ببینید چی میشه
میتونید از paragon bootable هم برای اینکار استفاده کنید
اگه با همه دیوایس های usb این مشکل رو دارین و اون دیوایس ها رو سیستم شما اینطوریه ولی رو سیستم های دیگه درسته ویندوز لپ تابتون رو عوض کنید اسکن ویروس بکنید و یوزر در سطح ادمین داشته باشین درایور های سیستم رو هم اپدیت کنید و دوباره تست کنید

دوست عزیز من چون فقط یه درایور دارم داخل لپ تاپ و همه اطلاعاتم داخل این درایور هست اکه بخوام ویندوز عوض کنم همه اطلاعاتم پاک میشه
اگه راهی باشه که بدون تعویض ویندوز حل بشه ممنونت میشم
یا اگه جز تعویض ویندوز راهی نیست اگه من الان از سیستمم بک آپ بگیرم و بعد از نصب ویندوز ازون استفاده کنم باز این مشکل احتمال داره همچنان وجود داشته باشه؟؟

EXTREME
01-08-2012, 18:23
دوست عزیز من چون فقط یه درایور دارم داخل لپ تاپ و همه اطلاعاتم داخل این درایور هست اکه بخوام ویندوز عوض کنم همه اطلاعاتم پاک میشه
اگه راهی باشه که بدون تعویض ویندوز حل بشه ممنونت میشم
یا اگه جز تعویض ویندوز راهی نیست اگه من الان از سیستمم بک آپ بگیرم و بعد از نصب ویندوز ازون استفاده کنم باز این مشکل احتمال داره همچنان وجود داشته باشه؟؟

شما ویندوز رو عوض کنید درایو ویندوزتون رو فرمت کنید به درایو دیگه کاری ندارین
درصورتی گفتم ویندوز رو عوض کنید که با همه دیوایس های usb مشکل داشته باشین
اگر فقط با همون دیوایس مشکل دارین اون کار اولی رو انجام بدین

علاوه بر موارد بالا اون دیوایس که به usb وصل شده اسکن ویروس بکنید و خود لپ تاب رو هم اسکن ویروس بکنید
اگه تو اون درایو که به usb وصل شده اطلاعات دارین ازش بکاپ بگیرین و بعد اونکارو بکنید

oorman
01-08-2012, 20:43
متاسفانه مشکل من دو چندان شد همه ورودی ها این مشکل رو گرفتن و حتی دی و ی دی رام هم این مشکل رو گرفت یعنی عملا هیچ اطلاعاتی رو نمیتونم از لپ تاپ خارج کنم.
من متاسفانه فقط رو سیستمم یه درایو C دارم که هم ویندوز و هم کل برنامه ها و کل اطلاعاتم تو این درایو هستش
یعنی اگه تعویض ویندوز کنم عملا کل هارد سیستمم فرمت میشه.
لطفا اگه یه راهی هست که بتونم اطلاعات رو بیرون بکشم و بعد تعویض ویندوز کنم، بهم کمک کنید:44:

EXTREME
01-08-2012, 21:58
متاسفانه مشکل من دو چندان شد همه ورودی ها این مشکل رو گرفتن و حتی دی و ی دی رام هم این مشکل رو گرفت یعنی عملا هیچ اطلاعاتی رو نمیتونم از لپ تاپ خارج کنم.
من متاسفانه فقط رو سیستمم یه درایو C دارم که هم ویندوز و هم کل برنامه ها و کل اطلاعاتم تو این درایو هستش
یعنی اگه تعویض ویندوز کنم عملا کل هارد سیستمم فرمت میشه.
لطفا اگه یه راهی هست که بتونم اطلاعات رو بیرون بکشم و بعد تعویض ویندوز کنم، بهم کمک کنید:44:

جوابتون رو در پ.خ دادم