PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از حداقل 2 پورت لن مودم ADSL

hadighardashi
01-08-2012, 04:51
سلام من دو تا سیستم دارم و با کابل لن هر دو رو به مودم ADSL خونه وصل کردم هر دو چراغ لن هم روشن هستند ولی یه سیستم اینترنت نداره و فقط تو INTERNET EXPLORER وقتی کد 192.168.1.1 رو میزنی وارد تنظیمات مودم میشه در ضمن مدل مودم D LINK 2640 U لطفا اگه میشه راهنمایی کنید :41::41:

alikhafan123
01-08-2012, 08:25
دوست عزیز شما چه جوری به اینترنت وصل میشی؟(مودم خودش اتوماتیک وصل میشه یا با کانکشن وصل میشی؟)
اگه با کانکشن وصل میشی که در آن واحد فقط میتونی یه کامپیوترا متصل کنی مگر اینکه اینترنتا شیر کنی
اگر مودم خودش وصل میشه به صورت طبیعی باید هردو کامپیوتر وصل باشه شما موارد زیرا چک کن:
1-کارت شبکه IP دستی نداشته باشه و اگر هم داشت DNS و Default Gateway هم ست شده باشه
2-تنظیمات اینترنت اکسپلورر را چک کنید(------ ست نشده باشه و...)
موفق باشید.

hadighardashi
02-08-2012, 03:53
من خودم مودم رو تنظیم کردم و فکر میکنم که یه جایی از کارم اشتباهه در ضمن مودم به صورت اتوماتیک وصل میشه به احتمال زیاد از مودمه که دسترسی به اینترنت رو به سیستم دوم نداده چون وقتی کد 192.168.1.1 رو میزنی وارد تنظیمات مودم میشه ممنون میشم باز هم من رو راهنمایی کنید با تشکر از فروم خوبتون در ضمن سرعت پاسخ گویی به تاپیک ها هم نسبت به فروم های دیگه خیلی بهتره

alikhafan123
02-08-2012, 08:47
مواردی که گفتم چک کردید؟
وقتی شما این IP را میزنی و تنظیمات مودم ظاهر میشه یعنی مودم وصله و کارت شبکه هم مشکلی نداره.
مودم را یبار ریست کن دوباره از نو تنظیم کن.
فقط یک کانکشن از نوع PPPOE بساز و به تنظیمات دیگه دست نزن.چک کن حتما NAT هم روی مودمت فعال باشه.