PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا آمدن کامپیوتر

behrouz_r3
01-08-2012, 03:53
سلام من کامپیوترم به مشکل خورده.خوب
اول که کلید روشنش رو میزنم کیس شروع میکنه به کار کردن و بعد از حدود 10 یا 15 ثانیه انگار که ریستارتش کرده باشم میشه و دوباره شروع میکنه به کار کردن و همون حالت میمونه.
اول این که تو این مراحل اصلا مانیتور روشن نمیشه.و این که دو تا چراغ جلوی کیس هم اصلا روشن نمیشن.راستی تا جایی که یادمه بوق سلامت هم نمیزنه.
بچه ها اگه کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا بگه.
ممنون

tekrary
01-08-2012, 04:08
حالا تا دوستان بیان راهنمایی کنن شما یه بار باتری رو دربیارین دوباره بذارین ببینین درست میشه یا نه
برای من مانیتور روشن نمیشد و ریست میشد خود دستگاه،مشکل از باتری بود

EXTREME
01-08-2012, 09:08
سیستم شما تصویر نمیده
اول باید با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و با یک باتری مین دیگه باید چک کنید
درست نشد باید جای رم ها عوض بشه اسلات ها تمیز بشه و با یک رم دیگه تست بشه
اسلات گرافیک تمیز بشه و با یک گرافیک دیگه تست بشه
با یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید
فن سی پی یو رو چک کنید
چک کنید مین با بدنه کیس اتصال بدنه نداشته باشه
از سلامت مانیتور هم مطمئن بشین
در آخر خود مین چک بشه

behrouz_r3
01-08-2012, 15:04
ممنون از جواب هاتون.ولی خوب چرا کامپیوتر بعد از مدتی انگار ریستارتش کردی و (فن خاموش میشه و دوباره روشن میشه )و این که بوق سلامت نمیزنه؟

EXTREME
01-08-2012, 18:20
ممنون از جواب هاتون.ولی خوب چرا کامپیوتر بعد از مدتی انگار ریستارتش کردی و (فن خاموش میشه و دوباره روشن میشه )و این که بوق سلامت نمیزنه؟

شما مواردی که من گفتم تست کردین ؟

behrouz_r3
01-08-2012, 20:47
سلام آره یکی باطری رو در آوردم یکی هم رم رو در آوردم.دو تاش رو هم گذاشتم سر جاش.میشه توضیح بدی چرا اینجوری شده بود(آخه باطری چه ربطی به بالا اومدن داره؟؟؟ ) :)

behrouz_r3
01-08-2012, 21:40
سلام آره یکی باطری رو در آوردم یکی هم رم رو در آوردم.دو تاش رو هم گذاشتم سر جاش.میشه توضیح بدی چرا اینجوری شده بود(آخه باطری چه ربطی به بالا اومدن داره؟؟؟ ) :)

behrouz_r3
01-08-2012, 21:42
آخه چه ربطی به باطری داره؟

EXTREME
01-08-2012, 21:57
آخه چه ربطی به باطری داره؟

وقتی باتری بیشاز حد ضعیف باشه و ولتاژ ش کم باشه بعضی اوقات سیستم تصویر نمیده
شما باید قطعه داشته باشی با اونا تست کنی اینطوری نمیشه مشکل رو فهمید

tekrary
01-08-2012, 23:33
فکر کنم مشکل دوستمون با همون باتری در آوردن حل شده.درسته؟

علتش رو هم مدیر گفتن.باتری ضعیف شده.یه باتری تهیه کنین

behrouz_r3
02-08-2012, 03:35
آره خدا رو شکر حل شده.میخاستم بدونم اگه اشتباهی کردم مثلا دیگه نکنم. :) ازتون ممنونم راهنماییم کردین.راستی یک چیزی
من ویندوز 7 رو کامپیوتر دارم.کارت گرافیکم هم نصبه. چرا برای هایبرنت کردن مشکل دارم؟ تو اسلیپ کردن هم نمیشه.کسی میتونه کمک کنه؟مثلا وقت اسلیپ میشه، بعد حدود نیم ثانیه یا یک ثانیه باز میاد بالا .
یا تو قسمتی که گزینه های شات دان یا اسلیپ هست هایبر نت نیست. کسی هست بدونه مشکل چیه؟ممنون

tekrary
02-08-2012, 04:57
خواهش

اینکه بعد 1 ثانیه روشن میشه....برای من بعد از چند دقیقه روشن میشد که مشکل از موس م بود.توهم میزد:دی

از کنترل پنل، فعال کردین؟power option

sleep کار همون هایبرنت رو میکنه تو ویندوز 7.تا اونجایی که من میدونم البته

اون روشن شدن شاید دلیل دیگه ای هم داشته...صبرکنین دوستان بیان راهنمایی کنن
البته میتونین برای اینکه مطمئن بشین،بلافاصله بعد اینکه sleep کردین،سیم موس و کیبورد رو در بیارین تا ببینین مشکل از موس و کیبورد ه یا جای دیگه
این ویندوز 7 رو لپ تاپ که نیست؟:دی

FX
02-08-2012, 11:06
برای فعال کردن هایبر نات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behrouz_r3
08-08-2012, 22:12
ممنون از همتون :)

behrouz_r3
08-08-2012, 22:17
یکی از بچه ها گفت power option یاد اون افتادم.این سه گزینه چیه؟(چه فرقی با هم داره؟) 1- بالانس و 2 -پاور یور و 3 -های پرفورمنس.

tekrary
09-08-2012, 02:48
برای سیستم ها هم این 3 تا هست؟(دسکتاپ)
من فکر میکردم فقط برای لپ تاپ ه
اولی که balanced،خودش با توجه به فعالیتتون از انرژِی استفاده میکنه.یعنی اگه سی پی یو رو 100 باشه انرژی زیادی میذاره و برعکس اگه پایین باشه کمتر میذاره و اگه فقط برای لپ تاپ باشه این گزینه ها،یعنی از باتری کمتر استفاده میکنه.خودش تشخیص میده یعنی

power saver رو که بزنین سیستم میره تو حالت ذخیره و عملکرد افت پیدا میکنه.یعنی هدفش ذخیره س فقط که طبعاً کارایی پرفومانس سیستم میاد پایین
سومی high perfomance عملکرد میره بالا و از انرژی زیادی استفاده میکنه.وقتی بخوای کارای سنگین بکنین این گزینه رو بزنید بهتره

خط پایین هرکدوم توضیح داده:)

behrouz_r3
24-08-2012, 16:42
من لب تابم روی بالانس بود و وقتی مثلا بازی پرنده های خشمگین رو بازی میکگردم درجش بعضی وقتا 70 هم میشد ولی با این چیزی که فهمیدم اون رو روی power saver انتخاب کردم و حالا موقع بازی 55 یا 57 ممکنه باشه.(مثلا).ممنونم